Як набрати підписників у Facebook?

06.06.2018
Як набрати підписників у Facebook?
Автор:

Facebook — це найпопулярніша соціальна мережа, що має значну аудиторію прихильників в усьому світі. За даними компанії Alexa Internet (серпень 2017) сайт Facebook.com займає 3 місце за відвідуваністю після Google.com та Youtube.com. Хоча користувачі здебільшого використовують Facebook задля розваг, ця платформа є хорошим способом для пошуку потенційних клієнтів. Так, ваш сайт можна з легкістю інтегрувати з соціальними мережами, зокрема з вашою бізнес-сторінкою на Facebook. В одній з наших попередніх статей ми розповідали, на що варто звернути особливу увагу для оптимізації такої сторінки. Сьогодні продовжимо тему використання переваг найбільшої соціальної мережі для розвитку вашого бізнесу. Ось декілька ефективних порад для залучення нових підписників у Facebook.

Поради, як набрати підписників у Facebook

1. Шукайте нових друзів в подібних авторитетних групах. Запрошуйте приєднатись до бізнес-сторінки (групи) своїх друзів. Загалом, щодня додавайте 20-30 людей.

2. Надсилайте приватні повідомлення з привітанням кожному новому другу. Підтримуйте з ними постійний контакт. Це вказує на те, що друзі для вас є важливими.

3. Запропонуйте підписатись на бізнес-сторінку тих користувачів, які вподобали ваші публікації. Більшість людей не використовують цей дієвий трюк. Ось як це працює:

  • Перейдіть на сторінку своєї компанії у Facebook й натисніть на кількість вподобань біля будь-якого посту.
  • Після цього з'явиться маленький екран, що дозволить вам "Запросити" людей, котрі вподобали або поширили конкретний пост, також підписатись на вашу сторінку. Запрошуючи таким чином користувачів, ви можете легко отримати від 20 до 50 % конверсії завдяки вподобаним публікаціям.

4. Реклама сторінки компанії в email-розсилках — це ще одна чудова ідея, як набрати підписників у Facebook. Просто помістіть піктограму в email-розсилку й заохотьте читачів підписатись на вашу бізнес-сторінку в соціальній мережі.

5. Якнайчастіше публікуйте красиві фото та відео, оскільки такий контент є найпопулярнішим у Facebook. Діліться новинами та досягненнями компанії з користувачами. Це викликає інтерес та довіру людей.

6. Попросіть лайкнути або зробити репост. Здається, що це занадто просто йі неефективно. Але це працює. Попросіть своїх підписників вподобати та поділитися вашими публікаціями. Чим більше людей побачать вашу сторінку, тим більше підписників ви отримаєте.

7. Скористайтесь перевагами інструментів Facebook. У Facebook ви можете обирати аудиторію для конкретних оновлень, й критеріями відбору можуть бути вік, стать, місце проживання, сімейний стан, освіта, мова чи певні інтереси. Ви можете сегментувати окремі публікації за цими критеріями. Все, що вам потрібно зробити, це натиснути маленький символ у нижній частині посту, який ви хочете опублікувати. Тут ви можете відразу встановити, яка аудиторія бачитиме публікації, так і обрати користувачів, яким, на вашу думку, не буде цікавий контент.

8. Співпрацюйте з іншими подібними групами. Залишайте щодня позитивні коментарі до постів в групах, що вас цікавлять. Вступайте в такі групи. Також регулярно відповідайте на питання інших власників груп у вашій галузі. Звичайно, це приверне їхню аудиторію.

9. Забудьте про хештеги. В Instagram публікації з великою кількістю хештегів отримують найбільше зацікавлень (вподобань та репостів), але не так багато є користі від них у Facebook. Тут оптимальним вважається використання 1-2 хештегів для кожної публікації. Маркетологи навіть стверджують, що контент з хештегами зазвичай погано сприймається в порівнянні з повідомленнями без них.

Все геніальне завжди дуже просте. На перший погляд такі звичайні, але ефективні поради допоможуть вам набрати підписників у Facebook. Якщо ви досі не інтегрували свій сайт з соцмережами, звертайтесь до команди InternetDevels, яка виконає всі необхідні налаштування.

2 votes, Рейтинг: 5

Також по темі

1

Якщо ви володієте бізнесом або лише збираєтесь його створити, сайт може допомогти в розвитку вашого бренду та збільшенні популярності. Однак, перед тим, як...

2

Робота в команді з розробки та підтримки сайтів вимагає ефективного та швидкого вирішення питань кожного нашого клієнта. Чи не щодня ми маємо справу з різними проектами та бачимо, які конкретно...

3

Бекапи — це основи кібербезпеки. Навіть під час найгіршого сценарію бекапи...

4

Чат-боти (chatbots) — програми, призначені для імітації бесіди — швидко розвиваються і вдосконалюються, стають все більш людиноподібними завдяки штучному інтелекту. Їх застосовує все більше і...

5

Ми, Internetdevels, є успішною компанією, яка працює більше, ніж 9 років в галузі інформаційних технологій. Ми намагаємося повністю відповідати ознакам чудової компанії з веб-розробки та завжди...

Subscribe to our blog updates