Три десятки безкоштовних маркетингових інструментів

17.02.2017
Три десятки безкоштовних маркетингових інструментів
Автор:

Ефективне представлення вашого бізнесу в інтернеті важливе для оффлайн діяльності вашої компанії. Для допомоги вам у цьому існує багато як платних, так і безкоштовних помічників: програм, додатків, онлайн сервісів. Деякі абсолютно не передбачають плату, а деякі містять лише безкоштовну пробну версію, однак, достатню, щоб отримати корисні дані. Тож, дізнайтеся про найкращі безкоштовні інструменти для покращення юзабіліті сайту і в сьогоднішній статті читайте про найкращі інструменти для веб-аналітики, для пошукової оптимізації та для моніторингу соцмедіа. Всі вони допоможуть вам у досягненні маркетингових цілей.

Топ 10 безкоштовних інструментів для веб-аналітики

​Google Analytics — широко поширений і багатофункціональний сервіс, який відстежує трафік сайту чи додатку, моніторить поведінку відвідувачів, аналізує отримані дані і надає звіти. Ви можете застосувати Google Analytics у контент-стратегії і в плануванні різних онлайн кампаній.

Open Web Analytics має функції, аналогічні Google Analytics, за винятком відстеження сторонніх ресурсів. Ви можете або використовувати його WordPress плагін, або інтегрувати PHP API в API вашого додатку.

AWStats є абсолютно безкоштовним і розповсюджується під Загальною публічною ліцензією GNU. Він працює на стороні сервера, а не на сайті, може читати і аналізувати безліч типів лог-файлів з усіх основних інструментів сервера.

StatCounter відстежує відвідувачів, коли вони приходять, йдуть і повертатися на сайт і надає вам звіти в режимі реального часу.

Piwik забезпечує приватність і надійність збереження інформації про користувачів. Він показує звіти про відвідування сайту: географічне положення, джерела, час, технічні характеристики і багато іншого.

Kissmetrics для дослідження аудитрії допомагає залучити більше клієнтів та підвищити конверсії. ​

Woopra допоможе дізнатися більше про споживачів, відстежуючи їхню діяльність на вашому сайті, додатку, електронній пошті тощо.

Clicky відстежує, кожного відвідувача та його поведінку, аналізує трафік сайту і надає кількісні дані у таблицях миттєво в режимі онлайн.

Crazy Egg надає вам інформацію про те, скільки ваші відвідувачі гортають смуги прокручування і де вони зупиняються; де найбільше клікають і про кількість кліків по кожному елементу сторінки і ще багато цікавого. Інтернет-користувачі іноді натискають на значки, які навіть не є посиланнями, але схожі на них. Дізнайтеся більше про те, що відбувається на вашому сайті за допомогою CrazyEgg протягом місяця безкоштовно.

Linktrack звітує про кожен клік і доставку оновлення в режимі реального часу. пропонує як безкоштовні, так і платні преміум версії.

Топ 10 безкоштовних інструментів для SEO

Як ви знаєте, час завантаження сайту включений до алгоритму ранжування пошуковими системами і тому має важливе значення для пошукової оптимізації вашого веб-ресурсу. Читайте нашу попередню статтю про інструменти для тестування та оптимізації швидкості сайту. Окрім швидкості, ви можете покращити й інші аспекти SEO за допомогою інструментів, перерахованих нижче.

Bing Webmaster Tool є частиною пошукової системи Bing від Microsoft. Вона пропонує свою діагностику, дослідження та інструменти звітності.

Google Search Console (попередня назва Google Webmaster Tools) корисний для тих, хто хоче мати Google-дружній сайт чи додаток.

Keyword Planner допоможе вам побудувати і розширити свої кампанії в пошуковій мережі. Він пропонує ефективні ключові слова до вашої теми і надає щомісячну статистику щодо кількості запитів для кожного запропонованого слова.

Keyword Tool є прекрасною альтернативою Keyword Planner, особливо корисний для довгих ключових слів і словосполучень.

Screaming Frog SEO Spider Tool сканує елементи сайту, аналізує мета описи і заголовки сторінок, виявляє несправні посилання, знаходить дубльований контент і багато іншого. SEOptimer пропонує швидкий SEO-аудит та зрозумілі інструкції для покращення швидкодії сайту.

Browseo бачить ваш веб-ресурс так, як пошукові роботи. Він вказує на частини сторінки, актуальні для SEO. Вам достатньо лише ввести URL сайту, все проводиться онлайн без необхідності щось завантажувати чи встановлювати.

MozCast стежить за змінами пошукових алгоритмів Google і показує щоденні звіти у креативній формі, схоже до прогнозів погоди.

