12-й день народження InternetDevels і огляд ще одного чудового року

15.11.2019
12-й день народження InternetDevels і огляд ще одного чудового року
Автор:

До нас прийшла «щаслива дюжина» — компанії з розробки сайтів InternetDevels сьогодні 12 років! Після минулорічного дня народження всі 12 місяців пролетіли, як мить. Але в кожному було щось приємне, корисне і визначне. Почнімо згадувати!

Чудові моменти попередніх 12 місяців

Листопад: підтримка студентського конкурсу

Одного дня усі «джедаї» веб-розробки починають свій шлях. І нам хочеться підтримати ці починання усіма способами!

Наприкінці листопада 2018 року фірма InternetDevels разом зі своєю школою програмування OxIT спонсорували конкурс «Студент року», де талановиті студенти області змагалися у різних категоріях.

InternetDevels sponsors the Student of the Year award

Грудень: створення унікальної карти Drupal City

В грудні, з наближенням свят, нас переповнював казковий настрій. Тож разом із нашою дочірньою компанією WishDesk ми створили чарівну карту міста Drupal City. Вона повністю складається із реальних назв Drupal-модулів, тем і дистрибутивів.

Карта призначена не лише для розваги — нашою місією було допомогти всім вивчати Drupal-модулі і отримати натхнення від того, який Drupal крутий.

Drupal City Map made of Drupal module, theme, and distribution names

Січень: святкування з постійним клієнтом — YaWave

Постійні клієнти — це великий скарб. Один із таких скарбів для нас — революційна краудфандинг-платформа YaWave.

Вони відзначили 6-у річницю з початку цього неймовірного веб-проекту. І наша команда щаслива бути частиною цього! Тож ми насолоджувалися святкуванням у чарівному місті Львів.

InternetDevels celebrates anniversary with a long-term customer YaWave

Лютий: чудові результати на Drupal Code Sprint

Drupal Global Contribution Weekend — це завжди можливість поділитися своїм часом та зусиллями на благо Drupal’а. На початку лютого наші розробники взяли участь у великому код-спринті, присвяченому цій щорічній події.

Один із них був ментором напрямку, організовував роботу інших і ділився своїми знаннями. Інший був особливо активним у створенні Drupal-патчів.

InternetDevels participates in Drupal Code Sprint

Березень: поїздка на Mountain Camp у Давосі

Пробудження весни, швейцарські Альпи і експертні розмови про Drupal — чудове поєднання! У березні наші представники відвідали Drupal Mountain Camp у Давосі.

Офіційним слоганом події була фраза “Open source on top of the world”. На вершині світу — саме так і можна почуватися, коли ти є частинкою великою події і слухаєш про останні новинки в Drupal-розробці.

InternetDevels at Drupal Mountain Camp in Davos

Квітень: нашій дочірній компанії Drudesk виповнюється 4!

Квітень — завжди особливий місяць для нас. Чотири роки тому власники усіх сайтів світу отримали великий подарунок. Адже ми створили службу підтримки сайтів Drudesk. Уважні та професійні хлопці і дівчата з Drudesk можуть вирішити будь-яку проблему з сайтом. Виправлення багів, всі види аудиту і оптимізації сайту, додавання нової функціональності і будь-що інше вирішується простим надсиланням задачки.

Drudesk website support agency turned 4 years old

Травень: фантастична висота Гімалаїв

Гори не дозволяють абикому наближатися до себе. Для цього потрібна сміливість, терпіння і повага. Коли Гімалаї відкривають вам серце, вони вчать вас бути вдячними за кожен момент і відчувати радість життя.

Наш розробник Zemelia був переповнений враженнями після того, як дістався базового таботу Евереста на висоті 5364 метрів і піднявся на 5643-метрову гору Кала-Патар.

InternetDevels developer travels to Himalai

Червень: інтерв’ю з чудовими Drupal-контрибуторами

У червні ми з нашою невтомною дочірньою компанією WishDesk готували дуже цікавий блог. Крок за кроком ми брали міні-інтерв’ю в чудових Drupal-контрибуторів і експертів, задаючи кожному 3 питання про Drupal.

