З 9-им днем народження, InternetDevels, і вітання з досягненнями!

15.11.2016
З 9-им днем народження, InternetDevels, і вітання з досягненнями!
Автор:

Привіт усім! Любите дні народження? Тоді листопад вас точно не розчарує, бо очікується багато цікавого. Наприклад, 1 рочок виповнюється “малюку” Drupal 8 — найновішій версії відомої платформи для створення сайтів. Весь Drupal-світ готується відзначити це 19 листопада.

Але зачекайте хвильку! ;) Це ще не все. Просто зараз і тут запрошуємо вас на інший віртуальний день народження. Подарунків не потрібно — найкращим подарунком буде ваша увага ;) Торти і напої будуть віртуальними, але радість та позитивні емоції — абсолютно реальними.

Сьогодні, 15 листопада, компанії з розробки сайтів InternetDevels виповнюється 9 років! Її засновник Leviks святкує день народження в цей самий день!

Тож влаштовуйтеся зручніше і приєднуйтесь. Ми відзначимо деякі з наших останніх досягнень. Дні народження — завжди чудова нагода дізнатися більше про винуватця торжества. Готові? Поїхали!

Drupal 8: ми в числі тих, хто реально з ним працює

Тож наш перший “тост” буде за довготривалу дружбу між InternetDevels і Drupal 8! Минулого року, коли нашій компанії виповнилось 8 років саме перед виходом Drupal 8, ми описали, як багато спільного між Drupal та InternetDevels у дещо гумористичному пості “Майже близнюки”.

Весь цей час ми не спускали очей з Drupal 8, слідкували за всіма новинками, писали блоги про нього, проводили код-спрінти і робили коміти. Ви знаєте, для багатьох розробників по всьому світу, які чудово знають Drupal 7, робота з Drupal 8 лишається “таємницею, покритою мороком”, адже там дуже багато нового. На щастя, це не про нас. У нас в штаті є розробники, які справді добре знають Drupal 8 і люблять з ним працювати. Тож можете сміливо довірити нам створення класного сайту — як на Drupal 7, так і на Drupal 8.

Наші девелопери почали вчити студентів Drupal 8

За розповсюдження знань! Продовжуючи тему Drupal 8, хочеться згадати, що уже двічі в нашому офісі проводилися курси з побудови сайтів на останній версії Drupal’а. Нашим розробникам не шкода ділитися знаннями, ми це точно знаємо. І ось, завдяки їхнім старанням, молодь навчилася з легкістю опанувала секрети інтерфейсу Drupal 8 та навчилася будувати власні сайти, цеглинка за цеглинкою… тобто, модуль за модулем.

Ми додали фреймворк .NET до списку улюблених технологій

За розширення горизонтів та нові технології! Нещодавно ми додали фреймворк .NET до нашої спеціалізації. І до нас приєдналася команда серйозних хлопців, досвід яких сягає 15 років. Просто чудово! Завдяки .NET, дива у створенні потужних мобільних та веб-додатків і серверів стають реальністю. І все це вимагає від розробника написання меншої кількості коду. Легке розгортання, крос-платформність, безпека — лише деякі з інших численних переваг .NET.

Наша “дитинка” Drudesk створила справжній фурор

За талановитих дітей! ;) Створюючи дочірню службу підтримки сайтів близько півтора року тому, ми навіть не очікували, що вона здобуде таку шалену популярність. Хоча, в принципі, очікували ;) Адже коли очікуєш найкращого, воно і стається. Звісно, якщо воно несе в собі класну ідею і підкріплене наполегливою роботою. Ідея надання всіх видів підтримки, від дрібних баг-фіксів до повного апгрейду сайтів з Drupal 6 на 7 чи 8, виявилась настільки затребуваною, що Drudesk стрімко виріс у багато разів — за кількістю працівників і за кількістю клієнтів. Пишаємось!

Наші моделі співпраці поповнились системою “cost plus”

За зручність для клієнтів! Один із найсвіжіших здобутків — залучення системи “cost plus”, яка подобається багатьом. Вона по суті означає роботу напряму з розробниками без жодних клопотів, адже ми їх беремо на себе.

Ми допомагаємо шукати потрібних розробників, перевіряємо їхній рівень, організовуємо робоче місце, платимо податки, беремо на себе договори, оплати та інші фінансово-юридичні питання, контролюємо логування роботи у відповідному таск-трекері і т.д. Дізнатися більше про цю модель або обрати з-поміж інших можна, зв’язавшись із нашими спеціалістами по роботі з клієнтами.

Ми стали по-справжньому впізнаваними

За заслужене визнання! Бути відомими — і приємно, і відповідально. На класних IT-заходах ви швидше за все побачите і впізнаєте наші обличчя (якщо так, обов’язково підходьте). Заглянувши на профіль компанії на drupal.org, ви знайдете багато наших девелоперів, які вже не перший рік активно роблять коміти, щоб Drupal ставав ще кращим.

Почувши назву InternetDevels, клієнти, друзі та читачі знають, що йдеться про варту довіри компанію, яка прийшла у світ розробки всерйоз і надовго. Сотні успішно завершених веб-проектів в різних галузях (освіта, медицина, інтернет-комерція, соціальна сфера) — це лише тільки початок!

Найкраще попереду, навіть не сумнівайтесь! З днем народження нас! ;)

Голосів: 6 Рейтинг: 4

Також по темі

1

Цих вихідних компанія InternetDevels провела Форум командоутворення і кар’єри, де зібрались всі, для кого важливо розвивати та мотивувати найцінніші активи своєї компанії — персонал. Читайте...

2

Як побудувати сильну команду, як підтримувати в ній мотивацію, підвищувати лояльність персоналу, виявляти найкращі якості своїх працівників, або ж самому бути ефективним членом команди? Форум...

3

Здається, ніби минулорічний Lviv Drupal Camp був...

4

Нещодавно ми запрошували вас за лаштунки, щоб показати, як ми організовуємо ІТ-заходи...

Subscribe to our blog updates