Модуль Insert

29.12.2010
Insert Module
Автор:

Дуже корисний модульчик, який дозволяє вставляти FileField поля прямо в текстовий редактор. Наприклад, в процесі написання даного тексту була натиснута кнопочка Insert, і з'явилася ось така картина в тексті:

Дуже зручно, правда ж?

Модуль дуже корисний для редактора сайту, оскільки вирішує проблему впорядкування картинок, а також дуже зручно дозволяє маніпулювати картинками в тексті. Налаштовуючи свій блог, я в першу чергу встановив и налаштував цей модуль.

Коротко про встановлення і налаштування.

Модуль беремо тут http://drupal.org/project/insert Встановлюємо як звичайний модуль. Після встановлення бачимо його в налаштуваннях полів FileField в такому вигляді:

Доречі, в мене цей блог зразу не появився, довелося оновити модулі ССК і FileField до останніх версій.

Щоб запустити модуль в дію потрібно включити його чекбоксом Enable Insert Button, вибрати ImageCache стилі і особливо в формі додавання/редагування ноди вказаного типу контенту з'явиться:

Хм, ту ж картинку використав другий раз. Зручний модуль. Як правило встановлюємо на всі сайти, які ми розроблюємо.

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Рано чи пізно кожен розробник наштовхується на ситуацією, коли сайт "падає" і його доводиться "піднімати. Причин цьому може бути безліч.

2

Засновники та розробники MySQL пішли з рідної компанії, яка належить Oracle (колись Sun поглинула MySQL AB, а потім Oracle поглинула Sun).

Subscribe to our blog updates