Важливі елементи сайту ресторану: смачного вашим гостям!

19.12.2018
Важливі елементи сайту ресторану: смачного вашим гостям!
Автор:

В епоху інтернету можна розпалювати апетит своїх майбутніх гостей задовго до того, як вони прийдуть у ваш ресторан. Добре побудований сайт ресторану здатний надихати відвідувачів на реальні візити. Тож ресторани — це чудова ілюстрація того, чому кожному бізнесу обов’язково потрібен сайт. Як шеф-кухар знається на хороших стравах, наша команда з веб-розробки знає важливі елементи сайту ресторану та готова побудувати його для вас. Поговоримо про ці елементи просто зараз.

Важливі елементи сайту ресторану, які надихають відвідувачів

Зручне онлайн-меню ресторану

Потенційні гості ресторану часто хочуть побачити меню, перш ніж приходять у заклад. Необхідно розмістити меню на видному місці сайту, щоб його було легко знайти.

Онлайн-меню не повинно бути простим фото вашого паперового меню. Його потрібно представити у вигляді веб-сторінки, стиль якої гармоніює з загальним стилем сайту. Читати веб-сторінку набагато зручніше, ніж завантажувати PDF, особливо на мобільних пристроях.

На додачу, меню в форматі HTM надасть вам можливість індексування пошуковими системами. Тож гарна ідея — збагатити меню пошуковими словами.

Однак, це не означає відмову від PDF. Ви можете залишити файл під скачування як додаткову опцію. Наприклад, це може бути зручно для клієнтів, які планують бенкет у ресторані.

Онлайн-меню повинно бути чітким та зрозумілим — з компонентами страв, фото і цінами. Також важливо не забувати, що меню і картинки в ньому повинні бути оптимізовані для людей з обмеженими можливостями. Веб-доступність, відповідність ADA-стандартам та подібні теми зараз дуже актуальні.

Привабливі зображення страв та інтер’єру

Сила візуалізації у сфері їжі просто неймовірна. Нехай ваших відвідувачів манять до себе фотографії спокусливих страв, так щоб вони майже відчували їхній аромат. Крім того, відчути атмосферу закладу їм допоможуть чудові фото інтер’єру.

Фото повинні бути красивими і справжніми. Ось чому ви дуже виграєте, скориставшись послугами професійного фотографа. Фотографії можна використовувати як на сайті, так і в акаунтах соціальних мереж, особливо Instagram і Pinterest.

Привабливі фото високої якості — це чудово, але при цьому необхідно звернути уваги на оптимізацію зображень, щоб сайт ресторану швидко завантажувався.

Контактна інформація ресторану

Відвідувачам повинно бути ясно, де вас знайти. Контактна інформація має бути на видному місці і містити якомога більше деталей. Для зручності користувачів усі текстові елементи варто зробити доступними для копіювання.

Гості захочуть побачити вашу адресу, Google-карту, години роботи, номер телефону, електронну пошту та інші канали, за якими ви доступні для спілкування. Якщо у вас передбачені різні контакти для різних дій (бронювання столиків, замовлення їжі і так далі), це повинно бути чітко вказано.

Онлайн-бронювання столиків у ресторані

Гості будуть задоволені можливістю зарезервувати столик у кілька кліків замість того, щоб телефонувати в ресторан. Тож зручна система бронювання столиків з календарем днів та годин буде дуже корисною для ресторану.

Онлайн-замовлення їжі (якщо ви його пропонуєте)

Якщо серед ваших послуг є доставка, клієнти оцінять можливість додати потрібну їжу до онлайн-кошика. Вам обирати методи оплати — готівка при доставці або онлайн-платежі.

У випадку онлайн-платежів ви можете скористатися величезним вибором платіжних систем на кшталт PayPal, Stripe, Authorize.net і так далі. Крім того, можна зупинити вибір на нових платіжних можливостях, таких як Bitcoin, Google Wallet, Dwolla і тому подібних. Абсолютно все можливо завдяки нашим розробникам, які спеціалізуються на інтеграції зі сторонніми системами.

Сторінка «Про нас»

Сторінка «Про нас» — це шанс розповісти аудиторії вашу унікальну історію. І в цій історії акцент повинен бути на чомусь такому, що відрізняє вас від інших.

Можливо, ви використовуєте старовинні сімейні рецепти морозива? Чи ваш ресторан — улюблене місце якоїсь знаменитості? Хороша комбінація переконливого тексту та привабливих зображень повинні зробити свою справу.

Інтеграція з соціальними мережами

«Соціалізація» для сайту ресторану просто необхідна. На сайті потрібні лінки на ваші акаунти в соціальних мережах, а також кнопки для поширення контенту, щоб усі бажаючі могли поділитися, наприклад, гарними фото страв.

Вашим користувачам сподобається можливість почитати відгуки інших клієнтів у соціальних мережах, взяти участь в обговоренні, переглянути новини про ваші нові страви чи заплановані заходи, і так далі.

Оптимізація для мобільних пристроїв

Останній у списку, але не за важливістю пункт — це ідеальне відображення сайту на мобільних пристроях. Багато користувачів шукають ресторани «на ходу», коли вже не знаходяться вдома. Пошук ресторанів також актуальний для мандрівників, а вони найчастіше покладаються саме на мобільні пристрої.

Мобільна оптимізація досягається завдяки або мобільній версії сайту, або респонсивному дизайну. Останній варіант особливо популярний, і полягає в тому, що всі елементи сайту запрограмовані на підлаштування до різних розмірів екрану.

Побудуймо сайт ресторану, від якого ваші відвідувачі будуть у захваті!

Всі ці елементи сайту ресторану зроблять його по-справжньому привабливим та зручним. Можете доручити нашій команді з веб-розробки побудову нового чудового сайту чи оптимізацію наявного. Нехай буде «смачно»! ;)

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Так як зростає кількість інтернет-магазинів, збільшується і кількість компаній по їх розробці. Процес вибору хорошої команди розробників — справа нелегка, враховуючи численні можливості. Команда...

2

UX дизайнери в InternetDevels вирішили поділитися їхніми поглядами...

3

Коли стоїть питання, чи може професійна команда принесли вигоду для ІТ компанії, відповідь очевидна. Так. Веб розробники в InternetDevels розповідають про деякі особливості команди з професійними...

4

Останнім часом ми часто чуємо ці чотири літери чи не від кожного підприємця, який володіє бізнесом на території ЄС. Чи не щодня абревіатура GDPR згадується на сторінках інформаційних інтернет-...

Subscribe to our blog updates