Як створити MVP (мінімально життєздатний продукт): Все про розробку MVP

12.05.2021
How to build an MVP (Minimum Viable Product)
Автор:

Ті, хто вже знає, як створити MVP (мінімально життєздатний продукт), використовують його в своїх інтересах і заробляють хороші гроші. У вас є відмінна ідея почати бізнес, але у вас недостатньо грошей, і ви не знаєте, чи варто його починати? Почніть зі створення мінімально життєздатного продукту.
MVP дозволить вам дуже швидко і відносно дешево створити вебсайт з необхідним, хоча і мінімальним, набором функцій, щоб відразу почати заробляти гроші.
Цей блог проллє світло на розробку MVP, переваги та причини створення MVP. Прислухайтеся до порад Drupal веброзробників з Internetdevels, щоб реалізувати вашу ідею за розумну ціну і перевірити, чи потрібен ваш продукт клієнтам.

Що таке мінімально життєздатний продукт?

Мінімально життєздатний продукт — це майже те ж саме, що і розробка повного сайту. Єдина різниця в тому, що MVP коштує приблизно вдвічі дешевше і має мінімальний набір функцій і дизайну.

  • Повний сайт схожий на готовий прикрашений торт. На його створення і декор потрібен час і багато інгредієнтів.
  • MVP схожий на кекс. Він не гірше торта, але набагато менше. Однак він також смачний, його люблять їсти, та й коштує він дешевше.

Ви можете в будь-який момент перетворити свій мінімально життєздатний продукт в повноцінний вебсайт.

What is a minimum viable product?

Що робить хороший MVP?

Перш ніж вдаватися в подробиці про те, як створити MVP (мінімально життєздатний продукт), ми також хотіли б вказати, що робить хороший MVP.
Хороший MVP працює на вас і відповідає потребам ваших клієнтів. Він також показує, які функції потрібно додати, а які забрати. Найголовніше, що всі дані отримуються від реальних користувачів. Ця інформація цінна, оскільки допомагає створити максимально зручний і зрозумілий сайт без зайвих елементів чи сторінок.

Переваги MVP для бізнесу

Ми пропонуємо вам кілька ясних і важливих причин, через які  вам слід створити MVP:

1. Ви можете почати розробку MVP з невеликим бюджетом

MVP — це те, що найбільше подобається власникам стартапів. Пізніше, якщо він принесе бажаний результат, ви можете витратити зекономлені кошти на розробку повноцінного сайту. А якщо у вас будуть погані результати, то ви не ризикуєте втратити багато грошей. Це не вимагає великих затрат.

2. MVP спрощує весь процес розробки

Розпочати розробку вебсайту з допомогою MVP — хороша ідея, тому що це простіше, ніж створювати вебсайт цілком. Ви та команда розробників можете зосередитися на основній функції. Ви розвиваєте його, а тільки потім додаєте те, чого ще не вистачає. Розробка MVP схожа на мотузку, на яку нанизують намистинки. Все просто і зрозуміло.

3. Ви можете перевірити конкурентоспроможність вашого продукту

Важко сказати напевно, чи будуть у вас клієнти, перш ніж ви запустите новий бізнес. Таким чином, створення MVP допоможе, не витрачаючи всі ваші гроші, перевірити, чи потрібен користувачам ваш продукт і чи є конкурентоспроможним він на ринку.

4. Більш швидкий запуск, щоб донести вашу ідею до людей

Для запуску MVP потрібно набагато менше часу. Економія часу дуже важлива. Що, якщо хтось також запропонує аналогічну бізнес-ідею? На той час ваш MVP вже буде запущений.

5. Допомагає залучити інвесторів до вашої ідеї

Запуск мінімально життєздатного продукту доводить або спрощує життєздатність вашої бізнес-ідеї. Якщо він виявився успішним, то інвестори його підтримають. MVP підтверджує надійність проєкту і те, що в нього можна і потрібно вкладати гроші.

Як ви можете створити мінімально життєздатний продукт?

Нарешті, ми підійшли до основної частини — як побудувати MVP. Щоб весь процес був успішним, у вас повинно бути три компоненти:

  1. чудова ідея
  2. надійне агентство веброзробки
  3. потужна і гнучка CMS

Як побудувати мінімально життєздатний продукт?

В Інтернеті часто можна зустріти інформацію про те, що MVP мертвий. Справа в тому, що сам принцип створення мінімально життєздатного продукту змінився, і наступні кроки допоможуть вам зрозуміти процес розробки MVP.

