Найкращі безкоштовні сервіси моніторингу аптайму сервера

14.04.2017
Найкращі безкоштовні сервіси моніторингу аптайму сервера
Автор:

Веб-ресурси створені, щоб бути доступними для своїх відвідувачів 24/7. У цьому зацікавлені як їхні власники, так і користувачі. Інакше, немає сенсу створювати недоступні сайти. Існує багато факторів, що впливають на ризик можливого збою в роботі. Щоб їх уникнути, правильно вибирайте місце для хостингу, тестуйте і оптимізуйте швидкість завантаження сторінок та піклуйтеся про безпеку. Отже, якщо ви хочете, щоб ваш сайт, щоб був онлайн цілодобово, кожну хвилину і секунду, тоді вам необхідний моніторинг сервера. Сьогодні ми пропонуємо вам підбірку інструментів, які допоможуть безкоштовно перевіряти аптайм вашого сервера та виявляти даунтайми сайту.

Що таке аптайм і даунтайм? Чому це для вас важливо?

Аптайм сервера — це термін, який описує період часу, коли сервер веб-сайту доступний, працює безперервно і безперебійно, як і повинен. Аптайм вимірюється у відсотках. Бажаний показник високої працездатності становить 99,999% (п'ять дев'яток) з даунтаймом менше, ніж 5,26 хв/рік.

Даунтайм — це поняття, протилежне до аптайму. Моменти, коли сайт впав і не може бути доступним для користувачів — справжній жах для всіх власників веб-сайтів, системних і мережевих адміністраторів.

Всі ваші зусилля, спрямовані на рекламування сайту і залучення якомога більше клієнтів будуть марними, коли сайт впаде. Ось чому важливо виявляти ці періоди якнайшвидше. Це дозволить своєчасно виправити виниклі проблеми і уникнути великих збитків. Результати моніторингу аптайму також можуть бути взяті до уваги при переході на інший хостинг-провайдер.

Які безкоштовні сервіси допоможуть вам перевіряти доступність сайту?

1. Monitority

Цей сервіс моніторингу не має навіть розділу “Ціни” на своєму сайті, адже є абсолютно безкоштовним. Зреєструйтеся і відслідковуйте необмежену кількість доменів, URL та IP-адрес. Коли вони не роботоздатні, отримуйте безкоштовні текстові повідомлення через e-mail, Twitter або SMS.

2. Uptime Robot

Ще один повністю безкоштовний сервіс, який може відстежувати до 50 сайтів. Кожні 5 хвилин він перевіряє коди стану вашого веб-ресурсу. Якщо виявляються певні порушення, він перевіряє далі. Якщо знаходяться ще труднощі, ви отримаєте сповіщення про це.

3. Uptime Dog

Кожні 2 хвилини цей абсолютно безплатний інструмент моніторингу аптайму перевіряє ваш веб-сайт, веб-сервер, веб-хостинг або мережу з двох географічних положень. Якщо ваш веб ресурс не відповідає двом моніторинговим серверам, вас буде негайно повідомлено про це через електронну пошту.

4. Uptime Doctor

Ви можете контролювати лише 5 сайтів без плати за це, однак кожної хвилини. Сповіщення через SMS і по електронній пошті містять назву вашого сайту чи сервера, його поточний стан, дату і час даунтайму, і відповідне повідомлення про тип помилки. Якщо у вас є Android або IOS зі стабільним підключенням до інтернету, маєте можливість обрати отримання миттєвих push-повідомлень.

5. SiteUptime

Безкоштовний тариф SiteUptime передбачає перевірку 1 вашого сайту на його доступність для відвідувачів. Моніторинг проводиться кожні 30 хвилин з восьми локацій. Оповіщення по електронній пошті відправляються, як тільки виявиться даунтайм.

6. BasicState

Цей сервіс дозволяє контролювати необмежену кількість веб-сайтів з 15-хвилинними інтервалами. BasicState відправляє вам SMS або електронні листи, якщо відбувається збій в роботі сервера, мережі чи конфігурації DNS, або коли сервер перевантажений. Ви також можете щодня отримувати звіти щодо аптайму з двотижневою історією по електронній пошті.

7. !nsping

!nsping кожні 5 хвилин перевіряє доступність ваших двох URL. При виявленні простою надсилаються сигнали через SMS або Slack. Цей сервіс моніторингу аптайму і швидкодії може відслідковувати веб-сайти, веб-сокети, TCP порти (TCP/IP), UDP-порти (UDP/IP), DNS і Ping (ICMP).

Сподіваємося, наша підбірка найкращих безкоштовних сервісів стане вам у нагоді. Вона допоможе стежити за поточним станом вашого сайту для того, щоб зуміти швидко зреагувати в разі виникнення простою. Наша досвідчена команда також готова здійснити моніторинг для вас в режимі реального часу із щохвилинним посиланням запитів до сервера та з представленням даних у зручному вигляді. При виявленні даунтайму ми негайно проведемо всю необхідну роботу, щоб зробити ваш сайт знову доступним. Зв'яжіться з нами для отримання ефективного моніторингу аптайму сервера і забезпечення його безперебійної роботи. Ми тут, щоб ваші сайти літали!

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

У світі мобільних додатків є два основні типи користувачів: ті, в кого Android, і ті, в кого iOS. Було б чудово включити їх до числа своїх клієнтів, створивши ідеальний для всіх додаток, і при...

2

Люди підвищують ефективність додатків, а додатки підвищують ефективність людей! Саме так відбувається з додатками для ефективної командної роботи, менеджменту та обміну інформацією всередині...

3

У розробників додатків є чудовий вибір архітектурних стилів та принципів, які можна застосувати та навіть ідеально поєднати між собою. Нещодавно ми вам розповідали про архітектуру...

4

Facebook — популярна соціальна мережа з численною аудиторією користувачів з усього світу, яка відкриває широкі можливості для бізнесу. Якщо ви збираєтеся створити свою бізнес-сторінку у Facebook,...

5

Якщо ви працюєте у сфері цифрового маркетингу, ця стаття може стати вам у нагоді. Ми знаємо ваші бажання, потреби, проблеми і як з ними впоратися. Зараз ми згадаємо найбільш поширені труднощі, з...

Subscribe to our blog updates