«Дитинка», якою варто пишатися: з днем народження, Drudesk!

06.04.2017
«Дитинка», якою варто пишатися: з днем народження, Drudesk!
Автор:

Весна у розквіті! Саме час для оновлення, покращення і очищення у всьому, включаючи сайти. Не дивно, що служба підтримки сайтів Drudesk, яка спеціалізується на цих речах, святкує свій день народження саме в квітні. З днем народження, дорогий Drudesk! Приємно бачити, як ти розквітаєш уже другу весну підряд!

Ми заснували Drudesk 6 квітня, рівно два роки тому. І ми можемо з впевненістю сказати, що найбільші та найуспішніші проекти колись починаються з малого. Drupal із маленької «краплини» виріс у найпотужнішу CMF, а Drudesk — з маленької команди всередині InternetDevels у гіганта Drupal-підтримки. Або, можна сказати, він виріс із милої квітки у величезний сад, створений для щасливих сайтів.

Завдяки чому сайти щасливі у цьому саду? Вони покриваються новими зеленими листочками, позбуваються усіх можливих багів, а потім розквітають і дають плоди своїм власникам. А що для цього необхідно? Дбайливі руки, професійні інструменти, справжні знання і уважне ставлення. Drudesk пропонує усе це!

На наш власний день народження, Drudesk привітав нас постом про те, чому вважає нас по-справжньому крутими «батьками». Час дати гідну відповідь! Ми любимо свою «дитинку» Drudesk за все, особливо за наступні якості, які цінують усі батьки ;) Отже, Drudesk:

Швидко росте. Цей ріст просто неймовірний, і ми дуже радіємо і пишаємося цим.

Дослухається до наших порад. Ми зовсім не такі батьки, які хочуть, щоб діти слухалися їх в усьому. Ми просто завжди готові поділитися своїм 9-річним досвідом у Drupal-розробці, а хлопці з Drudesk раді поповнити свої знання.

Допомагає батькам. Це працює в обох напрямках — як тільки з’являється можливість нам допомогти, Drudesk робить це. Ми обмінюємося досвідом на лекціях і конференціях та разом знаходимо відповіді на найскладніші питання.

Незалежний (в найкращому сенсі слова). Всі діти одного дня стають незалежними, а батьки зазвичай радіють, але трішки побоюються. Немає чого боятись! Drudesk став самостійною, повноцінною компанією з підтримки сайтів, але це не перешкода для збереження тісних зв’язків і чудових відносин.

Швидко вчиться. Нові технології і тренди — це те, що Drudesk дуже любить і швидко схоплює. Вони входять в число компаній, що працюють з інноваційним Drupal 8.

Відповідальний. Дуже приємно слухати відгуки від клієнтів про те, як Drudesk виконує свої зобов’язання, дотримується дедлайнів і ставиться до кожного, навіть найменшого проекту, з великою самовідданістю.

Амбіційний. Досягнення Drudesk неймовірні, але він прагне більшого. Поки на світі існують сайти, які потрібно вдосконалювати, Drudesk’у буде куди рости і розширюватись.

Якби ж всі діти були такими! Отож, вітаємо Drudesk з днем народження ще раз і ще раз! А завтра ми готуємось разом відриватися на запальній вечірці з цієї нагоди. Слідкуйте за нами в соціальних мережах і ловіть фотографії з цього дійства — вони будуть того варті! Крім того, ви можете ближче познайомитись із командами Drudesk. Ну і, звісно, в будь-який час пишіть нам, якщо маєте, що сказати ;)

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Час пригадати деякі важливі моменти року, що минає. А для більш яскравих вражень ми їх оформили в інфографіку. Бувай, 2016-й, і дякуємо за наступне:

2

Рівно рік тому, 19 листопада, Drupal 8 офіційно вийшов у світ. От і прийшла чудова нагода зібрати усі наші статті та огляди, які ми написали про нього. Серед них — як статті для легкого читання,...

3

Просто зараз і тут запрошуємо вас на інший віртуальний день народження. Подарунків не потрібно — найкращим подарунком буде ваша увага ;) Сьогодні, 15 листопада,...

4

Цих вихідних компанія InternetDevels провела Форум командоутворення і кар’єри, де зібрались всі, для кого важливо розвивати та мотивувати найцінніші активи своєї компанії — персонал. Читайте...

5

Як побудувати сильну команду, як підтримувати в ній мотивацію, підвищувати лояльність персоналу, виявляти найкращі якості своїх працівників, або ж самому бути ефективним членом команди? Форум...

Subscribe to our blog updates