Безкоштовні інструменти для перевірки адаптивності сайту

24.10.2017
Free responsive design testing tools
Автор:

Все більше й більше людей, у тому числі і ваших потенційних та наявних клієнтів, заходять в інтернет через мобільні пристрої, різноманіття яких також зростає. Ось чому важливо знати, як працює респонсивний веб-дизайн, та використовувати його переваги. Можете встановити одну з безкоштовних респонсивних Drupal-тем відповідно до вашої сфери діяльності, наприклад, одну з респонсивних Друпал-тем для сайтів будівельних компаній.

Якщо хочете побачити свій веб-ресурс очима своїх користувачів і відчути, наскільки він зручний, використовуйте відповідні інструменти. Ми склали підбірку онлайн сервісів, де це можна перевірити безкоштовно. Все, що потрібно — ввести URL будь-якої сторінки, натиснути Enter та побачити, як вона виглядає на ПК і мобільних пристроях.

Інструменти для тестування відображення сайту на різних пристроях

Responsive Web Design Checker

Цей онлайн-сервіс дозволяє перевірити, наскільки респонсивним є ваш веб-сайт. Він має великі списки пристроїв у трьох категоріях: десктоп, планшет та мобільний телефон. На відміну від багатьох інших інструментів, цей має розміри екранів для Apple iPhone 7 та iPhone 7 Plus, адже слідкує за останніми моделями та оновлює свій асортимент відповідно.

responsive web design checker

Screenfly

Випадні меню Screenfly пропонують багато пристроїв для тестування, включаючи навіть телевізори, разом з настільними комп'ютерами, планшетами та смартфонами. Якщо цього недостатньо, і ви хочете з'ясувати, як ваш веб-сайт буде відображатися на деякому пристрої, який не вказаний, то для таких випадків передбачена опція, що дозволяє встановити власний розмір екрана, ввівши значення ширини та довжини.

Screenfly

Responsive Web Design Test Tool від Designmodo

Цей ресурс дозволяє перевірити адаптивність сайту до різних розмірів екранів смартфонів, планшетів, ноутбуків та настільних комп'ютерів різних марок та різних моделей, які можна знайти в меню, що випадають, як показано нижче.

Responsive Web Design Test Tool Designmodo

Responsinator

Цей інструмент показує десять макетів і повністю орієнтований на мобільні пристрої, тому десктопи не розглядаються. Він також враховує той факт, що коли гаджети розташовані вертикально, вони відображають веб-сторінки інакше, ніж коли горизонтально.

Ось чому Responsinator показує як книжну, так і альбомну орієнтацію сторінки для кожного з п'яти пристроїв: iPhone 5, iPhone 6, iPhone 6 Plump, Android (Nexus 4) та iPad. Всі розміри завантажуються одночасно, тож щоб вибрати, не потрібно нічого натискати, лише прокручувати.

Responsinator

Responsive Web Design Testing Tool від CSSChopper

Цей безкоштовний сервіс показує як горизонтальне, так і вертикальне відображення сторінки для Crappy Android, Nicer Android, iPhone, iPad та навіть електронних книг Kindle.

Responsive Web Design Testing Tool CSSChopper

Am I Responsive?

Це простий онлайн-сервіс, який дозволяє побачити, як ваш веб-сайт буде виглядати тільки для тих користувачів, які мають продукти Apple. А саме, показує такі види: десктоп (1600x992px), ноутбук (1280x802px), планшет (768x1024px) і смартфон (320x480px).

Am I Responsive?

Responsive Web Design Testing Tool від pixelturner.de

Цей безкоштовний інструмент дозволяє побачити, як ваш веб-ресурс відображатиметься на чотирьох екранах. Введіть свою URL-адресу та побачите результат.

Responsive Web Design Testing Tool pixelturner.de

Описані вище онлайн-сервіси для тестування адаптивності допоможуть скласти картину того, як відображається ваш сайт на екранах різних пристроїв. Якщо вони виявлять, що сайт потребує вдосконалень, зверніться до наших спеціалістів з питаннями щодо респонсивного дизайну. Ми завжди раді допомогти.

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Якщо хочете, щоб ваш бізнес вистояв конкуренцію, то повинні запитати себе:...

2

Будь-який сайт чи додаток має бути не тільки багатофункціональним, але й привабливим, тож він потребує роботи UX...

3

Давайте зануримося в світ шкідливих порад, поганих прикладів та мистецтва набридати користувачам за допомогою невдалого дизайну. Менше клієнтів — менше клопоту! Тож оцініть невдалі та надокучливі...

4

Є спеціальні Drupal-теми, що ідеально підходять для сайтів будівельних фірм. Вони допомагають будівельним компаніям легко та красиво презентувати свої пропозиції завдяки готовим шаблонам сторінок...

5

Згідно з найкращими традиціями респонсивного дизайну, сайт ідеально підлаштовується під екран будь-якого...

Subscribe to our blog updates