Як створіти мікросайт: Детальний посібник

28.04.2021
Як створіти мікросайт?
Автор:

Навіщо створювати мікросайт, якщо у вас вже є один сайт? Вчені довели, що увага користувачів зменшилася і зараз є меншою, ніж у золотої рибки (у золотої рибки — 9 секунд). Тобто у всіх власників бізнесу є менш як 9 секунд, щоб привернути й утримати увагу аудиторії.
Плануєте додати нову послугу або продукт? Повідомте їм це через мікросайт. Запускаєте знижки? Розкажіть їм про це через мікросайт. Ви вирішили провести ребрендинг бізнесу? Повідомте їм про це на мікросайті.

В умілих руках мікросайт перетворюється в потужний маркетинговий інструмент. Нижче агентство веброзробки покаже вам переваги створення мікросайту, як це зробити й скільки це коштує.

Що таке мікросайт?

Мікросайт — це окрема сторінка або кілька сторінок, які існують окремо від основного сайту компанії і мають унікальний URL чи домен. Часто дизайн мікросайту відрізняється від дизайну основного сайту. Мікросайт має просту, «чисту» структуру і не містить таких вебсторінок, як «Про нас», «Команда», «Наші послуги» і т. д.

Для чого потрібен мікросайт?

Мікросайти створюються з певною маркетинговою метою. По суті, компанії створюють мікросайт, щоб зосередитися на чомусь конкретному без зайвої інформації. Працювати з мікросайтами набагато простіше і зручніше. В результаті користувачі отримують кращий користувальницький досвід.

Побудуйте мікросайт, якщо ви хочете:

  • максимально охопити вашу цільову аудиторію
  • прорекламувати короткострокові маркетингові кампанії
  • запустити новий продукт або послугу
  • поговорити про бренд

У чому різниця між мікросайтом і сайтом?

Так в чому ж різниця між мікросайтом і сайтом? Навіщо створювати мікросайт, якщо у вас вже є великий сайт?
Одним словом, мікросайт дозволяє вам створити те, що неможливо зробити використовуючи веб-сайт.
Ваш основний сайт — безсумнівно, це основа, фундамент. Це ніби стовбур дерева.
Мікросайт служить для спеціальної мети. Він орієнтований на просування окремого компонента, або виділення унікального продукту. Тобто, він як гілки, що відходять від головного стовбура.

  • Мікросайт створюється для просування певного продукту, послуги, події, кампанії.
  • У мікросайту є власний URL, який не збігається з URL основного сайту.
  • Мікросайт не залежить від корпоративного сайту.

Створіть мікросайт: за і проти

Ми сподіваємося, що ви вже зрозуміли, наскільки корисним може бути мікросайт і коли ви можете його створити. Нижче ми перерахуємо всі переваги й недоліки створення мікросайту, щоб ви могли зрозуміти, чи варто вам запускати мікросайту.

Переваги мікросайтів

1. Створення мікросайту займає небагато часу

Запуск готового мікросайту займає набагато менше часу, ніж створення готового сайту. Це буде особливо зручно, якщо вам потрібно швидко запустити нову рекламну кампанію.

2. Він допомагає зосередити увагу людей на тому, що ви хочете

Мікросайти створені, щоб підштовхнути людей до того, чого ви хочете. Оскільки на мікросайті немає зайвих кнопок і меню, він відмінно виконує покладену на нього роль.

3. Він допоможе підвищити обізнаність про ваш бізнес

Мікросайт — це ще один спосіб залучити більше зацікавлену аудиторію і зайняти сильні позиції на ринку. Інтернет — це поле битви, а мікросайт — один зі способів перемогти.

4. Це ефективний спосіб залучення потенційних клієнтів

Мікросайт покликаний стати мостом від незнання до цікавості і виконання бажаного дії.

5. Він має доступну ціну створення

Вартість створення мікросайту може варіюватися від високої до низької. Це означає, що створення мікросайт можуть дозволити собі як великі, так і дрібні компанії.

6. Це може покращити ваше SEO

Оскільки мікросайт створюється для просування однієї послуги або продукту, він може допомогти вам підвищити ефективність SEO. Не забудьте написати правильні ключові слова, щоб підвищити шанси на високі SEO позиції.

7. Він дозволяє бачити точну аналітику

Мікросайт дозволяє отримати точну аналітику, сфокусовану на одному конкретному продукту або послузі. На основі цих даних ви можете виправити ваші больові точки.

