Якщо ви прикладаєте багато зусиль для того, щоб захистити свої акаунти в соціальних мережах, та піклуєтесь про підтримку вашого веб-сайту, ви знаходитеся на саме тій сторінці, яка вам потрібна, і читаєте важливу для вас інформацію. Кожен, хто має власні сторінки у Facebook, Gmail, Twitter, LinkedIn або будь-якій іншій соціальній мережі, турбується про їхній захист від небезпек в інтернеті. У цій статті ми пропонуємо вам декілька ефективних порад, які у подальшому допоможуть зменшити ризик “атак” хакерів.
1. Користуйтесь системою виявлення небезпек
Ви можете захистити свій акаунт, встановивши систему, яка потурбується про ваші особисті конфіденційні дані. LogDog слугує хорошим прикладом такої системи. Це система виявлення небезпек для користувачів Андройда, яка відразу попереджає вас, як тільки помітить найменшу підозрілу діяльність у вашому акаунті. Цей додаток легко здійснює перевірку, а потім надсилає вам повідомлення про те, що відбулася спроба доступу без авторизації. Прислухавшись до цієї поради, ви матимете змогу заблокувати ваші акаунти в соціальних мережах, запобігти пошкодженню ваших сторінок хакерами та усунути неприємний, невідповідний або непристойний контент.
2. Потурбуйтесь про ваш пароль
Чи знаєте ви, що краще створювати набагато складніший пароль, ніж ви це робите зазвичай? Саме так, ваш пароль повинен виглядати ось так: QRn=7gvdT*CYF^-gp. Проте, ніхто не має ні часу, ні бажання запам’ятовувати чи “заморочуватися” з такими складними паролями до кожного свого акаунту. Лише уявіть собі цей незручний момент, коли ваш новий керівник повідомляє вас, що вислав вам на пошту термінове завдання, а ви не можете згадати свій пароль. Упс! Який облом! Система LastPass є хорошим вирішенням. LastPass зберігає ваші дані у безпеці, генеруючи та запам’ятовуючи ваші паролі та логіни, і, в результаті, вам не потрібно хвилюватися про їхню безпеку. Проте, користуючись цією системою, не злякайтесь, якщо раптом усі ваші паролі перетворяться у хімічні формули :)
3. Налаштування приватності та безпеки
Кожна соціальна мережа має налаштування приватності та безпеки, користуючись якими, ви маєте можливість керувати доступом до ваших сторінок, стрічок з новинами та постів. Ці налаштування дозволяють блокувати користувачів, сторінки або події; ви можете дозволити певним користувачам бачити вашу сторінку, контактувати з вами або читати інформацію, яку ви розміщуєте на сторінці. Тримайте друзів близько, а ворогів на безпечній відстані, тобто зробіть обмеження у налаштуваннях профайлу :) Facebook пропонує опцію, яка повідомить вас, якщо хтось зайде у ваш акаунт з іншого пристрою чи браузера. Це дуже зручно! Використовуйте налаштування стрічок новин та тегів, щоб керувати тегами, які додають користувачі, та пропозиціями щодо тегів. Ми заохочуємо вас дізнатися більше про ці налаштування, і якщо ви ще не взялися за це, не зволікайте! Краще поспішіть!
4. Захисне програмне забезпечення
Встановити антивірус, чи будь-яке інше захисне програмне забезпечення на ваш пристрій, смартфон чи ноутбук, є одним з найкращих шляхів захисту від будь-якого типу онлайн загроз. Щоб захистити себе від нових вірусів, переконайтеся, що ви використовуєте оновлену версію антивірусу. Захистіть надійно ваші пристрої від шкідливих та шпигунських програм, або небезпечних додатків, використовуючи Panda Antivirus або AVG AntiVirus, які надають безпеку на багатьох платформах, таких як Mac, Android та Windows.
5. Моніторинг корпоративних сторінок
Якщо велика кількість людей мають доступ до ваших корпоративних акаунтів, існує велика ймовірність, що ці сторінки можуть бути пошкоджені. SproutSocial є потужним програмним забезпеченням для бізнесу, який здійснюється через соціальні мережі. Ця система об’єднує всі повідомлення з усіх ваших акаунтів в єдиний потік і допомагає відповідати вашим клієнтам через Facebook, Twitter, Google+ та Instagram. Доручіть працівникам IT відділу керувати вашими корпоративними акаунтами. Вони можуть стежити за ними, регулярно змінюючи паролі.
Загалом, вам слід вжити серйозних заходів, щоб ваш акаунт не був “вразливим” для хакерів. Кожен повинен піклуватись про особисту інформацію, і ми надіємось, що ці поради стануть вам у пригоді! Не забувайте їх, та користуйтесь ними!