Як працює DruDesk: розглянемо службу Drupal-сапорту в деталях

21.08.2015
How DruDesk works: a closer look at our Drupal support service
Автор:

Якби ваш сайт міг говорити, мабуть, ви б почули одну важливу фразу: “Будь ласка, відправте мене у DruDesk!”. Таке мовчазне прохання може виникнути в багатьох випадках — давайте подивимось, у яких.

Ваш сайт працює повільно, як равлик? “Баги” продовжують “їсти” ваші прибутки, відлякуючи потенційних клієнтів? Ви хочете щось покращити чи додати на сайт? Повідомлення про помилки все частіше дратують вас та ваших користувачів? Що ж, тоді єдине повідомлення, що має з’явитись на вашому екрані, це: “Відправте мене у DruDesk прямо зараз, будь ласка!” :)

Сайти знають, хто дбає про них. А ви уже знаєте, що таке DruDesk? Ця нова Drupal сапорт-служба від InternetDevels увірвалася на ринок ІТ-послуг як справжній “ураган можливостей” і уже має доволі багато щасливих клієнтів. Людям подобається, коли їхні проблеми вирішують, наче за помахом чарівної палички. Це справа професійних “вирішувачів проблем”! :)

Відкриваємо всі важливі деталі

Все це звучить дуже привабливо, але вам, мабуть, хотілось би дізнатися більше деталей про те, як працює DruDesk. Ми розповімо вам, як відбувається процес співпраці, скільки це коштує, які терміни виконання і багато іншої важливої інформації. Починаємо!

Доброго дня! Ми можемо вам допомогти? Звісно ж, можемо!

Співпраця починається з того, що ви зв'язуєтеся з нами будь-яким зручним для вас способом і розповідаєте, що потрібно вашому сайту. Ми уважно слухаємо ваші вимоги, скарги, побажання. Потім ми оцінюємо необхідний час та вартість того, щоб зробити ваш сайт бездоганним.

Не знаєте, що з сайтом? Чарівники DruDesk скажуть вам!

Якщо з сайтом відбувається щось загадкове, чого ви не можете пояснити, лишіть це все нам. У нас є спеціальна послуга “аудит сайту”, яка означає повну його перевірку. Ми перевіряємо якість коду, актуальність версій ядра і модулів, швидкість роботи, наявність уразливостей в плані безпеки, “хаків” ядра і модулів та багато іншого. Говоримо вам, що потрібно зробити, і робимо це після узгодження з вами.

Який час виконання робіт?

Ми прагнемо полегшити вам життя якнайшвидше, тож зазвичай вкладаємося у 1-2 робочі дні. Готово! Може знадобитись більше часу, якщо задачі більш складні або ж якщо вам потрібна підтримка чи технічне обслуговування на постійній основі. Всі ці деталі обговорюються з вами в процесі спілкування.

Яка вартість послуг DruDesk?

Ми хочемо, аби ви лишались із нами на тривалий термін, тож пропонуємо приємні ціни. Ми запровадили тариф за годину наших послуг. Але він варіється залежно від об’єму робіт. Чим більший об’єму робіт на місяць, тим нижчий буде тариф.

Варіанти оплати: оберіть найзручніший

Ми пропонуємо такі варіанти оплати: кредитна карта, PayPal, банківський переказ. Не знайшли оптимального варіанту? Скажіть нам — і ми знайдемо рішення.

Прозорість у роботі: ви контролюєте процес!

Кожен крок відображається у спеціальному трекері задач. У вашому браузері і в електронній пошті з’являються повідомлення про завершення певних етапів задач. Ми розміщуємо копію вашого сайту в себе на дев-сервері, щоб ви могли бачити все, що на ньому відбувається. Жодну важливу деталь не пропустите!

Сподіваємось, ми прояснили подробиці співпраці, але “велкам” звертатися з додатковими питаннями на drudesk.com. Дайте вашому сайту те, що йому потрібно, — і він віддячить вам новими клієнтами і високими прибутками!

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

У цій статті ми розглянемо 2 способи реалізації вебсокетів: з допомогою Node.js та веб-серверу Tornado; з допомогою php (бібліотеки Ratchet) та js.

2

20 порад, як покращити юзабіліті сайту електронної комерції і отримувати від нього вищий прибуток.

3

У нашому блозі ми розповідаємо про те, як правильно налаштувати стандарти відображення сайту на Wordpress для різних мов.

4

Компанію InternetDevels було включено до списку найкращих розробників на Drupal за версією Clutch.co

5

InternetDevels відкриває новий офіс у Львові!

Subscribe to our blog updates