Гарні медичні сайти, побудовані на Drupal

25.10.2016
Гарні медичні сайти, побудовані на Drupal
Автор:

А давайте перевіримо пульс Друпала! Схоже, відома платформа для побудови сайтів почувається чудово. Він лишається ідеальним варіантом для багатьох типів сайтів. Зокрема, ми з вами обговорювали його переваги для освітніх та комерційних сайтів, а також робили підбірки туристичних сайтів and інтернет-магазинів на Drupal. Бути потужним, безпечним та функціональним — це «те, що лікар прописав» для будь-якого хорошого сайту! Тому Drupal — це «здорова» ідея і для медичних сайтів у тому числі. Сьогодні ми підібрали декілька хороших екземплярів, щоб показати їх вам. І, звісно, включили туди сайт, створений компанією InternetDevels.

Деякі гарні медичні сайти, побудовані на Drupal

Pediatric Health Сare Alliance

https://pedialliance.com/

TЦей Drupal-сайт дає можливість знайти педіатра для дитини, переглянути профілі лікарів, обрати потрібні офіси клінік на карті, оплатити рахунок просто на сайті, а також отримати багато корисної інформації. Там також є посилання на «Портал пацієнтів», де можна зв’язатися з офісом педіатра в режимі онлайн.

Гарні медичні сайти, побудовані на Drupal

Research to reality

https://researchtoreality.cancer.gov/

А це спільнота дослідників в галузі лікування ракових захворювань. На головній сторінці увагу привертає лічильник, який показує кількість учасників спільноти, тем на форумі, а також конференцій та інших заходів. Легко клікнути і приєднатися. Користувачі також можуть реєструватися на участь в професійних семінарах або переглядати семінари онлайн, дивитись календар заходів, приєднуватись до обговорень, фільтруючи їх за рубриками, датами, ключовими словами, іменами і т.д.

Гарні медичні сайти, побудовані на Drupal

C.S. Mott Children’s Hospital

http://www.mottchildren.org/

На сайті C.S. Mott Children’s Hospital можна переглянути інформацію про захворювання та їх лікування, знайти лікаря, записатися на прийом, уточнити по карті маршрут. Поради та інструкції щодо візиту в лікарню, блоги та новини також можуть бути корисними для читачів. Хто бажає, може зробити благодійний внесок онлайн. Також є можливість надіслати листівку «одужуй!» і підняти настрій пацієнту.

Гарні медичні сайти, побудовані на Drupal

Allegiance Health

На головній сторінці одразу помітні три важливі кнопки, що пропонують: 1) знайти лікаря за його ім’ям, спеціальністю і т.д.; 2) записатися на курси чи конференції в потрібній галузі та в потрібному місті; 3) скористатися онлайн-послугами. Можна зорієнтуватись також по рубрикатору «Я — лікар» та «Я — пацієнт», де і лікарі, і пацієнти знайдуть те, що їх цікавить. Такі кнопки на «пацієнтській» частині, як «Поговорити з кимось» і «Почитати історії пацієнтів» — саме те, що іноді дуже потрібно людям.

Гарні медичні сайти, побудовані на Drupal

Lehigh Valley Health Network

https://www.lvhn.org/

Яскравий блок на головній сторінці одразу запрошує гостей сайту зателефонувати, приєднатись до онлайн-чату або дізнатися адреси. Лікарів можна шукати за цілим рядом критеріїв: ім’я, спеціалізація, регіон, відстань від користувача в милях, стать, мова, бажання брати нових пацієнтів. Там є багато зручних опцій: різнокольорова діаграма для пошуку інформації по захворюваннях, телефонний довідник, сплата рахунків та благодійних внесків, можливість надіслати подарунок чи квіти тощо. Сайт доступний англійською та іспанською.

