Як найняти розробників інтернет-магазину?

24.10.2018
Як найняти розробників інтернет-магазину?
Автор:

Є один певний шлях, аби підняти комерційну платформу на новий рівень — найняти команду професійних розробників інтернет-магазинів!

Розробка успішного інтернет-магазину — це не так легко, як може видатися на перший погляд. Будь-який сайт потребує ретельної перевірки не лише під час процесу розробки, а й після того, як платформу буде запущено. Постійні оновлення, позитивний UX, усунення помилок та підтримка — саме тут стає в нагоді команда професійних розробників інтернет-магазинів.

Так як зростає кількість інтернет-магазинів, збільшується і кількість компаній по їх розробці. Процес вибору хорошої команди розробників — справа нелегка, враховуючи численні можливості. Команда InternetDevels допоможе вам зробити вибір. Дотримуйтеся цих 10 порад як найняти найкращих розробників інтернет-магазинів.

10 порад як найняти найкращих розробників інтернет-магазинів

1. Визначте свої потреби.

Перед тим, як найняти команду веб розробників, вам слід чітко визначити потреби вашого проекту. Не знаєте, як визначити ключові пункти по розробці проекту? Слідуйте цим простим крокам:

  • поставте свою кінцеву мету;
  • визначте основні функції, які має виконувати ваш вебсайт;
  • позбавтеся зайвих опцій;
  • встановіть бюджет на розробку проекту.

2. Запитайте розробників про їх досвід роботи.

Розробка інтернет-магазину — процес набагато складніший, ніж розробка звичайного вебсайту. Вам варто запитати компанію про їх попередній досвід у створенні комерційних сайтів.

Дізнайтеся, чи розробники мали справу із забезпеченням функціоналу характерного для інтернет-магазинів. Наприклад, чи знайому вони з процесом інтеграції сервісів оплати з комерційними платформами? Чи можуть вони додати відео рекламу продукту на ваш вебсайт? Чи є в команді SEO спеціалісти, які зможуть підтримувати ваш сайт на топ позиціях пошуковиків?

Ці прості деталі визначають справжніх професіоналів у розробці інтернет-магазинів.

3. Перевірте портфоліо розробників та знайдіть відгуки про них.

Перевірте попередні проекти компанії. Перегляд портфоліо дозволить вам зрозуміти, чи сходять ваші очікування з поглядами дизайнерів. Ви задоволені UX на платформах, які були розроблені цією компанією? UX має велике значення для вашого бізнесу та задоволення клієнтів. Існує безліч речей, що входять до проекту, окрім як безпосереднього кодування. Ось приклади портфоліо компанії InternetDevels.

Спілкування з клієнтами компанії допоможе вам встановити очікування відносно вашого інтернет-магазину. ВІдгуки вказують на те, чи є розробники професіоналами своєї справи, та як вони підходять до проекту в цілому.

4. Виберіть систему керування контентом (CMS) для вашого інтернет-магазину.

Яку CMS ви плануєте використовувати? Друпал? ВордПрес?

Вибір правильної CMS є важливою складовою для створення успішного вебсайту. Професійний розробник зможе порадити вам, яка CMS підійде краще для реалізації ваших вимог до інтернет-магазину.

5. Дізнайтеся, за якою методологією працюють розробники.

Знання стратегії та методології компанії є ключем до успішної співпраці. Це допоможе клієнту встановити реалістичні очікування та зорієнтуватися у дедлайнах та обсягу роботи.

Як компанія керує проектами? Вони використовують методологію Agile чи Waterfall? Яка стратегія краще підійде для вашого проекту? Обговоріть це питання з проект менеджером. Наприклад, команда InternetDevels використовую різні підходи, в залежності від уподобань та потреб клієнта.

6. Обговоріть модель оплати з компанією веб розробки.

Коли ви наймаєте команду розробки інтернет-магазинів, варто знати усі деталі щодо оплати послуг. Існує безліч моделей контрактів. Компанія InternetDevels працює з двома:

Вибір підходящої моделі оплати залежить від складності та розміру проекту. Є безліч нюансів, які слід прийняти до уваги при виборі контракту. Ціну та модель оплати варто обговорити з проект менеджером.

7. Домовтеся про способи комунікації.

Гнучка комунікація необхідна для успішної розробки вебсайту. Визначте, як ви можете підтримувати зв’язок з девелоперами вашого проекту. Окрім того, необхідно провести хоча б одну зустріч тет-а-тет перед початком роботи над сайтом.

8. Внутрішні та зовнішні проекти.

Серед компаній по розробці програмного забезпечення існує тенденція віддавати частину роботи, або й весь проект, на аутсорсинг. Слід обговорити аутсорсинг, аби мати чітке уявлення щодо того, хто буде працювати над вашим проектом.

Без сумніву, набагато краще коли платформа повністю розробляється однією компанією. Створення інтернет-магазину потребує високого рівня співпраці. Рішення буде набагато ефективнішим, якщо дизайнери та розробники працюватимуть над вебсайтом одночасно.

Наприклад, наша команда InternetDevels має професіоналів у сферах веб розробки та дизайну. Якщо виникає проблема, то її швидко та легко вирішують. Дізнайтеся більше про команду з професійними послугами для вашого інтернет-магазину.

9. Запитайте про гарантію на послуги.

А що, як ваш вебсайт функціонує не так, як слід? Компанія розробників надає гарантію на свої послуги?Запитайте проект менеджера, чи ви будете платити за помилки коду після запуску інтернет-магазину. Якщо компанія погоджується усувати помилки протягом певного періоду, це ознака професіоналізму та лояльності.

10. Дізнайтеся, чи надає компанія послуги підтримки вебсайту.

Тепер ваш інтернет-магазин функціонує як слід. Але це ще не все. Будь-який вебсайт потребує подальшої підтримки. Нові оновлення постійно з’являються, і щоб уникнути великих та малих багів, потрібно підтримувати ваш сайт. Таким чином, важливо запитати розробників про їх сервіси підтримки та обслуговування. Впевніться у тому, що розробники зможуть усунути помилки у найкоротші терміни.

Ми виділили декілька причин, чому важливо, аби підтримкою вебсайту займалася та сама команда розробників:

  • Новій команді може бути складно розібратися з проектом для його подальшої підтримки.
  • Існує ризик, що нова компанія виявиться ненадійною.
  • Ви витратите більше грошей, якщо наймете нову команду для підтримки та розробки вебсайту.

Час обирати компанію по розробці інтернет-магазинів

Ми сподіваємося, що ці поради, як найняти найкращих розробників інтернет-магазину будуть для вас корисними.

InternetDevels це професійна команда розробників, що має справу зі всіма аспектами комерційних платформ, такими як дизайн, розробка, маркетинг, підтримка та обслуговування. Крім того, ми забезпечуємо веб послуги у всьому світі. Напишіть нам, щоб отримати допомогу стосовно вашого інтернет-магазину.

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

UX дизайнери в InternetDevels вирішили поділитися їхніми поглядами...

2

Коли стоїть питання, чи може професійна команда принесли вигоду для ІТ компанії, відповідь очевидна. Так. Веб розробники в InternetDevels розповідають про деякі особливості команди з професійними...

3

Останнім часом ми часто чуємо ці чотири літери чи не від кожного підприємця, який володіє бізнесом на території ЄС. Чи не щодня абревіатура GDPR згадується на сторінках інформаційних інтернет-...

5

Якщо ви володієте бізнесом або лише збираєтесь його створити, сайт може допомогти в розвитку вашого бренду та збільшенні популярності. Однак, перед тим, як...

Subscribe to our blog updates