Риси, які необхідні некомерційним сайтам, щоб бути успішними

06.05.2021
Риси, які необхідні некомерційним сайтам, щоб бути успішними
Автор:

Сайти некомерційних організацій не продають товари або послуги. Мета таких сайтів - поширювати важливу інформацію і збирати кошти для розв'язання глобальних проблем та допомагати тим, хто цього потребує. Однак для того, щоб привертати увагу людей і збирати пожертви, ваш некомерційний сайт повинен мати кілька важливих рис. Вони допомагають зробити некомерційний вебсайт ефективним інструментом, що спонукає до дії.

Ви хочете, щоб ваш некомерційний вебсайт був простим у використанні, зручним для внесення пожертвувань і привабливим для перегляду? Дотримуйтесь порад Drupal веб девелопмент агентства. Крім того, ми покажемо вам кілька прикладів успішних некомерційних вебсайтів, які ви зможете використати як приклад.

Які характеристики некомерційної організації?

Щоб вважатися некомерційної, ваша організація повинна, перш за все, працювати на благо суспільства, і будь-які зібрані вами кошти мають використовуватися для цієї мети. Операції з коштами повинні бути прозорими та доступними для моніторингу кожному хто жертвує гроші. Такі організації мають офіційні податкові пільги. Наприклад, до некомерційних організацій відносяться

 • фонди
 • лікарні
 • благодійні організації

і т.п.

6 ключових характеристик некомерційної організації

 1. має місію, цінності та мету
 2. забезпечує повну фінансову прозорість
 3. має фірмовий стиль
 4. орієнтована на донорів
 5. надихає інших
 6. йде в ногу з розвитком

Чому вебсайти потрібні для некомерційних організацій?

Успіх некомерційних організацій залежить від того, скільки людей про них дізнається. Телефонних дзвінків вже недостатньо — створення сайту відкриває нові можливості для поширення інформації про вашу некомерційну організацію по всьому світу.

Роль хорошого вебсайту в некомерційному секторі

 • Він допомагає вам чітко розповісти про вашу унікальну історію і поділитися місією.
 • Він допомагає отримати прихильників і пожертвування з усього світу.
 • Він допомагає вам розширити, охопити і збільшити відвідуваність вебсайту.
 • З вами буде простіше зв'язатися, якщо у донорів і волонтерів виникнуть додаткові питання.
 • Це показує, що ви дійсно надійна і сучасна некомерційна організація.

Що робить некомерційний вебсайт відмінним?

Тепер, коли ви знаєте, чому важливо мати вебсайт для ваших некомерційних організацій, ми пропонуємо перейти до розгляду необхідних рис для некомерційних вебсайтів. Тільки додавши ці обов'язкові елементи до некомерційного сайту, ви побачите реальні результати, чому вашому бізнесу потрібен вебсайт.

11 основних рис для некомерційних вебсайтів

1. Відповідна і гнучка CMS

Дивімось правді в очі, CMS — це основа. Зупиніться на секунду і прочитайте, чому вам слід вибрати Drupal. Чим гнучкішою і багатофункціональною буде CMS, яку ви виберете, тим простіше вам буде додати функціональність до вашого некомерційного вебсайту. Інвестуючи в потужну CMS, ви отримуєте повну гнучкість і швидкість управління. 

2. Оптимізація під мобільні пристрої

Оптимізуючі ваш некомерційний вебсайт для мобільних користувачів, ви автоматично відкриваєте доступ більшій кількості волонтерів, які звикли використовувати мобільні пристрої для онлайн-транзакцій. Крім того, Google заохочує наявність мобільної версії. У 2021 році 54,78% трафіку надходить з мобільних пристроїв і тільки 42,37% з комп'ютерів.

3. Окрема сторінка команди

Зробіть ваш сайт живим — додайте фотографії та розповіді тих, хто стоїть за некомерційною організацією.

Подібні подробиці допоможуть встановити зв'язок між вами й тими, хто знаходить ваш некомерційний вебсайт. Крім того, це надасть ще один спосіб зв'язатися з вашою командою, якщо у відвідувачів виникнуть будь-які питання.