Гарні медичні сайти, побудовані на Drupal

Memorial Sloan Kettering Cancer Center

https://www.mskcc.org/

Це єдиний сайт із підбірки, побудований на Drupal 8, тоді як всі інші працюють на Drupal 7. На головній сторінці велике та зручне пошукове поле «Чим ми можемо вам допомогти?». Три основні опції, які одразу приваблюють увагу відвідувача, це «Знайти лікаря», «Записатись на прийом» та «Обрати місто». Однак, на сайті є ще багато корисних речей, які користувачі можуть знайти їх за рубриками: «Для дорослих пацієнтів», «Для пацієнтів дитячого та підліткового віку», «Для професійних лікарів», «Для науковців та дослідників».

Гарні медичні сайти, побудовані на Drupal

Florida Hospital

https://www.floridahospital.com/

Сайти має симпатичний ретро-дизайн і традиційний набір опцій. Вони включають пошук лікаря, запис, оплату онлайн, благодійні внески, вакансії і т.д. Головна сторінка також дає можливість читачам бути в курсі всього завдяки новинам, відео, блогам, анонсам заходів з помітно виділеною датою. Також є окремий розділ «для медичних професіоналів».

Гарні медичні сайти, побудовані на Drupal

Rush University Medical Center

https://www.rush.edu/

На додачу до класичних можливостей медичного сайту, які ми бачили на багатьох попередніх прикладах, цей сайт має ще одну цікаву опцію — задати питання експертам просто на головній сторінці. Клікнувши на цю кнопку, користувачі перенаправляються на список лікарів. Вони також можуть переглянути список захворювань з рекомендаціями лікування в алфавітному порядку — за буквою. Статті та відео на тему здорового способу життя, анонси наступних заходів допомагають бути добре поінформованими.

Гарні медичні сайти, побудовані на Drupal

AttendingDR: створено InternetDevels

https://www.attendingdr.com

Ну і, звісно, ми не могли не включити наше власне творіння в цю підбірку. Це потужна спільнота для лікарів з функціоналом соціальної мережі, де медики можуть спілкуватися, створювати ініціативні групи, обговорювати питання, розповсюджувати інформацію про свої клініки і т.д. Для повноцінної комунікації між лікарями і пацієнтами ми інтегрували https://www.attendingdr.com з сайтом https://www.adrpatients.com/, який є спільнотою для пацієнтів. Лікарі можуть отримувати запити від пацієнтів запити про запис на прийом через спеціальний календар, і затверджувати або відхиляти їх. Крім того, там є функціонал електронного підпису, супер-інформативне меню, каталог компаній, статті, новини, форум і багато іншого.

Гарні медичні сайти, побудовані на Drupal

Це була колекція гарних медичних сайтів на Drupal. Нехай досягнення медицини стають все більш прогресивними і дозволяють лікувати будь-що! І нехай досягнення ІТ дозволяють створювати все більш ефективні сайти. Якщо бажаєте такий, зв’яжіться з InternetDevels просто зараз.

Дорогі читачі, будьте перш за все завжди здорові!

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Сьогодні ми знову пропонуємо вам блог одного з наших Drupal-розробників, а це означає багато важливих деталей та практичних порад — цього разу щодо кешування в Drupal 7....

2

Згідно з найкращими традиціями респонсивного дизайну, сайт ідеально підлаштовується під екран будь-якого...

3

Зображення лазурних морських берегів, екзотичних островів і таємничих гір в інтернеті… Наче справжній магніт, вони приковують до себе погляди. Туристичні сайти бувають просто неймовірними! Тож ми...

4

Більшість з нас звикли максимально оптимізувати будь-який робочий процес, в чому нам допомагає велика кількість наявних технологій. Деяким з них (Drupal Composer шаблону і Phing) присвячений...

5

Давайте дізнаємося, завдяки яким рисам Друпал безпечний. Вам буде цікаво почитати про ці риси і дізнатися поради щодо їх вірного застосування, якщо ви лише розглядаєте можливість створення сайту...

Subscribe to our blog updates