Drupal і високотехнологічні компанії: чудові приклади сайтів

15.08.2019
Drupal і високотехнологічні компанії: чудові приклади сайтів
Автор:

Drupal рухається в майбутнє і впроваджує все більше інноваційних технологій. Тож лідери у високих технологіях довіряють Друпалу свої сайти.

Drupal і компанії високих технологій: ідеальне поєднання

Вони знайшли одне одного в своїй любові до прогресу! Думаючи про інноваційну сутність Друпала, хочеться відзначити безліч моментів, і ось лише декілька з них:

Сайти високотехнологічних компаній на Drupal

Тож давайте дізнаємось більше про Drupal і високотехнологічні компанії за допомогою чудових прикладів їхніх сайтів.

Tesla

Електромобілі, сонячні панелі, відновлювальна енергія — ось три «стовпи» діяльності такого гіганта інновацій, як компанія “Tesla”. Вона також обрала правильну CMS — сайт Tesla побудований на Drupal.

Tesla website built with Drupal

Завдяки чудовому дизайну з відео в якості фону та ефектом зуму, клієнти можуть бачити продукцію майже як в реальному житті. Кожен може обрати версію сайту з його рідною мовою з-поміж 30+ регіональних версій. Tesla website built with Drupal

Обираючи продукцію, можна виставляти параметри за своїм бажанням — і картинка змінюватиметься без оновлення сторінки. Також є можливість оплати на сайті.

Tesla website built with Drupal

General Electric

Говорячи про Drupal і високотехнологічні компанії, неможливо не згадати General Electric Company. Інновації GE покликані будувати, постачати енергією, приводити в рух і навіть лікувати. А Drupal є двигуном для їхнього сайту, де ми можемо прочитати все це і багато іншого про їхню діяльність.

Користувачі можуть обирати з-поміж напрямків GE, таких як авіація, відновлювальна енергія, медицина, освітлення, і так далі. Велике та зручне пошукове поле на головній сторінці також дозволяє їм швидко дістатися, куди потрібно. Стильний дизайн на багатьох розділах містить відео в якості фону.

GE website built with Drupal

Оскільки GE сьогодні представлена в 130 компаніях, можна обрати і перейти на відповідну версію сайту та продовжувати рідною мовою.

GE website built with Drupal

Iteris Inc.

Iteris Inc. створює інноваційні сенсори та інші рішення, що прогнозують погодні умови, дорожній трафік, стан грунту і т.д., з метою підвищення ефективності сільського господарства і транспорту.

А поки продукція Iteris завойовує призи в галузі “high tech innovation”, Drupal переміг в якості CMS для їхнього сайту.

Iteris website built with Drupal

Вони обрали Drupal 8 для редизайну сайту в рамках ребрендингу. Цей сайт чудовий від фронтенду до бекенду — від стильного дизайну зі слайдером на головній сторінці до складної системи дозволів для різних типів користувачів. .

Iteris website built with Drupal

Pfizer

Міжнародна корпорація Pfizer використовує технологічні інновації для підвищення рівня медичної допомоги людям.

Pfizer website built with Drupal

Сайт має версії для 50+ країн/регіонів з окремими мовами. Контент представлений в 5 основних категоріях: «Ваше здоров’я», «Наша наука», «Наші працівники», «Наші цілі» і «Наша продукція».

Pfizer website built with Drupal

На сайті є потужна функція пошуку продукції Pfizer, можливість шукати результати клінічних досліджень і багато іншого.

А як щодо вашого майбутнього сайту?

Сподіваємось, ці Drupal-сайти для високотехнологічних компаній надихнули вас. І це лише декілька прикладів з понад мільйону Drupal-сайтів у всьому світі в різноманітних галузях — інтернет-комерція, освіта, бізнес і фінанси і так далі. На додачу до своєї інноваційності і потужності, ця CMS також дуже універсальна і гнучка.

Тож зверніться до нашої команди розробників і давайте обговоримо, яким чином Drupal буде корисним конкретно для вашого випадку.

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Великим компаніям часто потрібен більш ніж один сайт — їм потрібна «колекція» споріднених сайтів, якою було б легко керувати. Для цього існує Drupal-мультисайтинг, який набув популярності серед...

2

Drupal дозволяє створювати сайти набагато швидше і дешевше завдяки дистрибутивам. Готові дистрибутиви в галузі комерції — один із багатьох аргументів на користь того, що...

3

Розробка сайтів для конференцій та інших заходів більше не проблема. Існує безліч систем управління контентом (CMS), що пропонують швидкий результат....

4

Є 3 типи Друпал модулів: ті, що входять до складу ядра (модулі ядра), ті, які можна завантажити з Drupal.org, але не є частиною ядра (контрібні модулі), модулі, написані спеціально для певного...

5

Drupal має неперевершено гнучку систему ролей і дозволів та чудові можливості з тонкого налаштування доступів. Все це дуже важливо як для...

Subscribe to our blog updates