Чому варто винаймати віддалених розробників: під час карантину і завжди!

23.04.2020
Чому варто винаймати віддалених розробників: під час карантину і завжди!
Автор:

Усі чекають на гарні новини, і у нас для вас є саме такі. Drupal-розробка в часи Covid-19 продовжується — суворі кризи навіть часто відкривають нові перспективи! Одна з характеристик хорошої компанії з веб-розробки — здатність ставати сильнішою в непрості часи.

Далі у статті дізнайтесь, чому винайняти віддалених розробників для вашого Drupal-проєкту — дуже хороша ідея під час карантину. Ми також поділимося з вами тим, як наша компанія з Drupal-розробки надає послуги зараз.

Віддалена робота як наше природнє середовище

Зважаючи на карантин, більшість ІТ-компаній перевели своїх працівників на віддалену роботу. Однак, ніщо не змінилось для клієнтів, які хочуть знайти веб-розробників. Деякі речі навіть покращились. 

В нашому випадку віддалена робота не є чимось новим — ми давно її опанували, адже мали таку нагоду. Аутсорсити веб-розробку в інші країни завжди було популярним підходом у замовників. У списку найкращих країн для аутсорсингу веб-розробки можна часто побачити Україну — і справді, існують вагомі причини працювати з українськими аутсорсинговими компаніями. Помножений на наш досвід та репутацію, цей факт завжди забезпечував компанію InternetDevels клієнтами з-за кордону.

Тож усім, хто думає над можливістю замовити веб-послуги під час карантину з приводу Covid-19, варто дізнатись, що обставини не вплинули на якість наших послуг з веб-розробки:

  • По-перше, ми дуже давно налагодили комунікацію і робочі процеси з віддаленими клієнтами.
  • По-друге, ми завжди проявляли гнучкість, дозволяючи нашим розробникам працювати з дому.

Як завжди, ми закликаємо вас винайняти віддалених розробників з команди InternetDevels і обіцяємо такі ж ефективні процеси, як і завжди! Ми твердо переконані, що хороші послуги з Drupal-розробки повинні бути доступні з будь-якої локації.

Основні компоненти нашої віддаленої роботи

Персонал

Drupal-розробники, як і більшість інших ІТ-спеціалістів, цінують тихе середовище, яке не завжди доступне в офісі. Для продуктивності їм потрібне натхнення і концентрація. Тож якість роботи тільки виграє від домашньої ізоляції.

Працюючи віддалено, наші розробники можуть комфортно влаштуватися на персональному дивані і створювати свої геніальні ідеї. Крім того, вони ніколи не стоять в заторах на дорогах і можуть приділяти увагу своїм близьким.

Звісно, для віддаленої роботи потрібна самодисципліна і відповідальність. Але ми й так працюємо лише з відповідальними і надійними людьми. Вони дотримуються дедлайнів і регулярно зустрічаються на відеоконференціях як з командою, так і з замовниками згідно з найкращими практиками Scrum.

Віддалена робота також вимагає гарного балансу з особистим життям, і наша Drupal-команда старається робити це згідно з рекомендаціями. Наприклад, це чітко визначені робочі години, переодягання з піжами у щось більш офіційне, інформування рідних про час відеоконференцій і так далі. Однак, це лише рекомендації, адже не одяг є найголовнішим, а професійні навички.

Обладнання

Drupal-розробка — така щаслива галузь, якій для віддаленої роботи потрібно лише комп'ютерне обладнання. Все легко — дім може бути офісом, якщо його гарно обладнати! Для багатьох ІТ-спеціалістів потужність ПК і характеристики монітора (або їхня кількість) є важливою умовою продуктивної роботи.

InternetDevels remote home office in times of quarantine

Тож ми забезпечили нашу команду з розробки усім необхідним устаткування, а кому було потрібно, допомогли з перевезенням. Був навіть випадок, коли ноутбук одного працівника раптово вийшов з ладу, і ми оперативно привезли йому інший, аби людина не втрачала дорогоцінний робочий день.

Тож якщо ви вирішите винайняти компанію з веб-розробки InternetDevels під час карантину, можете бути певні, що працівники забезпечені усім необхідним для продуктивної роботи.

Інструменти

Як завжди, ми використовуємо найкращі інструменти для комунікації та робочих процесів. Вони автоматизують задачі, підвищують швидкість розробки, дбають про спільну роботу і так далі. Такі інструменти включать у себе месенджери, програми для відеоконференцій, ПЗ з проєкт-менеджменту, системи контрою версій для розробників і так далі.

Серед них — такі назви, як Zoom, Slack, Google Hangouts, Jira, Skype, Github, Bitbucket, Google Docs, Google Drive і багато інших. Вони виручають у будь-які кризу та не залежать від відстаней. Ми їх давно застосовуємо із закордонними клієнтами, тож в них немає нічого нового.

Нові перспективи для вашої онлайн-присутності

А ось і те, що ми обіцяли вам розповісти про нові перспективи. Як ви знаєте, світ великою мірою перейшов в онлайн-формат через пандемію. Люди сидять в інтернеті замість подорожей, походів чи інших активностей. Вони онлайн, а ви там чекаєте на них?

Бізнеси, представлені онлайн, зараз мають перевагу. Існує підвищений попит на онлайн-покупки, служби доставки, освітні та розважальні події онлайн, блоги та новини і багато іншого. 

