3 причини, щоб обрати Drudesk

06.04.2018
3 причини, щоб обрати Drudesk
Автор:

Час буквально летить. Здається, лише вчора зусиллями нашої компанії було засновано службу для підтримки сайтів Drudesk. Вже зараз це надійна та досвідчена команда, яка завжди готова взятись за будь-яку задачу, пов’язану з роботою сайту, та вирішити її найоптимальнішим для замовника способом. Тут, в InternetDevels, ми маємо шанс працювати з ними пліч-о-пліч, спостерігати за їх прогресом та позитивними результатами. Сьогодні компанії виповнюється три роки, й хто, як не ми, може вам найкраще розповісти про сильні сторони Drudesk’а. Ось три основні причини, чому Drudesk є найкращим вибором для підтримки сайтів.

Три переконливі причини, чому ми рекомендуємо Drudesk

Досвідчена команда

Drudesk налічує понад 50 дійсно професійних та кваліфікованих ІТ-спеціалістів. Коли справа стосується сайтів, які працюють задля успіху в бізнесі, то в Drudesk знають, як цього досягти, та можуть справитись з будь-якими проблемами на сайті. Протягом цих трьох років вони вже допомогли багатьом клієнтам реалізувати їх ідеї. Довірившись цій чудовій команді, ви можете бути впевнені, що отримаєте якісний сервіс з підтримки сайту від початку співпраці до її завершення. Вони знаходять найкращі рішення для того, щоб ваш сайт працював якнайкраще й бізнес загалом був ефективним та приносив прибутки.

Інноваційні рішення

Чи не щодня в галузі інформаційних технологій відбуваються зміни, і веб-розробка не є винятком. Тому, команда Drudesk постійно навчається та слідкує за останніми технологіями та покращеннями в галузі. Вони не чекають, поки клієнти попросять їх краще дослідити проблему та дізнатись щось нове. Фахівці постійно роблять це самостійно, щоб в кінцевому результаті сайт мав сучасний вигляд та був мультифункціональним й зручним для користувача. Саме тому їх сервіс та кінцевий продукт завжди високої якості. Звернувшись до Drudesk, ви можете бути впевнені, що працюватимете з тими людьми, які завжди знайдуть інноваційні рішення для ваших потреб.

Відповідальність

Дружна команда Drudesk’а приділяє велику увагу таким аспектам, як якість, фінансова економічність, своєчасне надання послуг та чітка комунікація з клієнтом. Вони будують свою репутацію завдяки повній самовіддачі та забезпеченню вищого рівня служби підтримки для Drupal-сайтів, ніж інші конкуренти. Тут спеціалісти по-справжньому люблять те, чим вони займаються, й не закінчують розпочате, поки все не буде функціонувати належним чином. Будучи орієнтованими на клієнта, вони дійсно зацікавлені в повному розумінні завдань замовників для отримання найкращих результатів.

Сьогодні ми бажаємо, щоб молода й перспективна команда Drudesk’а рухалась вперед, покращувала професійні навички та в майбутньому мала якомога більше задоволених клієнтів. З Днем ​​народження, Drudesk!

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

2017 рік вже завершується. Попереду нас чекають новорічні та різдвяні свята. Це найпрекрасніший час, щоб провести його разом з родиною, відпочити та скласти плани на прийдешній рік.

2

«Колись дуже давно в дуже-дуже далекій галактиці заснували нову компанію InternetDevels.

3

Lutsk DrupalCamp 2017 нарешті відбувся! Як було написано на футболах, ця подія — це плюс один крок до DrupalCon Ukraine!

4

Не проґавте масштабну конференцію для всіх любителів Drupal! 7 жовтня 2017 року — це один надзвичайно продуктивний та незабутній день, коли зберуться 14 доповідачів та близько 300 учасників, серед...

5

"Drupal changed my life”. Кожен з нас може сказати це напевне, тому ми й вирішили розмістити таку фразу на своїх футболках. Ми хочемо розвивати Drupal, тож не дивно, що ...

Subscribe to our blog updates