4. Інтуїтивно зрозуміла і доступна навігація

Навігація на вашому некомерційному сайті повинна допомогти відвідувачам виконати дію. Ми б радили вам зробити навігацію на сайті доступною на кожній сторінці вашого сайту і дотримуватися однорівневого меню. Погана навігація може відвести багатьох потенційних спонсорів від вашого сайту.

5. Швидкий сайт

Якщо відвідувачі хочуть зробити пожертву, але ваш сайт відкривається надто довго, то висока ймовірність, що вони підуть і витратять їх гроші в іншому місці.

6. Безпечний сайт

Ваш сайт приймає пожертвування, а значить, він повинен бути безпечним. Люди не будуть ризикувати грошима, якщо ви не зробите свій некомерційний сайт надійним. Вважайте безпеку найбільш важливою рисою для некомерційних вебсайтів.

7. Інтеграція з поштовою службою

Інтегруйте сайт зі службою електронної пошти, щоб надавати вашим підписникам найсвіжішу інформацію. Ви можете ділитися інформацією про нові проєкти, які очікують своєї підтримки, про те, скільки грошей вже зібрано і скільки ще потрібно, і т. д.

8. Кнопка "Пожертвувати"

Кнопка "пожертвувати" — це головний заклик до дії. Додайте кнопку пожертвування на кожній сторінці сайту, щоб вони були у відвідувачів під рукою в момент, коли вони будуть готові зробити пожертвування. P.S. не забувайте про дизайн кнопок - потрібно зробити його помітним і привабливим.

9. Ведення блогу

Ще одна обов'язкова риса успішних некомерційних вебсайтів — це блог. Ведучи його, ви зможете розповісти людям про те, що ви робите, про вашу місію, мету і про те, як ви працюєте в цьому напрямку. Блог підтримає ваш авторитет.

10. Інтеграція з соціальними мережами

Додавання кнопок соціальних мереж збільшує ймовірність того, що ті, хто вже зробив свій внесок в проєкт, поділяться ним в соціальних мережах. Це приверне на ваш сайт ще більш свідомих користувачів, які готові вас підтримати.

11. Доступні різні системи оплати

Відвідувачі будуть робити пожертвування, якщо це можна зробити швидко і зручно. Додайте різні способи оплати, щоб люди з різних країн і навіть з інших континентів могли зручно переказувати гроші.

11 основних рис для некомерційних вебсайтів

Приклади некомерційних організацій, що надихають

Після всієї теоретичної інформації ми хочемо показати вам на прикладі, як виглядає успішний і привабливий некомерційний сайт. Ми вибрали п'ять найуспішніших сайтів, на які варто звернути увагу сьогодні.

1. Red Cross

Red Cross

2. GlobalGiving

GlobalGiving

3. UNESCO

UNESCO

4. WWF

WWF

5. Greenpeace

Greenpeace

Створіть приголомшливий некомерційний вебсайт з командою Internetdevels

Перевірте чи всі необхідні риси для некомерційних вебсайтів є на вашому сайті. Ми готові швидко додати їх на ваш сайт. Повідомте Drupal веб розробників, якщо вам знадобиться допомога.

Створення відмінного некомерційного вебсайту не вимагає великих зусиль. Візьміть ідеї з нашої вибірки кращих  прикладів некомерційних організацій і реалізуйте їх на сайті. Ви допомагаєте світу, а ми можемо допомогти вам!

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Навіщо створювати мікросайт, якщо у вас вже є один сайт?

2

Вам потрібні плагіни AMP WordPress, якщо ви хочете, щоб мобільна версія вашого вебсайту швидко завантажувалася і працювала коректно.

3

Щоб допомогти вам вибрати між Wix або WordPress, ми створили чітке порівняння Wix і WordPress.

4

Якщо ви є власником онлайн магазину, але досі не додали розсилку новин на ваш сайт, то ви втратили половину своїх клієнтів.

5

Цей блог присвячений всім власникам бізнесу та тим, хто хоче дізнатися, як запустити успішну email-маркетингову кампанію.

Subscribe to our blog updates