Веб-сайти для вищих навчальних закладів освіти в 2021: Що буде після Covid?

17.02.2021
The Future of Higher Education
Автор:

Covid-19  викликав кризу не лише для бізнесу, але й для вищих навчальних закладів. За дуже короткий період часу всі учні, студенти і викладачі були змушені переключитися на дистанційне навчання і освоїти Zoom, Google meets і тд. COVID-19 повністю змінив майбутнє сайтів вищих навчальних закладів освіти, хоча ніхто навіть не міг такого уявити.

Ми впевнені, що ці зміни продовжуватимуться ів 2021 році, або й довше.

Усі вищі навчальні заклади переживають переломний момент. Щоб вижити в конкурентній боротьбі та Covid-time, вам слід запровадити нові цифрові рішення.

Будьте готові до нового майбутнього веб-сайтів вищих навчальних закладів після COVID з порадами від нашої веб девелопмент компанії.

Короткий огляд ситуації з веб-сайтами вищих навчальних закладів в 2021 році 

 1. Більшість студентів не підтримують ідею дистанційного навчання і надають перевагу очному навчанню.
 2. Навіть якщо навчальні заклади відновлять свою роботу, студенти все одно боятимуться до них повертатися.
 3. Широкого поширення набула використання різних цифрових інструментів для викладання, комунікації та оцінювання.
 4. Студенти можуть обрати між очним, змішаним та дистанційним навчанням.
 5. Зараз стало можливо проводити екзамени віддалено, використовуючи відео-зв’язок.
 6. Збільшився рівень інвестування в цифрові технології.
 7. Майже всі вчителі мали змогу перейти на віддалену роботу.

Навіть, якщо ми розглянемо різні сценарії майбутнього веб-сайтів вищих навчальних закладів після Covid, ми дійдемо одного висновку:

Дистанційне навчання не зникне. Найімовірніше, що зміниться, це змішаний підхід, тобто навчання з використанням функціональних веб-сайтів.

Як підготуватися до майбутнього веб-сайтів вищих навчальних закладів?

Не очікуйте, що все стане на свої місця після Covid. Починайте діяти прямо зараз, створіть веб-сайт для вашого вищого навчального закладу освіти. Знизу ви знайдете декілька прикладів того, що ви можете зробити, щоб ваш веб-сайт був максимально зручним для користувачів.

 • Створіть віртуальну екскурсію по вашому навчальному закладу

Використовуйте віртуальну реальність на повну, щоб зацікавити нових студентів і утримати тих, хто вже вчиться тут. Віртуальна екскурсія дозволить всім охочим відвідати ваш університет без потреби приходити до нього. Це особливо зручно в час Covid.

Такі віртуальні екскурсії є хорошими, щоб познайомити з вашим навчальним закладом і показати його унікальність та переваги. 

 • Проводьте вебінари та поширюйте інформацію для всіх учасників

Якщо ви маєте веб-сайт веб-сайт вищого навчального закладу, то у вас повинен бути простий і надійний спосіб поширення інформації серед ваших учнів і вчителів. Підключіть функцію нагадування про початок занять. Крім того, так ви можете отримати інформацію про вчителів та  розклад занять.

 • Забезпечте найкращий користувацький досвід на веб-сайті

Постійно оновлюйте ваш сайт. Ваші головні клієнти є людьми нового покоління. Вони проводять більшість свого вільного часу на різних сайтах і знають багато про інтернет. Ваш сайт може стати візитною карткою, якщо ви приділяєте йому достатньо уваги.

Не забувайте про оптимізацію вашого сайту для різних пристроїв, особливо мобільних телефонів.

 • Безпека інформації

Ще один важливий елемент - безпека, тому що без високого рівня безпеки користувачі можуть назавжди втратити впевненість у вашому сайті.

Давайте різний доступ для різних користувачів. Цілком логічно розділити дані, які потрібно знати тільки студентам або тільки вчителям. Переконайтеся, що ваша CMS може забезпечити високий рівень безпеки.

 • Не ускладнюйте

Щоб увірватися в майбутнє вищої освіти, розробіть простий, але зручний для користувачів дизайн сайту вищого навчального закладу. Останні тренди в веб-дизайні показують, що найголовніше - це доступна, проста та зрозуміла навігація. Розробляйте ваш веб-сайт, з думкою про своїх студентів.

Ways to get ready for the future of higher education website after covid

Виведіть ваш сайт вищого навчального закладу на новий рівень в 2021

Прагніть до постійного цифровому розвитку в вашому навчальному закладі, щоб забезпечити зручність для ваших студентів. Майбутнє сайту вищої освіти після covid повністю залежить від вас.

Впроваджуйте передові цифрові технології, щоб ваші учні та вчителі мали легкий доступ до інформації, і використовували зручні інструменти для віддаленого навчання. Всі ваші дії виділять вас серед інших коледжів та університетів і привернуть до вас ще більше студентів.

Щоб залучити більше студентів, ви повинні створити для них комфортне середовище навчання. Веб-розробники в Internetdevels знають, як це зробити. Ми будемо раді реалізувати всі новітні функції, щоб ви могли зручно навчати студентів. Зв'яжіться з нами, щоб отримати більше задоволених студентів!

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

З чого почати пошук? Навіщо вам web maintenance компанія? Які характеристики важливі? І, на кінець, скільки коштують послуги веб-обслуговування?

2

Drupal 7 скоро зникне. Що робити, якщо ваш сайт на Drupal 7? Вам необхідно подбати про його перенесення на Drupal 8 або 9. Тобто, у вас повинен бути план Б, щоб не втратити ваш сайт повністю. Але...

3

Цей тул є безкоштовним і складає основну конкуренцію для Google Analytics. 

4

Цей блог буде повністю присвячений опису найпотрібніших модулів для створення сайту на Drupal 9.

5

Сектор фінансових технологій / FinTech активно розвивається останні 5 років.

Subscribe to our blog updates