9 порад по створенню веб-сайту, подібного до Apple

23.12.2020
how to create a website like apple
Автор:

  • Ви коли-небудь заходили на офіційний сайт Apple?
  • Пам'ятаєте, які емоції і почуття він викликав?

Швидше за все, це була суміш трепету, естетичного задоволення, свіжості і зручності користування. Принаймні, такі відчуття ми отримали на сайті Apple.
Сайт Apple продуманий до деталей. Він має переконати клієнта купити товар. Якщо вам цікаво, як створити веб-сайт, подібний Apple, то ви потрапили в потрібне місце. Наша веб девелопмент компанія проаналізувала Apple сайт і сьогодні ми постараємося розкрити всі секрети створення того ж сайту, як в Apple.

Основні поради щодо створення веб-сайту, такого як Apple

Якщо ви хочете, щоб ваш сайт виглядав як Apple, дотримуйтесь наших порад.

1. Використовуйте простий дизайн

Apple зводить дизайн сайту до мінімуму. Вже пройшли ті часи, коли ваш сайт повинен був бути наповнений якомога більшою кількістю контенту і графічних елементів. Немає необхідності перевантажувати сайт фотографіями, гіфками, графіками, контентом, відео, подкастами, відгуками та ... Це все непотрібно.
Чим менше, тим краще. Люди люблять чисті веб-сайти, які не перевантажують їх мозок. Ваш сайт повинен стати просторим приміщенням, а не вузькою коморою, заповненої мотлохом.
Візуальна привабливість лежить в основі веб-сайту Apple. Для сайту характерно використання:

  • простих шрифтів
  • мінімум кольорів
  • багато білого простору

Apple website

2. Додайте чітку навігацію

В останні роки веб-сайт Apple став яскравим прикладом того, як  можна побудувати чітку ієрархію і навігацію, незважаючи на наявність великої кількості продуктів та послуг. На сайті проста верхня панель навігації у вигляді чистих іконок. На панелі немає підменю, що значно полегшує життя користувачам.
Приділіть особливу увагу навігації по сайту і зручності його використання. Чим простіше і швидше юзери можуть знайти на сайті потрібну інформацію, тим більше у вас шансів перетворити їх на клієнтів.

Add clear navigation

3. Використовуйте тільки якісну графіку

Якісні зображення і графіка показують, що власники сайтів серйозно ставляться до свого бренду. Більшість сайтів страждають від зображень низької якості.
Сайт Apple наочно демонструє рівень на якому мають бути графічні елементи. Всі зображення на сайті Apple, мають найвищу якість.
Якщо ви хочете створити веб-сайт, подібний Apple, сконцентруйте всі ваші зусилля на забезпеченні високої якості ваших зображень, відео та графіки.
Не використовуйте стокові зображення — це вб'є ваш бізнес і сайт. Краще використати одну якісну фотографію, ніж 10 стокових фотографій.

Only use high-quality graphics

4. Створіть надійну архітектуру сайту

Золоте правило для будь-кого, хто хоче створити сайт, подібний Apple - зверніть увагу на архітектуру сайту і зробіть її ідеальною.
Архітектура сайту — це код. Це як основа будинку. Чим міцніший фундамент, тим більше він витримає.
Архітектура сайту Apple добре побудована, що дозволяє сайту працювати безперебійно і швидко завантажуватися.
Надійна архітектура сайту впорається з різкими стрибками трафіку, частими оновленням та іншими непередбачуваними проблемами.
Незалежно від того, чи виберете ви WordPress або Drupal для створення сайту, подібного до Apple, пам'ятайте про архітектуру сайту.

5. Дбайте про підтримання єдиного стилю

Ще одна вражаюча особливість веб-сайту Apple — це послідовність дизайну та брендингу. Усі сторінки веб-сайту оформлені в одному стилі, що чудово демонструє імідж бренду.
Уявіть на мить, якби кожна сторінка сайту Apple мала різні шрифти, кольори та макети. Це було б жахливо.
Тому, щоб створити сайт, схожий на Apple, дотримуйтесь одного стилю на всіх сторінках. Продумайте ваш сайтом. Зробіть так, щоб усі елементи поєднувались та взаємодіяли безперебійно. Послідовність — це золотий стандарт успіху.

Take care of brand consistency

6. Будьте гнучкими до змін

Чи знаєте ви, чому веб-сайт Apple та продукти Apple настільки популярні? Бо вони не бояться змін. Постійний розвиток вашого сайту — це запорука успіху.
Сайт можна порівняти з садом. Якщо ви вирішили створити свій веб-сайт, ви повинні бути готові постійно вдосконалювати та підтримувати його — це шлях до успіху.
На своєму прикладі Apple довів, що для успіху потрібно розвиватися і бути відкритим до змін.

7. Оптимізуйте ваш сайт для мобільних пристроїв

З кожним роком мобільних користувачів стає все більше і більше. В результаті цього, велика частина веб-трафіку надходить від мобільних користувачів. Apple врахував це та оптимізувала сайт для мобільних користувачів. Якщо ви хочете, щоб ваш сайт був схожий на сайт Apple, обов'язково врахуйте цю інформацію. За останніми даними, понад 52 відсотків користувачів використовують мобільні — це майбутнє.

8. Створіть сайт для різних регіонів

Щоб створити сайт, схожий на Apple, необхідно враховувати те, що він багатомовний. Той факт, що ви робите свій сайт доступним на різних мовах, показує вашим користувачам повагу до них. Чим більше мов доступно на вашому сайту, тим більше аудиторії і клієнтів ви отримаєте.

Create a site for different regions

9. Створіть SEO-оптимізований сайт

Незалежно від того, хочете ви створити веб-сайт схожий до Apple, або сайт схожий на інший популярний бренд, ви повинні приділяти багато уваги його оптимізації SEO. Оптимізуйте ваш контент, зображення і відео, щоб ваш бізнес отримав високі рейтинги в пошукових системах. В іншому випадку ваш сайт буде існувати в Інтернеті, але його ніхто не побачить. Сайт Apple є хорошим прикладом добре оптимізованого сайту. Створіть ваш власний веб-сайт, який буде займати перше місце в результатах пошуку.

Зробіть ваш сайт схожим на Apple!

Веб-сайт Apple — це відмінний приклад стильного, простого у використанні і успішного веб-сайту. Якщо ви плануєте створити такий веб-сайт, як в Apple, то вам варто звернути увагу на всі наші поради.
Навіть якщо ви не такі популярні і відомі, як Apple, ви можете створити аналогічний сайт та заробляти великі гроші. Веб-розробники з Internetdevels готові втілити в життя всі ваші ідеї.

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Ви коуч? Ви хочете створити власний веб-сайт і розвивати свій бізнес? Якщо так, то ви потрапили в потрібне місце.

2

Створення веб-сайту починається зі створення його прототипу.

3

Цілком ймовірно, що поруч з вами є багато різних фітнес-клубів, тобто у вас є багато конкурентів.

4

Зважаючи на те, що взаємодія з клієнтами зараз суттєво перемістилася в онлайн-режим, традиційні туристичні офіси навряд чи зможуть втриматись на плаву. Тож саме час створити професійний...

5

As a business owner, you may do all that you can and some, but one thing you need to always bear in mind: Hiring a professional web design company to develop your website is the best thing that...

Subscribe to our blog updates