Нові чудові безкоштовні респонсивні Drupal-теми: колекція 2016

30.08.2016
Collection of great free responsive Drupal themes 2016
Автор:

Згідно з найкращими традиціями респонсивного дизайну, сайт ідеально підлаштовується під екран будь-якого пристрою, з якого його переглядають. Згідно з найкращими традиціями нашого блогу, ми збираємо колекції безкоштовних респонсивних Drupal-тем для вас.

У попередній підбірці були респонсивні Drupal-теми 2015, а зараз ми уже не можемо дочекатися, щоб запропонувати вам випуск 2016-го року. Нові релізи, свіжі оновлення — все це дійсно варте вашої уваги.

Деякі чудові безкоштовні респонсивні Drupal-теми 2016

Html5 Simplified

Назва цієї теми її добре характеризує. Це проста, акуратна, легка у використанні респонсивна Drupal-тема з сітковим оформленням. Вона пропонує сучасну розмітку HTML5, допоміжний демо-контент, іконки соціальних мереж та Font Awesome, і багато іншого.

https://www.drupal.org/project/html5_simplified

Безкоштовні респонсивні Drupal-теми 2016: HTML Simplified

Space

З першого погляду видно, що тема Space дуже сучасна. Навіть її автор попереджає, що вона не для браузера IE8 та його “попередників”. Тема втілює найкраще, що є в HTML5 та CSS3. Створюйте анімації, переходи та безліч інших ефектів на сайті. Будьте “space explorer” — дослідником космосу!

https://www.drupal.org/project/space

Безкоштовні респонсивні Drupal-теми 2016: Space

FontFolio

Ця стильна респонсивна Drupal-тема має гнучкий сітковий дизайн для головної сторінки та сторінок з рубриками, і дизайн у 2 колонки для внутрішніх сторінок. Основні переваги включають підтримку Views, іконки соціальних мереж, легкість налаштування мультимовності тощо.

https://www.drupal.org/project/fontfolio

Безкоштовні респонсивні Drupal-теми 2016: FontFolio

Awesome Zymphonies Theme

Тема Awesome Zymphonies Theme — респонсивна тема для Drupal 8, яку легко налаштовувати під ваші потреби. Це чудовий вибір для будь-яких бізнес-сайтів. Тема побудована з використанням Bootstrap 3 і пропонує різні види бокових панелей, слайдерів, оформлення в 1, 2 чи 3 колонки, іконки соцмереж та Font Awesome і багато інших можливостей.

https://www.drupal.org/project/awesome_zymphonies_theme

Безкоштовні респонсивні Drupal-теми 2016: Awesome Zymphonies Theme

Professional Responsive Theme

А це сучасна та легка у всіх сенсах слова респонсивна тема. Вона пропонує дизайн у 1, 2 і 3 колонки. Розмітка HTML5, багаторівнене спадне меню, слайдер Nivo, відповідність Drupal-стандартам — лише деякі з її переваг.

https://www.drupal.org/project/professional_responsive_theme

Безкоштовні респонсивні Drupal-теми 2016: Professional Responsive Theme

Business Responsive Theme

Подвійна вигода для бізнес-сайтів! Адже ось іще одна безкоштовна респонсивна Drupal-тема від Zymphonies із характеристиками, дуже подібними до попередньої. Слайдер Drupal 7 Nivo чи слайдер Drupal 8 виглядатимуть чудово на вашому сайті — лиш довіртеся простим інструкціям зі встановлення.

https://www.drupal.org/project/business_responsive_theme

Безкоштовні респонсивні Drupal-теми 2016: Business Responsive Theme

Business

Здається, цього разу самі зірки на стороні сайтів для бізнесу. Зустрічайте ще одну елегантну Drupal-тему. Вона має фіксовану ширину (920px) у Drupal 7 та є респонсивною в Drupal 8. Тема пропонує JS Slideshow, підтримку Google fonts, гнучкі можливості з налаштування, багаторівневі спадні меню, HTML5 і багато іншого.

https://www.drupal.org/project/business

Безкоштовні респонсивні Drupal-теми 2016: Business

Marinelli

Тема Marinelli має гнучкий безтабличний дизайн у 3 колонки, опційне вбудоване спадне мега-меню, а також банери, що крутяться. Краще керування підзаголовками, краща організація CSS, сематична xhtml і увага до стандартів доступності — лише деякі з визначних рис цієї теми.

https://www.drupal.org/project/marinelli

Безкоштовні респонсивні Drupal-теми 2016: Marinelli

Нехай ці та інші безкоштовні респонсивні Drupal-теми допомагають вам у роботі! Але якщо вони — це не зовсім те, що потрібно вашому сайту, зверніться до нас, і ми створимо кастомні респонсивні теми саме за вашими побажаннями.

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Зображення лазурних морських берегів, екзотичних островів і таємничих гір в інтернеті… Наче справжній магніт, вони приковують до себе погляди. Туристичні сайти бувають просто неймовірними! Тож ми...

2

Більшість з нас звикли максимально оптимізувати будь-який робочий процес, в чому нам допомагає велика кількість наявних технологій. Деяким з них (Drupal Composer шаблону і Phing) присвячений...

3

Давайте дізнаємося, завдяки яким рисам Друпал безпечний. Вам буде цікаво почитати про ці риси і дізнатися поради щодо їх вірного застосування, якщо ви лише розглядаєте можливість створення сайту...

4

Обирати хостинг-провайдера для Drupal-сайту може бути непростою задачею, адже інтернет переповнений пропозиціями на хостинг-послуги. Ваш Drupal-сайт — наче корабель, який шукає найбезпечнішу...

5

Вчитися ніколи не пізно. Як і дізнатися про те, що Drupal — чудова платформа для сайтів вищих навчальних закладів. Статистика з цьому приводу просто вражає: 71 із 100 топ-університетів мають сайти...

Subscribe to our blog updates