Карантин колись закінчиться і Covid буде успішно подоланий — жодних сумнівів! Люди знову почнуть подорожувати, відвідувати гарні місця і обіймати своїх друзів.

Однак, тенденції до онлайн-формату збережуться — світ зрозумів усю зручність цього. Наприклад, людина, якій сподобалися покупки у вашому Drupal-магазині зі зручним кошиком, продовжить їх робити просто тому, що це швидко та просто — тож не пропустіть шансу винайняти найкращих розробників інтернет-магазинів.

Лояльність до клієнтів і доступність сервісів під час кризи

Ми прагнемо допомагати клієнтам у непрості часи і тому пропонуємо доступні ціни. Ми хочемо долучитися до внесення стабільності у вас бізнес сьогодні.

Нам добре відомо, як Drupal-сайти здатні рухати бізнес уперед, приваблюючи нових клієнтів, просуваючи бренд і підвищуючи конверсії.

І ми завжди можемо знайти більш доступні рішення з Drupal-розробки — наприклад, використання модулів ядра і контрібних модулів по можливості. Ефективність також має значення — наші розробники здатні зробити більше за годину і забезпечити вам результати швидко та без зайвих витрат. Ми започаткували стратегію, згідно з якою ділимо обсяг роботи одразу на стандартну і кастомну частини і радимо клієнтам швидший та доступніший варіант. Тож напишіть нам, щоб обговорити це питання для вашого сайту.

Переваги передачі веб-розробки на аутсорсинг

У нашому великому світі, повному Drupal-талантів і з розвиненою культурою віддаленої роботи, просто шкода було б обмежуватися запитом “веб-розробники в моєму місті”. Пошук розробника буде успішнішим, якщо ви розширите його на весь світ. Ось як мінімум декілька причин передати веб-розробку на аутсорсинг:

  • Значні заощадження коштів. Можна заощаджувати завдяки великому вибору більш доступних цін поза межами вашого регіону. Інша велика перевага аутсорсингу порівняно з працевлаштуванням розробника у штат є заощадження на процесах рекрутингу та онбордингу, постійній заробітній платі, обладнанні і т.д. Аутсорсинг забезпечує вам послуги тільки тоді, коли вони потрібні.
  • Ширші професійні навички. Аутсорсинг веб-розробки дає можливість працювати з найкращими талантами в галузі. Якщо взяти розробника в штат, він навряд чи може зрівнятися з цілою командою, учасники якої працювали над багатьма проєктами, стикалися із безліччю задач і здатні поєднати для вашого проєкту свої специфічні навички у технологіях, що постійно змінюються. Крім того, спеціалісти в галузях UX-дизайну, QA, SEO також є в Drupal-командах і відіграють у них конкретні важливі ролі.
  • Зосередження на вашому бізнесі. Коли ви винаймаєте команду з аутсорсингу, то довіряєте проєкт експертам, тож уже не потрібно за нього турбуватися і присвячувати йому свій дорогоцінний час. Натомість, ви можете зосередитись на своїх ключових бізнес-процесах. При цьому ви матимете повний контроль над проєктом — це навіть заохочується згідно з принципами Agile і повністю доступне завдяки віддаленій комунікації та прозорому трекінгу задач.
  • Безперервні робочі процеси. Що робити, якщо розробник тимчасомо недоступний для роботи через хворобу чи інші непередбачувані обставини, або ж він просто вам не підійшов на 100%? Для всіх цих випадків веб-агенції мають розробників на заміну. Підписуючи контракт, вони беруть на себе відповідальність у забезпеченні стабільної роботи протягом вашого проєкту. Все це — важливі переваги перед штатним розробником.
  • Гнучкість на проєкті. Кожен етап проєкту вимагає конкретного обсягу роботи від конкретних фахівців: розробників, дизайнерів, тестувальників і так далі. Вони вам не потрібні постійно у штаті. Ви вільні варіювати свої вимоги до проєкту згідно з ситуацією в бізнесі — наприклад, спочатку створити MVP (minimum viable product), а потім розширювати функціональність проєкту. Це зовсім не проблема з Agile-компаніями.

Винайміть нашу команду з веб-розробки

Якщо ви готові приєднати до числа клієнтів, які передають проєкти з веб-розробки на аутсорсинг і радіють результату, наша Drupal-команда чекає на вас. Винайміть віддалених розробників з InternetDevels і передайте розробку на аутсорс за доступними цінами сьогодні. Будьте сильними в кризу і навіть рухайтеся вперед завдяки гідному представленню в інтернеті! Зв'яжіться з нами і давайте обговоримо деталі.

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Інтернет-магазини повинні допомагати їхнім власникам ідеально втілювати їхні стратегії щодо доставки товарів. Читайте далі про рішення та можливості з доставки в Drupal Commerce.

2

У блозі дізнайтесь більше про PWA (прогресивні веб-додатки), що вони собою являють, чим корисні та як можлива інтеграція PWA з Drupal-сайтом.

3

Повний гайд із переходу на Drupal 9 і все інше, що ви хотіли знати про майбутній реліз. 

4

Якщо у вас магазин на Ubercart, давайте поговоримо, чому варто розглянути міграцію з Ubercart на Drupal Commerce. Вона допоможе збагатити функціональність вашого магазину, дати йому впевненість у...

5

Drupal рухається в майбутнє і впроваджує все більше інноваційних технологій. Тож лідери у високих технологіях довіряють Друпалу свої сайти. Drupal рухається в майбутнє і впроваджує все більше...

Subscribe to our blog updates