Як вирішити проблеми з темами для WordPress

31.07.2019
Як вирішити проблеми з темами для WordPress
Автор:

WordPress є найпопулярнішою системою управління контентом на якій побудовано 60,4% сайтів. При такому широкому розповсюдженні не дивно, що щось може піти не так.

Наші партнери, компанія веб-розробки WishDesk, написали про те, як виправити помилки плагінів WordPress. Сьогодні команда InternetDevels пояснює, як вирішити проблеми з темами для WordPress. Не забудьте зберегти цей пост, щоб він був під рукою, коли на вашому сайті виникне будь-яка проблема з темою.

Способи вирішення проблем з темами для WordPress

Іноді у темах WordPress виникають проблеми, які вимагають трохи налаштування, щоб вони працювали належним чином. Нижче наведено найбільш поширені проблеми з темами для WordPress, а також способи їх усунення. Зауважте, що якщо у вас виникли проблеми з темою WordPress, а наступні виправлення не допомагають, зверніться до нашої служби підтримки WordPress.

Найбільш поширені проблеми з темами для WordPress

Після активації теми з'явився білий екран

Перевірте, чи працює ваш сервер оновлений до версії PHP 5.6+ або 7.0+. Якщо ні, потрібно оновити його. Якщо ви використовуєте останню версію PHP, але ця проблема все ще виникає, можливо, існує конфлікт плагінів, який можна виправити, вимкнувши всі плагіни. Увімкніть плагіни один за одним і визначте, який з них викликає проблему.

Ця проблема може також виникнути, якщо перед активацією теми натиснути кнопку Live Preview.

Моя домашня сторінка не схожа на демо версію

Більшість тем WordPress потребують певної конфігурації після встановлення. Залежно від теми, є кілька речей, які потрібно налаштувати, щоб зробити її схожою на демо версію.

Щоб тема виглядала так само, як демонстраційна версія, ви можете імпортувати весь демонстраційний вміст теми, включаючи публікації, сторінки та зображення. Також перегляньте всі опції та введіть потрібні параметри.

Я оновив свою тему, і всі мої зміни зникли

Найбільш можливою причиною цієї помилки є зміни, внесені до файлів шаблонів вручну. Коли ви оновили свою тему, відредаговані файли були перезаписані кодом теми за замовчуванням.

На жаль, ваші зміни можуть зникнути назавжди, якщо у вас немає резервної копії веб-сайту. Тому ми рекомендуємо звернутися до нашої служби підтримки, щоб створити резервні копії вашого сайту.

Мій повзунок не рухається вниз

Ця проблема з WordPress є найбільш поширеною і її дуже легко виправити. Це відбувається через конфлікт плагінів. Деактивуйте плагіни один за одним, поки тема знову не почне працювати.

Зображення не виглядають так, як вони повинні

Якщо ваші зображення виглядають розтягнутими, вам потрібно зробити так, щоб WordPress сам створював картинки нових розмірів. Встановіть плагін Regenerate Thumbnails, запустіть його, оновіть і все має бути виправлено.

Найбільш надійний спосіб вирішити проблему з темою в WordPress!

Якщо ви не в змозі впоратися з проблемами теми на вашому сайті, не хвилюйтеся! Зверніться до служби підтримки WordPress і наші спеціалісти знайдуть та виправлять помилку, що сталася.

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Чи знаєте ви, що можна запустити стартап протягом 24 годин, а команда досвідчених веб-розробників може навіть створити веб-сайт для потреб вашого бізнесу? Сьогодні команда InternetDevels пояснює,...

2

У цьому блозі ми пояснюємо, як дізнатися, що ваша платформа уражена хакерами, і як відновити зламаний сайт WordPress.

3

Одна з переваг використання CMS — можливість будувати сторінки без навичок програмування. Зокрема, WordPress має ряд корисних плагінів для цього. З ними можна побудувати що завгодно — від простого...

4

Атаки Brute Force можуть легко покласти ваш сайт. Дізнайтеся, як захистити веб-сайт Wordpress від атак Brute Force.

5

Сьогодні організації вважають за краще адаптувати DevOps і мігрувати свої програми до хмари. Дізнайтеся, які інструменти DevOps є на Google Cloud.

Subscribe to our blog updates