Колекція безкоштовних тем для Drupal 8 на базі Bootstrap

21.03.2018
Колекція безкоштовних тем для Drupal 8 на базі Bootstrap
Автор:

Якою повинна бути ідеальна тема для сайту на Drupal 8? Мабуть, респонсивною, стильною та сучасною, гнучкою в налаштуваннях, багатою на потужні фічі, інтуїтивно зрозумілою. Багато розробників сказали би, що всім цим вимогам відповідають теми на базі фреймворка Bootstrap. Є чудова практика створювати субтеми Drupal 8 від основної теми Drupal Bootstrap. Крім того, існує багато безкоштовних тем на базі Bootstrap, що готові для встановлення на вашому Drupal 8 сайті просто зараз.

Отже, Drupal пропонує варіанти для всіх! Якщо бажаєте, використайте популярну тему Drupal Bootstrap, яка була завантажена загалом понад 160,000 разів і недавно вийшла в новій версії — 8.x-3.11. Ви можете створити субтему від неї або написати власну тему з нуля. Темізація в Drupal 8 дуже зручна завдяки нововведенням на кшталт використання шаблонізатора Twig та YAML-файлів.

Але можна обрати одну із готових безкоштовних тем для Drupal 8 на основі Bootstrap. Ви їх також зможете потім кастомізувати на свій смак — самостійно або з допомогою наших Drupal-розробників. Що ж, почнемо дивитись нашу невеличку колекцію!

Деякі безкоштовні теми для Drupal 8 на базі Bootstrap

Startup Growth Lite

Тема Startup Growth Lite базується на найновішому Bootstrap 4. Вона має 12 чудових колірних гам з 2 версіями кожної, макети на 1, 2 або 3 колонки, мобільні меню і багато іншого. Ця тема гарно співпрацює з Drupal Commerce.

Bootstrap Mint

Завдяки безкоштовній темі Bootstrap Mint, сайти на Drupal 8 можуть насолоджуватись респонсивним слайдшоу (Bootstrap-каруселлю), динамічними колонками, респонсивним мультирівневим спадним меню, макетами з вибором колонок від 1 до 4, іконками для дисплеїв Retina, 25 регіонами тощо.

BusinessGroup Zymphonies Theme

Ця безкоштовна тема на основі Bootstrap створена в бізнес-стилі. Серед її цікавинок — багаторівневне респонсивне меню, кастомний Bootstrap-слайдер, сайдбар, який можна розташувати зліва, справа або на повну ширину, іконки Font Awesome, гнучкі можливості з налаштування кнопок соціальних мереж і т.д.

Aegan

Aegan — легка та сучасна тема, доступна в 8 кольорах. Вона підтримує мультирівневі меню і Font Awesome, містить зручне слайдшоу, пропонує чудові можливості з налаштування кнопок соціальних мереж і не тільки.

Paxton

А ось універсальна та легка у використанні респонсивна тема для корпоративних, бізнес-сайтів і сайтів-портфоліо. В ній є 17 regions, підтримка Font Awesome, макети на 1, 2 або 3 колонки та багато іншого.

Bootstrap Business

Корпоративні та бізнес-сайти на Drupal 8 можуть насолоджуватись ще однією респонсивною темою на базі Bootstrap. Вона пропонує 20 регіонів, HTML5 і CSS3, підтримує модуль Superfish для чудових меню, модуль Color для налаштування кольорів і т.д.

BonVoyage

Всі туристичні фірми можуть сказати своїм клієнтам “Bon Voyage” у красивій формі! Чудова крос-браузерна сумісність, легка навігація, кнопка «вгору», анімація, CSS3, HTML5, JQuery — лише деякі з привабливих рис цієї теми.

Showcase Lite

Showcase Lite — респонсивна тема на Drupal 8, яка допоможе компаніям продемонструвати свої товари і послуги. У ній є 34 регіонів, меню Superfish, HTML5 і CSS3, макети на 1, 2 і 3 колонки і так далі.

Magazine Lite

А ось респонсивна тема від тих самих розробників з дуже схожими характеристиками (меню Superfish, HTML5 і CSS3, макети на 1, 2 і 3 колонки, 34 регіони для презентування контенту). Однак, ця тема спеціально стилізована під сайти новин та інші онлайн-видання.

Ice Magic

Ice Magic — безкоштовна респонсивна тема на Drupal 8, яка має неперевершені можливості налаштування кольорів завдяки модулю Color, а також Google Material Design Colors. Вона пропонує чудову інтеграцію з CSS і JS-компонентами Bootstrap, Font Awesome і не тільки.

Висновок

Вам сподобались ці безкоштовні теми для Drupal 8 на базі Bootstrap? Це лише декілька чудових прикладів.

Якщо ви бажаєте обрати найкращу тему і встановити її на своєму Drupal 8 сайті, кастомізувати її під будь-які ваші потреби або, можливо, створити прекрасну тему з нуля, звертайтесь до наших розробників.

Нехай тема презентує ваш контент найкращим чином, привертає увагу користувачів та з легкістю веде їх по сторінках вашого сайту!

2 votes, Рейтинг: 5

Також по темі

1

Щоб відcвяткувати реліз Drupal 8.5.0, ми не обмежимося простим розглядом його новинок. У Drupal 8 вже було 5 прекрасних «мінорних» релізів: Drupal 8.1.0, Drupal 8.2.0,...

2

Тож, розгляньмо детальніше, як восьма версія Друпалу може спростити процес роботи з контентом веб-сайту.

3

Чудові можливості з налаштування товарів — одна з ...

4

Неймовірні мультимовні можливості — одна з найспокусливіших новинок...

5

Унікальні здібності щодо взаємодії з іншими системами — одне із найприємніших ...

Subscribe to our blog updates