ID Drupal Contribution Day 22/02/2020: як це було

24.02.2020
ID Drupal Contribution Day 22/02/2020: як це було
Автор:

Кожна контрибуція змушує Drupal сяяти ще яскравіше! Команда InternetDevels розуміє це — і тому вирішила у суботу, 22 лютого, провести ID Drupal Contribution Day. Ми зібралися разом, щоб покращити декілька модулів і підготувати їх до легкого переходу на Drupal 9. Давайте дізнаємось, як це було.

Уважні та чуйні ментори Contribution Day

На кожному код-спринті обов'язково присутні особливі гуру, які спрямовують роботу новачків та всім допомагають. Їх легко впізнати — зазвичай ці люди з бородою ;) Однак, наших менторів відрізняє також величезний досвід викладання на курсах Drupal 8 і навчання Drupal-інтернів.

Ну і, звісно, ці двоє хлопців (обох з яких звуть Вова) є одними з наших найкращих розробників, активних контрибуторів і мейнтейнерів Drupal-модулів. Тож вони розуміють важливість контрибуцій і завжди раді залучити нових людей до цієї справи!ID Drupal Contribution Day — mentors

Робота з Drupal-задачами

Тож після того, як один із наших менторів проголосив вступну роз'яснювальну промову, ми взялися до роботи. На ID Drupal Contribution Day були задачки різного рівня і різного характеру — покращення стабільності модулів, приведення коду у відповідність з кодинг-стандартами, написання документаційних гайдів на drupal.org і так далі.

Ми працювали з UpTime Widget, Stripe API, Media Watermark, Readme, Registration Confirm Email Address, Twig Tweak, Webform (багато з яких мейнтейнять наші ментори) та іншими контрібними Drupal-модулями.

Особливим досягенням є 2 патчі в ядро Drupal 8, зроблені одним із наших менторів, у справі покращення кодинг-стандартів для класів DrupalDateTime і LocalTaskManager.

ID Drupal Contribution Day — working on issues

Підготовка до Drupal 9

Тепер, коли запланований реліз Drupal 9 стає усе ближче, легко помітити появу задач щодо підготовки до Drupal 9 на усіх нещодавніх спринтах. На ID Drupal Contribution Day також були задачі для підготовки модулів до Drupal 9:

  • видалення застарілого ("deprecated") коду за допомогою DrupalCheck, Rector та інших інструментів
  • додавання ключа core_version_requirement key в файл *.info.yml (що ми детально описували в блозі про реліз Drupal 8.7.7).

Піца вносить вклад в роботу контрибуторів!

Уважні ментори, цікаві задачі, круті модулі… все це важливо для успішного код-спринта, але все-таки чогось не вистачає. Ще одним необхідним компонентом код-спринта є піца! Вона з'явилась дуже вчасно для поповнення енергії наших контрибуторів.

ID Drupal Contribution Day — pizza

Чудові призи: квитки на DrupalCamp Kyiv 2020

Наприкінці ID Drupal Contribution Day усі активні учасники отримали гарний приз — квиток на Drupal Camp Kyiv 2020. Це шанс відчути дух Drupal-спільноти, отримати цінні знання і повернутися з натхненням на нові контрибуції.

ID Drupal Contribution Day — prizes

Нехай контрибуції тривають!

Чудово спостерігати за цим нескінченним циклом контрибуцій, коли досвідчені контрибутори залучають нових! Компанія з веб-розробки InternetDevels і Drupal Ukraine Community щасливі брати в цьому участь.

До зустрічі на наступних спринтах і давайте використовувати будь-яку можливість зробити свій вклад в Drupal!

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Компанії з розробки сайтів InternetDevels сьогодні 12 років! Після минулорічного дня народження всі 12 місяців пролетіли, як мить. Але в кожному було щось приємне, корисне і визначне. Почнімо...

2

Привіт усім! Готуєтесь до ще одного чудового року? А поки число «2019» з’являється на горизонті, ми хочемо підсумувати наші найкращі моменти з позначкою «2018».

3

Компанія InternetDevels досягла нових вершин — 11 років успішної роботи. Ми допомагаємо клієнтам у розробці найкращих програмних рішень.

4

Дорогий читачу, а що, якщо ми скажемо тобі “follow us”? Запрошуємо разом з нами на захопливу віртуальну подорож до DrupalCamp Kyiv 2018! Ювілейний, 10-річний «зліт» усіх друпалістів був чудовим. А...

5

Час буквально летить. Здається, лише вчора зусиллями нашої компанії було засновано службу для підтримки сайтів ...

Subscribe to our blog updates