З днем народження, Drudesk: 1 рік приголомшливого успіху!

06.04.2016
З днем народження, Drudesk: 1 рік приголомшливого успіху!
Автор:

Вітаємо всіх з 6 квітня! Сьогодні Всесвітній день щасливих сайтів...або, іншими словами, день народження служби підтримки Drudesk. Рік тому вона була маленькою командою всередині InternetDevels, а сьогодні - виросла у повноцінну дочірню компанію. Ну що, з днем народження, “дитинко”! ;) Ростеш неймовірно швидко!

Протягом цього року сотні сайтів у всьому світі отримали підтримку, яка їм була необхідна — виправлення багів чи новий функціонал, моніторинг серверів чи аудит сайту, оновлення CMS чи відновлення після хакерських атак.

Коли ми вперше представляли вам Drudesk у нашому блозі, ми згадали про суперздібності цих хлопців і дівчат, здатні вирішити будь-які проблеми. Скажіть "Drudesk" — і ваш сайт працює бездоганно! Пам’ятаєте? Але це лише початок історії про те, як працювали їхні магічні здібності протягом цього приголомшливого року.

Магія Друдеска в дії: багаторазове зростання колективу

Здається, Drudesk знає чарівну формулу підвищення кількості працівників. Спочатку їх у команді було лише півдесятка. 

А тепер — майже 50! Додалися не тільки класні Drupal-розробники, але й безліч симпатичних дівчат — менеджерів з продажу, які утворили відповідний відділ для ідеальної комунікації з клієнтами. Фото нижче було зроблене на новорічній вечірці, і з тих пір команда зросла ще більше.

І ми чули про плани досягти відмітки в 150 людей! Але це секрет тільки для вас — не розповідайте нікому :)

Спільна робота в 3 різних містах

Drudesk повсюди! Він присутній в офісах 3 українських міст. Головного офісу в Луцьку йому виявилось мало. І правильно!

Drudesk також працює в старовинному Львові:

Happy birthday, Drudesk: 1 year of stunning success!

І вдосконалює сайти в прекрасному Рівному:

Happy birthday, Drudesk: 1 year of stunning success!

Примноження суперсил: додаються нові сервіси

Початкова ідея була у службі підтримки Drupal-сайтів. Але тепер Drudesk почав працювати з Wordpress, а також опанував послугу моніторингу серверів.

Ну і, звісно, стрибок вперед — це те, що Drudesk почав будувати сайти з нуля. Вони поки що маленькі, але вони вже існують. І, враховуючи друдесківські суперздібності, легко повірити, що “маленьке” з легкістю стане “великим” :)

Happy birthday, Drudesk: 1 year of stunning success!

Швидке розповсюдження по світу

Ідеї Drudesk розлетілися по світу зі швидкістю вітру, і тепер служба має клієнтів зі США, Австралії, Канади, Німеччини, Великобритації, Об’єднаних Арабських Еміратів, Іспанії та багатьох інших країн.

Телепортація на відомі Drupal-події

Drudesk проспонсорував або/та відвідав багато українських та міжнародних Drupal-подій, серед яких: DrupalCon Barcelona, DrupalCon Asia, Lviv Euro DrupalCamp та багато інших.

Happy birthday, Drudesk: 1 year of stunning success!

Happy birthday, Drudesk: 1 year of stunning success!

Передача суперсил та вирощування молодих талантів

Іван Тібеж, Drupal-архітектор, який є CTO Друдеска, проводить заняття для молоді, яка зацікавлена у веб-розробці.

Happy birthday, Drudesk: 1 year of stunning success!

Неможливе можливо: “Ще не було проблеми, яку б ми не могли вирішити”

Ми запитали Андрія Луцюка, головного менеджера з роботи з клієнтами Drudesk, про феномен неймовірної популярності цієї служби.

“Ідея Друдеска унікальна. Drupal-компаній на світі багато, але більшість із них віддають перевагу створенню сайтів з нуля. Адже це простіше. Не треба розшифровувати чужий код та виправляти чиїсь помилки. Мало хто береться за такі задачі, адже вони несуть в собі ризики. Якщо змінити щось, не знаючи залежності одного функціоналу від іншого, вебсайт може зламатися. Тому треба бути дуже обережними і знати свою справу. Звісно, проблеми в роботі трапляються. Але ще не було такої проблеми, яку ми не могли вирішити”.

З днем народження ще раз, дорогий Drudesk! Нехай ще більше сайтів сяють, як нова копієчка! Нехай приходить ще більше клієнтів...а дехто з них звернеться до вас просто зараз! ;)

Голосів: 5 Рейтинг: 5

Також по темі

2

DrupalCon їде все далі і далі. Цього разу був азійський дебют! DrupalCon поїхав у Індію, країну красивих храмів, гострих спецій, різких контрастів і яскравих барв...і, звісно, безлічі індійських...

3

19 листопада серце кожного друпаліста билося частіше. Очікування, хвилювання і безмежна радість! Так, це нарешті сталося! Drupal 8.0.0 офіційно вийшов у світ! Ви спитаєте, чи ми це якось...

4

Інформацію про ІТ-сферу треба активно поширювати, адже це перспективний напрямок розвитку на сьогодні. З цією метою, 7 листопада у Рівному компанія InternetDevels провела конференцію, присвячену...

5

Ми були разом багато років і сподіваємось, що все найкраще й досі попереду! Так, ми схожі багато в чому. Зараз, коли наближається велика дата (19 листопада - реліз Drupal 8), ми вирішили...

Subscribe to our blog updates