Euro Drupal Camp 2012 вперше пройде у Львові

03.08.2012
Euro Drupal Camp 2012 takes place in Lviv
Автор:

З превеликою радістю інформуємо вас, колеги, про одну з найочікуваніших подій для учасників ком`юніті - 4 листопада 2012 року у Львові відбудеться перший Lviv Euro Drupal Camp 2012!

Чому EURO Drupal Camp?

Підхопивши хвилю загальної ейфорії по результатам проведеного влітку Євро чемпіонату, ми вирішили запросити наших європейських колег ще раз до України. За попередніми даними бажання відвідати подію уже виявили кілька друпалерів із сусідньої Польщі.

Фічі заходу

Це стародавнє місто, його колоритна архітектура, приваблюють туристів з усієї Європи. Саме тому перша ідея, яка виникла у нас - організувати для веб розробників та всіх учасників кемпу оригінальну екскурсійну програму найцікавішими закутками і місцинам Львова. Після екскурсії ми запросимо усіх учасників на закриту Pre-Party в одному із закладів Львова. А відбудеться наша культурно-розважальна програма за день до самого кемпу - 3 листопада. Тобто зустрітися, познайомитися та поспілкуватися з учасниками кемпу можна буде у невимушеній атмосфері ще до відкриття кемпу.

Програма заходу: чим братимемо?

Традиційно кожен бажаючий зможе послухати цікаві доповіді та взяти участь в обговоренні найактуальніших тем. Оскільки власне кемп триватиме лише 1 день, обираючи теми доповідей, ми зосередимо свою увагу на найсвіжіших тенденціях, щоб зробити цей день якомога кориснішим для всіх учасників кемпу з точки зору обміну досвідом.

Ознайомитися із запропонованими спонсорськими пакетами можна на сайті події - http://2012.drupal.lviv.ua/uk/sponsors

Незабаром ми активізуємо свою діяльність і у соц мережах та з їх допомогою будемо тримати вас в курсі усіх анонсів кемпу.

Зустрінемось у Львові!

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Ярмарка кар'єри - це шанс для студентів зробити кар'єрний ріст. Для роботи на Ярмарці організатори надають роботодавцям обладнане робоче місце, де можна розмістити власні виставкові стенди.

2

Ми отримали підтвердження того, що наша компанія схвалена для участі в Партнерській програмі Acquia і нам надано статус Acquia Partner.

3

Ми провели корпоративну вечірку з приводу Нового 2011 року. Свято вдалося на славу. Не давали нудьгувати чудові дівчатка-танцівниці, які видавали просто дивовижні номери.

Subscribe to our blog updates