Ми дуже вдячні усім експертам за те, що подарували свій час і відповіли на питання для наших читачів! Якщо цікаво, дізнайтесь, що Drupal-контрибутори кажуть про Drupal. Список включає відомі в Drupal-світі імена і розробників нашої компанії.

Interviews with outstanding Drupal contributors

Липень: промова на Drupal Cafe

Наш розробник з команди JYSK, Daylioti, виступив на Drupal Cafe Lutsk разом зі своїм київським колегою. Хлопці обрали дуже цікаву тему “Cloud Native: Basics and Tools for Drupal.”

Daylioti приділив особливу увагу розповіді про створений ним інструмент Docker commander. Він пропонує користувацький інтерфейс для запуску Docker-команд і широко застосовується на проекті.

InternetDevels developer speaks at Drupal Cafe Lutsk

Серпень: підтримка корисних Drupal-модулів

Наші розробники ніколи не забувають робити вклад в модулі на drupal.org. Ось деякі з тих, які активно підтримувались цього року:

  • Модуль UpTime Widget дозволяє слідкувати за справною роботою сайту, приєднуючи сайт до популярного безкоштовного сервісу з моніторингу.
  • Модуль Registration Confirm Email Address створює додаткове поле в реєстраційній формі для підтвердження електронної адреси і уникнення помилок.

Щоб зробити модулі ще легшими у використанні, розробники допомагали описувати їх у блогах, а також оновили документацію на drupal.org.

Uptime Widget Drupal module

Registration Confirm Email Address Drupal module

Вересень: тренінг із постійним клієнтом — JYSK

Хочеться згадати ще одного постійного і поважного клієнта — міжнародну мережу магазинів JYSK. Наприкінці вересня ключові представники їхньої команди приїхали з Данії до Києва.

Їхньою метою було провести цікавий ігровий тренінг в галузях RTTM (Reduce Time To Market) і Scrum. Наші хлопці та дівчата показали чудові результати в тренінгу! Цього року JYSK святкував важливе досягнення — рекордний оборот в 1 мільйярд данських крон на рік.

Правильно побудовані інтернет-магазини допомагають компаніям процвітати, і ми раді бути причетними до цього!

InternetDeverls and customer JYSK hold a training together

Жовтень: підготовка 7-го навчального курсу за рік

Ми вже згадували нашу школу програмування OxIT, чиєю місією є підтримка нових IT-талантів. Після нашого минулорічного дня народження ми провели 7 курсів: з Drupal 8, забезпечення якості (QA) та проектного менеджменту.

В жовтні ми саме готували 7-й курс. Щасливі ділитися знаннями, давати шанси і запрошувати найкращих представників на стажування!

OxIT programming school by InternetDevels

OxIT programming school by InternetDevels

Наша дочірня компанія WishDesk також підготувала захопливу анімацію з цими яскравими моментами. Тож, хоч 12 пролетіти як 12 годин по циферблату годинника, забути їх неможливо!

З днем народження команду InternetDevels та її засновника Левікса! Давайте цінувати кожен момент, і нехай все найкраще буде попереду!

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Привіт усім! Готуєтесь до ще одного чудового року? А поки число «2019» з’являється на горизонті, ми хочемо підсумувати наші найкращі моменти з позначкою «2018».

2

Компанія InternetDevels досягла нових вершин — 11 років успішної роботи. Ми допомагаємо клієнтам у розробці найкращих програмних рішень.

3

Дорогий читачу, а що, якщо ми скажемо тобі “follow us”? Запрошуємо разом з нами на захопливу віртуальну подорож до DrupalCamp Kyiv 2018! Ювілейний, 10-річний «зліт» усіх друпалістів був чудовим. А...

4

Час буквально летить. Здається, лише вчора зусиллями нашої компанії було засновано службу для підтримки сайтів ...

5

2017 рік вже завершується. Попереду нас чекають новорічні та різдвяні свята. Це найпрекрасніший час, щоб провести його разом з родиною, відпочити та скласти плани на прийдешній рік.

Subscribe to our blog updates