Встановіть базовий пакет Drupal за 10 хвилин з нашим новим скриптом!

26.05.2015
Встановіть базовий пакет Drupal за 10 хвилин з нашим новим скриптом!
Автор:

Що ви можете зробити за 10 хвилин? Заварити собі каву, подивитися у вікно, позіхнути кілька разів і морально підготуватися до довгого встановлення базового пакета Drupal? Ех, яка трата часу!

А ви повірите, що 10 хвилин достатньо для того, щоб встановити базовий пакет Drupal? Неможливо? Дійсно, на перший погляд встановлення базового пакета Drupal здається складним завданням. Якщо ви не ІТ-гуру, то, мабуть, думаєте, що процес триватиме кілька годин...а, може, й цілий день.

Забудьте слово "неможливо" з InternetDevels! Ми написали скрипт, який дозволяє будь-кому встановити базовий пакет Drupal всього за 10 хвилин.

Отже, від власного базового сайту Drupal вас відділяють лише 3 прості кроки.

Крок 1: Завантажте файл install_dbp.sh

Ви можете отримати скрипт з репозиторію на Github. Перейдіть за цим посиланням, щоб завантажити його https://github.com/id-tao/dbpi. Або завантажте скрипт, використовуючи GIT (git-clone https://github.com/id-tao/dbpi.git).

Крок 2: Запустіть скрипт install_dbp.sh

По-перше, вам потрібно обрати папку, де ви хочете встановити ваш майбутній сайт на Drupal.

Потім запустіть дві простих команди:

sudo chmod +x /path/to/script/folder/dbpi/install_dbp.sh

sudo /path/to/script/folder/dbpi/install_dbp.sh

Крок 3: Дотримуйтесь інструкцій з cmd

Під час встановлення скрипт попросить надати деякі параметри майбутнього сайту: назва проекту, ім'я користувача та пароль для бази даних, і т.д., а також підтвердити деякі етапи встановлення.

Більш детальну інформацію, в тому числі консольні команди, ви можете знайти у нашій презентації.

Після завершення встановлення ви отримаєте готовий базовий сайт на Drupal, який включає ядро Drupal і наступні модулі: Globalredirect, Admin menu, Ctools, Token, Views, Pathauto, Google analytics, Xmlsitemap, Elysia cron, Metatag, Wysiwyg, Imce, Wysiwyg filter, Transliteration, Subpathauto.

Після цього ви зможете працювати з вашим новим веб-сайтом на Drupal, додавати нові модулі і налаштувати його згідно з вашими побажаннями. Бажаємо вам успіху у цьому захопливому процесі!

Install Drupal base package in 10 minutes with our new script!

3 votes, Рейтинг: 4.3

Також по темі

1

Drupal — платформа з відкритим вихідним кодом, яка користується великою популярністю серед дизайнерів. Проте, створюючи елементи дизайну для сайтів на Drupal, варто дотримуватись певних “золотих...

2

Стаття від Джека Доусона в дуже простій і зрозумілій формі описує, що таке система управління контентом Drupal, які її переваги, як вона оновлюється і вдосконалюється та для яких сайтів найкраще...

3

Створення CTools попапів (модальних вікон) — справа нескладна, проте має велику кількість важливих нюансів. Тому дана стаття присвячена саме нюансам створення різноманітних попапів.

4

Ще більше модулів Drupal для інтеграції з соцмережами! Сподіваємось, це буде корисним для вашого сайту!

5

Хочете інтегрувати певні соцмережі з вашим сайтом на Drupal? Ми склали список найкорисніших модулів для цього!

Subscribe to our blog updates