Безкоштовні онлайн фото-, відео- і аудіоредактори для цікавого мультимедіа-контенту

13.05.2016
Безкоштовні онлайн фото-, відео- і аудіоредактори для цікавого мультимедіа-контенту
Автор:

Важливо використовувати всі можливі способи, аби достукатись до потенційних клієнтів і привернути їхню увагу. Нехай їхні очі та вуха насолоджуються цікавим контентом, який ви для них створите. Цього набагато легше досягти, використовуючи мультимедіа-контент, що включає фотографії, відео та музику.

Можливо, у вас бувають цікаві ідеї щодо створення такого контенту. Але вам здається, що їх неможливо втілити без професійних програм, встановлених на вашому комп’ютері або без мультимедіа-гуру, який би зробив задачу за вас.

Все набагато простіше! Існують онлай фото-, відео- та аудіоредактори, які допоможуть вам неочікувано відкрити мультимедіа-гуру в собі. Вони не потребують встановлення і завжди під рукою.

Безкоштовні онлайн фоторедактори

Canva  

Бібліотека готових графічних елементів у Канві вражає. Там є безліч фото, векторів, ілюстрацій, іконок, форм, шрифтів тощо. Звісно, можна й завантажувати власні зображення. Застосовуйте різноманітні фільтри, створюйте колажі з фото, а також зображення потрібних розмірів під конкретні соціальні мережі.

Pixlr  

Цей онлайн фото-редайтор часто порівнюють з Фотошопом, адже в ньому передбачені схожі можливості для створення та редагування зображень. Він пропонує підтримку масок і шарів, чудову підбірку фільтрів та ефектів, попередній перегляд і багато іншого. Сумісність з PSD-файлами — також важлива перевага.

Fotor

Редагуйте фото у Fotor за допомогою великої кількості корисних інструментів, від стандартних, таких як обрізання чи зміна розміру, до набагато складніших. Там є багато цікавих фільтрів, спецефектів та інших опцій з покращення фото, в тому числі і функція “Краса”. Можна додавати рамки, кліп-арт і текст, створювати колажі або листівки за допомогою спеціальних шаблонів.

Ribbet  

Ribbet дуже нагадує редактор Picnik, адже побудований на цій платформі. Цей легкий у використанні фоторедактор пропонує безліч спецефектів і шрифтів для редагування зображень і створення колажів. В ньому є цікаві сезонні ефекти — залежно від сезону, можна додавати шапки Санта-Клауса і т.д.

FotoFlexer

На додачу до багатьох розповсюджених інструментів для редагування і покращення зображень, таких як шрифти, шари, форми тощо, FotoFlexer також пропонує особливі функції на кшталт мерехтіння тексту і анімації.

Безкоштовні онлайн відеоредактори

Magisto  

Відчуйте себе кінорежисером за допомогою цього зручного редактора — це буде простіше, ніж ви очікували. Можна застосовувати готові стилі та обирати популярні саундтреки зі списку. Коли ваш маленький фільм готовий, з легкістю поділіться ним з друзями через соціальні мережі.

WeVideo

Цей простий та інтуїтивно зрозумілий онлайн відеоредактор можна використовувати кільком людям одночасно. Це дуже зручно, коли ви працюєте над одним проектом. Редактор зберігає ваші відео прямо з Google-диска.

Video cutter

Часто вам потрібні прості, але важливі функції — наприклад, вирізати певну частину відео, кадрувати або повернути відео. Ось чудовий інструмент, який дозволить зробити це швидко і легко. Online Video Cutter підтримує фактично всі формати відео.

Shortclip

Редактор ShortClip дозволяє створювати чудові кліпи у 3 прості кроки. Коли ви завантажуєте відео на Shortclip, воно розбивається на кадри, щоб вам було зручніше розповісти свою історію найкращим чином.

IMGUR Video to GIF

Гіфки дуже популярні, тож коли вам потрібно конвертувати онлайн-відео у GIF, до ваших послуг простий та швидкий інструмент для цього. Лише декілька секуд — і у вас є GIF, зроблений із відео або певних його частин, які ви обираєте за допомогою слайдера.

Безкоштовні онлайн аудіоредактори

Audio Joiner

Цей інструмент дозволить змішувати декілька аудіотреків в один. За допомогою функції Crossfade, композиції можуть плавно переходити одну в іншу, а функція Fadeout чудово підійде для останнього треку. Audio Joiner підтримує понад 300 аудіоформатів.

CutMP3  

Легко обрізайте аудіотреки прямо в браузері за допомогою CutMP3. Він також дозволить вам отримувати аудіозапис із відео. Функції fade-in та fade-out — також великий плюс. Сервіс підтримує понад 300 аудіоформатів.

Audio Tool

Поряд з багатьма інструментами та спецефектами для створення та редагування аудіо, цей сервіс також передбачає можливість працювати одночасно разом з друзями чи колегами по команді. Ви можете поширювати свою музику на Facebook, SoundCloud тощо.

Audiosauna

Використовуйте цей сервіс для запису, редагування та міксування ваших аудіотреків. Це більше ніж просто редактор. Вбудовані синтезатори та інші потужні інструменти роблять Audiosauna вашою маленькою онлайн-студією.

Twisted Wafe  

Легко записуйте і редагуйте аудіо та застосовуйте безліч цікавих ефектів. Зберігайте треки в одному з багатьох підтримуваних форматів, а також імпортуйте/експортуйте їх з/у Google Drive або SoundCloud.

Читайте також: Найкращі сайти для завантаження безкоштовних картинок

2 votes, Рейтинг: 3

Також по темі

1

Люди їдуть до великих міст за великими можливостями...Так звучить відомий стереотип, який ми із задоволенням розвінчаємо просто зараз :)

2

Якщо сайт падає, його репутація падає разом із ним. А сайтам хотілось б завжди бути в хорошій формі, щоб дані на них ніколи не губилися, а відвідувачі насолоджувались їх гарною роботою. Поговоримо...

3

Ми живемо в час, коли соціальні мережі правлять світом — їхні можливості з просування бізнесу не підлягають сумніву. Проте, SMM (робота з...

4

Почувши словосполучення «бодішоп», ви, мабуть, в першу чергу уявляєте магазин продуктів для догляду за тілом, наповнений мильними...

5

Ваш сайт заслуговує на те, щоб бути бездоганним з самого початку. Але в тому поспіху, який часто супроводжує запуск сайтів, легко забути про...

Subscribe to our blog updates