Як ми оцінюємо Drupal-проекти

17.02.2016
Як ми оцінюємо Drupal-проекти
Автор:

В одній з попередніх статей ми ділилися досвідом
керування проектами. Цього разу хочемо детальніше
зупинитися на тому, як же ми оцінюємо Drupal-проекти.

Отже, настає той момент, коли ви готові розповісти нам про свій майбутній чудовий Drupal-проект. Однією з важливих задач для нас є оцінка (estimate) всього обсягу робіт, які потрібно для нього зробити.

Які роботи входитимуть у ваш estimate?

Він може включати роботу інформаційного архітектора, дизайн, темізацію, власне розробку, тестування, хостинг та інше. Все залежить від того, що вам насправді потрібно. Наприклад, у вас може бути готовий дизайн або ж ви можете прийти просто з ідеєю, яку ми із задоволенням втілимо з нуля.

До речі, ви можете звертатись до нас у будь-якому випадку: і якщо вам потрібен новий сайт (про це подбає InternetDevels), і якщо вам потрібно додати функціонал чи здійснити зміни на існуючому (це вже місія нашої служби підтримки сайтів Drudesk). Все, що вам потрібно, може бути оцінено, а потім виконано на найвищому рівні.

Для оцінки нам потрібно зробити деякі важливі кроки

Давайте поговоримо і проаналізуємо інформацію

Нам потрібне чітке розуміння ваших цілей і очікувань від Drupal-проекту. Чому вам потрібен сайт і яких результатів ви хочете досягти з його допомогою? Якщо це існуючий сайт, що саме ви би хотіли змінити?

Щоб отримати правильне бачення проекту, ми задаємо вам багато питань. Електронна пошта, месенджери, Skype-конференції — в якій формі вам буде зручно.

Технічне завдання (спеки)

На цьому етапі ми пишемо так звані «спеки» (технічне завдання), яке окреслює вимоги до проекту. Ви можете і надати нам своє власне, якщо вже маєте. А ми детально його переглянемо. ТЗ з часом доповнюється новою інформацією.

Візуалізуємо ваші ідеї

Необхідна частина втілення ваших ідей в життя — це візуалізація майбутнього сайту. У вас можуть бути готові вайрфрейми або навіть макети (готовий дизайн). Якщо ні, ми можемо вам запропонувати послуги нашого кваліфікованого інформаційного архітектора. Він створить вайрфрейми, а потім і макети для сайту, враховуючи всі правила юзабіліті (зручності сайту для користувачів). Результат вам обов’язково сподобається.

Наш інформаційний архітектор може запропонувати так званий метод «користувацьких історій», попросивши вас описати майбутні дії користувача на сайті. Ви можете також показати йому, які сайти вам подобаються, а які ні, на конкретних прикладах. Це допоможе йому краще зрозуміти ваші уподобання. З часом дизайн може змінитися порівняно з оригінальною концепцією, але нам потрібна хороша «відправна точка».

Інформаційний архітектор також знає, як оптимізувати майбутню роботу розробників, адже він спеціалізується на Drupal і створює дизайн згідно згідно з можливостями цієї платформи.

Оцінка проекту

Керуючись всіма цими вимогами, а також власним досвідом, спеціалісти, задіяні в процесі, роблять оцінку часу, який їм необхідний. Тоді обчислюється вартість проекту.

Дизайнер, головний розробник з команди і, звісно, проект-менеджер, об’єднують свої зусилля в процесі оцінки, консультуючи один одного і даючи поради в разі необхідності. Спеціалісти вирішують, який оптимальний спосіб створення того чи іншого функціоналу.

На цьому етапі ми також визначаємо складність вашого Drupal-проекту, ваші вимоги до термінів виконання — і вирішуємо, скільки розробників та інших експерів і якого рівня потрібно. Ми запропонуємо вам команду, яка підійде вашому проекту найкраще. Просто розкажіть нам про своїх потреби — і ми під них підлаштуємося.

Опис роботи

Ще один важливий крок — створення опису роботи. Він містить детальний опис проекту і включає в себе команду, терміни, бюджет, підходи до розробки, пропозиції до проекту і багато іншого. Це допоможе нам бачити речі «під одним кутом» та мати чітке розуміння того, що, коли і як має бути зроблено. Опис роботи може розглядатися як договір.

Декілька слів про бюджет

Ми можемо запропонувати вам чудові рішення під будь-який бюджет. Вам треба лише сказати нам, скільки ви розраховуєте витратити. Якщо ваші очікування перевищують ваш бюджет, ми можемо запропонувати вам розбити проект на фази і почати з найнеобхіднішого функціоналу (minimum viable product —«мінімальний за функціональністю продукт»). Решта функціоналу додаватиметься на наступних фазах.

Замість висновку

Так, ваш майбутній Drupal-сайт має свою ціну, але ваше задоволення — безцінне. Ми завжди памятаємо, що відповідальні за нього. Тож напишіть нам — і давайте почнемо оцінювання!

2 votes, Рейтинг: 5

Також по темі

1

Кожним вашим Drupal-проектом від початку і до кінця опікуються дбайливі руки проект-менеджера. Як це відбувається? Що він робить? Дізнаємося...

2

Багато хто задається питанням хто такий проект менеджер і які його обов'язки. У блозі ми сформували 5 основних завдань, які повинен виконувати ПМ для успішної реалізації проекту.

Subscribe to our blog updates