Безкоштовні інструменти SERPs дозволяють швидко отримати ідеї ключових слів, перевірити рейтинги ранжування для кожного ключового слова, і навіть побачити відмінності в рейтингах глобальних і локальних пошуків, при цьому не змінюючи фізичну локацію.

Quick Sprout отримує дані з вашого облікового запису Google Analytics і надає поради, як покращити пошукову оптимізацію та збільшити трафік на веб-сайт.

Топ 10 безкоштовних інструментів для моніторингу соцмедіа

Ми вже публікували 7 чудових інструментів для управління соціальними мережами, які допомагають створювати, планувати і публікувати контент в багатьох соціальних мережах, а також обмінюватися ним, залучаючи потенційних клієнтів. Тепер ми пропонуємо вам список інструментів, які теж націлені на ефективність SMM-стратегії, однак можуть бути використані без оплати. Ці інструменти для моніторингу сайтів соціальних медіа наведені нижче.

Social Mention збирає і обробляє генерований користувачами контент, з FriendFeed, Facebook, Twitter, Digg, YouTube, Google та інших джерел. Це дає можливість контролювати і оцінювати те, що люди пишуть про ваш новий продукт, вашу компанію чи будь-яку іншу тему на просторах соціальних медіа в усьому світі і в реальному масштабі часу.

Social Seaking абсолютно безкоштовна пошукова система, яка охоплює вміст таких соцмедіа, як Instagram, Twitter, Reddit, LastFM і Vimeo.

Social Pointer може використовуватися маркетинговими агентствами і приватними особами, які не тільки для моніторингу згадок в повідомленнях і постах соціальних мереж, а й реагувати на них в режимі реального часу.

Adict-o-matic шукає найостанніші новини, блоги, фотографії та відео з багатьох тем серед таких веб-ресурсів, як Twitter, Flickr, YouTube, Google Blog Search, Twingly, Bing, Blinkx, Yahoo, Ask.com, WordPress блоги, Wikio, FriendFeed та інших.

Adictomatic дає вам можливість персоналізувати панель результатів вашого пошуку тем і заголовків. Потім ви можете видаляти чи робити закладки персоналізованої сторінки.

Hootsuite відстежує повідомлення і згадки для зміцнення репутації бренду, визначає тенденції і дозволяє автоматично знаходити і планувати корисний контент для управління всіма аккаунтами. Також захищає бізнес в соціальних мережах від хакерів та інших зовнішніх загроз.

How Sociable допомагає контролювати і оцінювати видимість вашого бренду і ваших конкурентів у соцмедійному просторі. Підхід до моніторингу дозволяє побачити оцінки для кожної соцмережевої платформи окремо. Таким чином, ви можете дізнатися, які соціальні медіа працюють найкраще для вашого бізнесу, а над якими потрібно попрацювати. Однак, безкоштовний обліковий запис у HowSociable дозволяє відслідковувати не всі сайти. Якщо вас цікавить та соцмережа, котрої нема у безкоштовній версії, тоді вам доведеться заплатити за розширений моніторинг.

Klout пропонує контент для соціальних профілів і відстежує його подальший зворотний зв'язок. Чим більше ретвітів, поширень і вподобань ви отримаєте від своїх підписників, друзів і шанувальників, тим вищий ваш рейтинг, рахунок у Klout, який вимірює ваш вплив на аудиторію.

Crowdfire допоможе вам збільшити і утримати цільову аудиторію. Він знаходить свіжий контент і планує найбільш вдалий час для його розміщення у профілях Twitter, Facebook, Instagram, Tumblr, Pinterest та інших.

Rapportive дозволяє отримати доступ до профілів і активності з такої соціальної мережі, як LinkedIn та імпортувати дані на пошту Gmail.

IceRocket знаходить згадки в блогах і соціальних медіа відповідно до тих ключових слів, які ви введете.

Ми сподіваємося, що ця інформація є корисною для вас, і ви зможете вибрати інструмент, котрий найбільш вдало підходить для оптимізації вашого веб-ресурсу. З будь-яких питань можете звертатися до нас.

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Які модулі варто встановити та які кроки здійснити, аби використовувати найкращі SEO-практики з Drupal’ом — саме такі рекомендації надає вам модуль SEO Checklist. Він робить це у один з...

2

«Дайте мені, будь ласка, свою електронну адресу» — таке прохання залюбки озвучив би будь-який маркетолог до своєї...

3

Ви б хотіли бути більш переконливими в своїй маркетинговій кампанії, приходити в потрібне місце в потрібний час із потрібними пропозиціями, підвищувати рівень конверсії і заощаджувати час та гроші...

4

SEO та UX мають різні цілі, проте саме ці аспекти є найважливішими для вашої веб-сторінки. Як примирити цих, на перший погляд різних, опонентів?

5

Коли йдеться про відстеження поведінки клієнтів на сайті, отримання детальної статистики та ...

Subscribe to our blog updates