Як ефективно працювати у різних часових поясах?

15.05.2019
Як працювати у різних часових поясах?
Автор:

Співпраця з фрілансерами та аутсорсинг веб-розробки набувають все більшої популярності. Це означає, що фахівці з різних країн та навіть материків можуть працювати над одним проектом. Таким чином, компанії можуть шукати кращих спеціалістів і створювати видатні проекти. Єдине питання, яке може вплинути на продуктивність і зруйнувати успішну співпрацю —  це часові пояси.

InternetDevels передає своїх фахівців для роботи над проектами по всьому світу. Ми знаємо, як обійти проблему різних часових поясів, і сьогодні ми пояснюємо це для вас.

Як подолати відмінності в часових поясах?

Як компанія, яка успішно працює з іноземними клієнтами, ми знаємо, як забезпечити швидкий і якісний результат незалежно від часового поясу. Нижче наведено поради, які допомагають подолати відмінності в часових поясах:

  • Використовуйте сервіси для перевірки часу в різних поясах

Перевірте котра година у часовому поясі співробітника або клієнта. Це стане в нагоді, коли потрібно домовитися про зідзвон. InternetDevels використовує сервіс timeanddate.com

time-and-date-service

  • Використовуйте Agile методологію

Набагато простіше керувати компаніями веб-розробки за допомогою методології Agile, що забезпечує постійну комунікацію. Для контролю процесу використовуються спеціальні трекери та CRM.

  • Створюйте запрошення в календарі

Пам'ятайте, що ви завжди повинні надсилати запрошення в календарі клієнта або працівника, якщо ви працюєте в різних часових поясах. Це гарантує, що ви обидва вчасно вийдете на зв’язок.

  • Слідкуйте за дедлайнами

Якщо різниця в часі перевищує 8 годин, можливо, вам доведеться структурувати свій день іншим чином, щоб виконати роботу вчасно.

  • Пам’ятайте про культурні відмінності

Робочі звички в США, Німеччині чи Азії дуже відрізняються. Деякі регіони обідають в різний час або не працюють традиційну кількість годин. Будьте уважні до культурних відмінностей.

Не бійтеся створювати глобальні проекти!

Як ви бачите, співпрацювати з спеціалістами в різних часових поясах не так складно, як може здатися. Не сумнівайтеся, коли мова йде про питання найму або співпраці з іноземними фахівцями.

Якщо ви зацікавлені в аутсорсингу вашого проекту веб-розробки, зверніться до InternetDevels. А також прочитайте про переваги найму українських веб-розробників і не вагайтеся довірити нам свої бізнес-ідеї!

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Вибір відповідного контракту в кінцевому рахунку залежить від розміру та складності вашого проекту. Є багато нюансів для розгляду при визначенні підходящої моделі...

2

За процесом веб-розробки лежить велика робота всієї команди, яка також повинна бути добре організованою та професійною. Іноді несподівані зміни відбуваються посеред проекту. Якщо вони стають...

3

Суперпопулярний «сіквел» про використання методології Agile у великих компаніях добігає завершальної серії. Ми вже дізналися, як його практикують в...

5

Тож зараз ми розповімо, як отримати мінімальні ризики за допомогою мінімально життєздатного продукту, що є чудовим рішенням для стартапів.

Subscribe to our blog updates