Модуль Inline Entity Form у Drupal 8: зручніше керування товарами і не тільки

05.08.2016
Модуль Inline Entity Form у Drupal 8: зручніше керування товарами і не тільки
Автор:

Обговорювати Drupal 8 — настільки захоплива справа, що вона може тривати цілу вічність. Ми вже мали можливість зробити короткі огляди (1 and 2) деяких корисних контрибних модулів, які стали доступними для останньої версії Друпала. Крім того, ми детально розглянули, як модуль the BigPipe module допомагає сайтам на Drupal 8 працювати швидше, а також як Drupal 8 відповідає сучасним стандартам веб-доступності.

Швидкість, зручність, легкість у керуванні — обов’язкові характеристики сайту 21-го століття. Користувачі та адміністратори не повинні витрачати зайвого часу та зусиль на роботу з ним.

Це і наштовхнуло нас на ідею про те, яку тему обрати наступною для нашої серії блогів про Drupal 8. Ось одне з рішень, що значно спрощує життя адміністратора Друпал-сайту. Це — модуль Inline Entity Form, і він був нещодавно портований у Drupal 8. Модуль Inline Entity Form буде корисним для багатьох сайтів, але особливо для інтернет-магазинів, оскільки він значно полегшує роботу з групами товарів.

Як працює модуль Inline Entity Form?

The Inline Entity Form (скорочено IEF) дозволяє контент-менеджерам легко створювати, редагувати та видаляти пов’язані між собою сутності в тій самій формі — “легким рухом руки”. Всі зміни, які ви вносите в сутності, зберігаються тоді, коли ви зберігаєте головну форму.

Цей модуль вирішує проблему надто складної логіки процесу, згідно з якою вам потрібно було створювати ноду, зберігати її, створювати батьківську ноду для неї, а потім пов’язувати їх між собою.

А з модулем Inline Entity Form при створенні нової одиниці контенту вам пропонується створити пов’язані з нею сутності прямо там, в тій самій формі.

Чому це особливо вигідно для інтернет-магазинів?

В каталогах інтернет-магазинів часто присутні групи товарів, які відрізняються певними характеристиками, наприклад, кольором, розміром і т.д. Кожна варіація товару має свій ID.

Без модуля Inline Entity Form вам потрібно було створити спочатку всі варіації товару, і тільки потім створити каталог, вручну пов’язавши їх між собою через батьківську форму.

А завдяки IEF, вам всього лише треба основний товар, а далі ви можете додавати до нього будь-які інші варіації, не полишаючи сторінку, та редагувати їх, скільки душа забажає. Ви можете навіть посилатися на інші існуючі ноди з товарами.

Модуль Inline Entity Form: портування в Drupal 8

Цей цінний модуль був портований у Drupal 8 спільними зусиллями класних друпалістів. Місія почалася в 2014 році Флоріаном Вебером, продовжена через рік Янешем Уревком і завершена Тедом Бауманом, Боханом Живановичем та Янешем Уревком в лютому 2016 року.

Модуль був значно вдосконалений: два віджети, яким він був представлений, було змінено з Single і Multiple на Simple і Complex, а функціонал суттєво розширено. Там ще багато роботи, але вже зараз цей модуль встановлений на майже на 70 тисячах сайтів, а їхні адміністратори насолоджуються перевагами.

Не в цій самій формі, але дуже близько, на відстані одного кліку, знаходиться можливість отримати чудовий Друпал-сайт або кастомні модулі, розроблені в точності з вашими потребами! ;)

4 votes, Рейтинг: 3

Також по темі

1

З-поміж багатьох блискучих новинок Drupal 8 є одна особлива, блиск якої не одразу буде помітний усім. Йдеться...

2

Є чудова технологія, завдяки якій ви не змушуватимете відвідувачів сайту чекати. Тож давайте знайомитись із новим модулем Drupal 8 для підвищення швидкодії сайту: BigPipe.

3

Минулого місяця ми пропонували вам розглянути добірку чудових контрибних модулів для Drupal 8 за травень...

4

Стаття для Drupal-розробників від Drupal-розробника InternetDevels! У цій статті ми розглянемо процес створення модуля під Drupal 8. Отже, почнемо.

5

Drupal 8, “найсвіжіша” версія відомої CMF (про інновації якої ми вам колись розповідали в 2 частинах — 1 і...

Subscribe to our blog updates