Недоліки мікросайтів

1. Це може збивати з пантелику відвідувачів

Мікросайт може збити з пантелику тих, хто вже знайомий з вашим основним сайтом. Коли вони заходять на мікросайт, вони можуть подумати, що зробили помилку і зайшли не в те місце.

2. Це вимагає розвитку

Щоб створити сильний мікросайт, вам потрібно багато працювати над його створенням і наповненням. По суті, це міні-версія вашого основного сайту, яка також вимагає якісного контенту і розвитку.

Створіть мікросайт: за і проти

Прості кроки по створенню мікросайту

Чітко зрозумійте, навіщо і для кого ви створюєте мікросайт

Визначте причину, по якій ви хочете створити мікросайт. Створіть образ покупця, щоб вам було легше розробити потрібний мікросайт.

Створіть і купіть незабутнє доменне ім'я

Доменне ім'я — це те, за чим вас будуть ідентифікувати. Ретельно продумайте його, щоб воно показувало суть, яку ви хочете донести до людей.

Створюйте цікавий контент

Без якісного контенту жоден мікросайт не може бути успішним. Пам'ятайте: «Контент — король». Принаймні, враховуйте больові точки вашої аудиторії і створюйте правильний тон голосу.

Розробіть SEO стратегію для просування вашого мікросайту

Ваш мікросайт буде містити контент. Не забувайте просувати його, щоб цей цінний контент не загубився в Інтернеті. SEO оптимізація мікросайту допоможе зайняти високі позиції в пошуку.

Придумайте дизайн

Наступний обов'язковий крок — вибір дизайну мікросайту. Продумайте навігацію і зовнішній вигляд сайту. Щоб створити найкращий сайт, загляньте на сайти конкурентів. Нижче ми наведемо приклади зразкових мікросайтів.

Запустіть ваш мікросайт

Вирішальний крок — запустити мікросайт. Щоб повідомити про нього всьому світу, обов'язково рекламуйте його в соціальних мережах і пошукових системах.

Що таке приклади мікросайтів?

І великі, і малі бренди люблять використовувати мікросайт в маркетингових цілях. Як і було обіцяно, ось 6 кращих прикладів мікросайтів з усього світу, які можуть вас надихнути.

The Bright Future of Car Sharing

The Bright Future of Car Sharing

A Human Project

A Human Project

BoltHouse Farms

BoltHouse Farms

Puppyhood

Puppyhood

Blendtec company

Blendtec company

EveryLastDrop

EveryLastDrop

Ключові компоненти успішного мікросайту

Прийшов час виділити 3 ключові компоненти якісного мікросайту:

  • Кнопки заклику до дії

Будь-який сайт, особливо мікросайт, вимагає чітких і точних кнопок із закликом до дії. Подбайте про їх оформлення та формулювання.

  • Чітко визначена цільова аудиторія

Розуміння, для якої аудиторії призначений мікросайт, спрощує створення і проєктування. Пам'ятайте вік вашої цільової аудиторії, переваги та цілі, щоб охопити її та створити приємний користувацький досвід.

  • Продуманий дизайн

Якщо ви хочете, щоб ваш мікросайт був швидко ідентифікований, то ви можете зберегти брендинг материнської компанії. Але якщо ви хочете привернути увагу певної частини ваших клієнтів, то створіть інший, унікальний і цікавий дизайн.

Скільки коштує створити мікросайт?

Вартість створення мікросайт варіюється в залежності від вартості хостингу, доменного імені та дизайну. У вас є готові ідеї? Тоді напишіть в наше агентство вебдизайну, і ми зможемо назвати точну вартість створення мікросайту вашої мрії.
Єдине, що ми можемо сказати, це те, що створення і запуск мікросайт займає набагато менше часу, ніж повноцінного сайту.

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Вам потрібні плагіни AMP WordPress, якщо ви хочете, щоб мобільна версія вашого вебсайту швидко завантажувалася і працювала коректно.

2

Щоб допомогти вам вибрати між Wix або WordPress, ми створили чітке порівняння Wix і WordPress.

3

Якщо ви є власником онлайн магазину, але досі не додали розсилку новин на ваш сайт, то ви втратили половину своїх клієнтів.

4

Цей блог присвячений всім власникам бізнесу та тим, хто хоче дізнатися, як запустити успішну email-маркетингову кампанію.

5

Ви хочете залучити більше користувачів, збільшити дохід і зробити свій бренд впізнаваним в усьому світі? Тоді створіть свій багатомовний інтернет-магазин з WordPress.

Subscribe to our blog updates