Крок 1 - Проаналізуйте ситуацію на ринку

Більш ніж половина стартапів зазнають невдачі через недостатньо глибокий попередній аналіз ринку і конкурентів.
Не поспішайте сліпо реалізовувати свій проєкт. Перш за все, сформулюйте проблеми, які він може вирішити. Зрозумійте чого очікує ваша цільова аудиторія? Чим він відрізняється від аналогічних проєктів? Аналізуйте дані, щоб уникнути колапсу.

Наш процес
Оскільки ми працюємо на ринку понад 12 років, ми вже все про це знаємо. Перш за все, ми консультуємо і допомагаємо клієнтам провести повний аналіз конкурентів і їх продуктів. Це допомагає передбачити успіх, або провал вашої ідеї. Потім вносимо корективи, радимо і переходимо до наступного кроку.

Крок 2 - Виділіть основну функціональність MVP

Крім того, всю увага слід зосередити на визначенні та виборі основних функцій, які ви хочете додати у MVP. Щоб не помилитися, думайте як клієнт. Що вам потрібно, щоб вам було зручно користуватися вашим сайтом? Без чого можна обійтися?

Наш процес

На цьому етапі ми допомагаємо вам скласти список функцій, необхідних для майбутнього MVP, і розставити пріоритети. Спочатку ми складаємо список всіх функцій, які необхідні для функціонування вашого продукту. Після цього виділимо кілька основних, які допоможуть вашим клієнтам досягти їх кінцевих цілей.

Крок 3 - Дизайн, розробка та запуск MVP

Після визначення основних корисних функцій, потрібно подумати про дизайн. Він повинен бути простим, зручним і продуманим. Далі починається власне процес розробки MVP. Якщо компанія з розробки MVP кваліфікована, вона все зробить правильно.

Наш процес

Узгодивши всі перераховані вище питання, ми приступаємо до розробки дизайну і самого мінімально життєздатного продукту. Пам'ятайте, що в хорошій компанії по веброзробці вам не потрібно питати, як створити MVP. Вони зрозуміють, чого ви хочете, і зроблять так, як ви хочете.

Крок 4 - Проаналізуйте відгуки

Після того, як ваш MVP буде запущено і реальні користувачі протестують його, ви зможете його поліпшити. Вам все одно потрібно буде щось виправити в готовому і вже запущеному MVP. Відгуки користувачів проллють світло на всі переваги і недоліки новинки.

Наш процес

Наша служба розробки MVP вимірює рівень задоволення вашим проєктом, щоб ви могли побачити реальні переваги і недоліки вашого продукту. Цей крок покаже вам, наскільки добре все було продумано на старті. Якщо все піде добре, то зміни до повного MVP будуть мінімальними.

Скільки часу потрібно, щоб створити MVP?

Ми точно можемо сказати, що для створення MVP треба вдвічі  менше часу, ніж для запуску вебсайту.
Існує багато варіантів про те, скільки часу потрібно на створення MVP.
Терміни розробки MVP залежать від ваших вимог, складності проєкту і професіоналізму команди. В середньому на це йде 6 місяців, але час варіюється.

Скільки коштує створення MVP?

Ви можете знайти різну вартість створення мінімально життєздатних продуктів в Інтернеті. Однак відразу хочемо сказати, що вона не повинна вводити вас в оману. Вона завжди або переоцінена, або недооцінена. Ніхто не може назвати точну суму, не знаючи вашої ідеї та бажань.
Вартість впровадження MVP залежить як мінімум від:

  • кваліфікація команди веброзробників
  • технологія, яку вони використовують
  • погодинної ставки фахівців
  • функціоналу, які ви хочете додати
  • типу контракту

Розглядаючи середні показники для кожного з цих факторів, вам потрібно буде витратити приблизно 20 000-50 000 доларів. Не приймайте цю суму за чисту монету, це приблизні оцінки. Хочете дізнатися точну суму реалізації вашої ідеї? — Зв'яжіться з нашою веб девелопмент компанією.

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Ось обов'язкові риси для некомерційних вебсайтів, які повинен мати кожен сайт.

2

Навіщо створювати мікросайт, якщо у вас вже є один сайт?

3

Вам потрібні плагіни AMP WordPress, якщо ви хочете, щоб мобільна версія вашого вебсайту швидко завантажувалася і працювала коректно.

4

Щоб допомогти вам вибрати між Wix або WordPress, ми створили чітке порівняння Wix і WordPress.

5

Якщо ви є власником онлайн магазину, але досі не додали розсилку новин на ваш сайт, то ви втратили половину своїх клієнтів.

Subscribe to our blog updates