Розділ FAQ на сайті з Drupal-модулем FAQ Field

16.01.2020
Розділ FAQ на сайті з Drupal-модулем FAQ Field
Автор:

Якщо в користувачів є питання, це чудово — адже це показує їхній інтерес. Забезпечення чітких та інформативних відповідей на вашому сайті дасть вам безліч переваг. У блозі ми поговоримо детальніше про те, чому варто включити FAQ (Frequently Asked Questions, або питання-відповіді) до вашої контент-стратегії.

Але це ще не все. Блог буде особливо цікавий тим, у кого сайт побудований на Друпалі або хто саме підшуковує хорошу CMS. Ми подивимось, як розділ FAQ створюється за допомогою чудового Drupal-модуля — FAQ Field. Пояснення буде супроводжуватись відео.

Переваги розділа або сторінки FAQ (+ приклади)

FAQ у будь-якій формі залежно від особливостей сайту (словничок термінів, часті питання з відповідями, блок інструкціій і так далі) може дати вам наступні переваги:

 • Розділ або сторінка FAQ заощаджує час ваших працівників на відповіді щодо товарів, послуг, умов співпраці, роботи сайту і так далі. 

Example of FAQ on a website

 • Питання-відповіді підвищують юзабіліті сайту, допомагаючи людям швидко досягати цілей.
 • Подібний контент додає авторитету вашому бренду, показуючи, що ви дбаєте про відвідувачів, готові ділитися корисною інформацією і є експертами в галузі.
 • Секція питань-відповідей надає логічну структуру вашим сторінкам і може бути представлена в різних формах (акордеон-меню, перелік анкорних посилань і т.д.)
 • Представивши на сайті часті питання користувачів так, як вони задають їх у Google, можна суттєво підвищити пошуковий трафік.

Example of FAQ on a website

 • FAQ також є ідеальним способом потрапити в сніпети Google’а — текстові фрагменти над усіма пошуковими результатами. Це ключовий крок в оптимізації сайту під голосовий пошук.
 • Часті питання-відповіді допоможуть підштовхнути клієнтів до покупки і розвіяти якісь розповсюджені сумніви щодо продуктів, представляючи ваше бачення і ваші пояснення.

Example of FAQ on a website

Drupal-модуль FAQ Field для створення розділу FAQ

Один із найпростіших способів створити розділ FAQ на Drupal-сайті — застосувати модуль FAQ field. Давайте розглянемо його можливості.

Installing the FAQ field module in Drupal 8

Поле FAQ для вашого контенту

Коли модуль встановлено і увімкнено, він дає вам можливість додавати поле FAQ до контент-типу (статті, блогу, товару, фотогалареї і т.д.). Тоді під кожною одиницню контенту буде секція FAQ.

FAQ field for content in Drupal 8

Модуль FAQ field можна порівняти з іншим Drupal-модулем у цій сфері — модулем FAQ. Останній додає контент-тип FAQ, тоді як перший додає лише поле.

Варіант із полем дає вам додаткову гнучкість, адже дозволяє приєднувати питання-відповіді до вже наявних контент-типів, або ж до специфічних на кшталт товарів інтернет-магазину.

Вибір варіантів дизайну FAQ

Модуль FAQ field дозволяє обирати дизайн у вкладці "Manage display" контент-типу:

 • HTML-список визначень
 • jQuery-акордеон
 • анкорний HTML-список
 • звичайний текст (доступний для темізації)

Configuring the display of FAQ in Drupal 8

За замовчування розділ FAQ — це jQuery-акордеон, в якому відкрите перше питання:

FAQ section in Drupal 8 as jQuery accordion

Можна також зробити, щоб усі питання були за замовчуванням закриті, а для відкриття потрібна була якась дія (найчастіше — клік). Для цього навпроти опції jQuery-акордеон у "Manage display" є коліщатко для налаштування. Оберіть “None” для "Default active" і відмітьте галочкою “fully collapsible.”

Configuring jQuery accordion in Drupal 8 to show all FAQ closed

А тепер бачимо інший варіант — якщо замість jQuery-акордеону обрати анкорний HTM-список (який може бути звичайним або нумерованим):

configuring the display of FAQ in Drupal 8 as an anchor list

Інші корисні можливості модуля включають налаштування висоти FAQ та анімації. А щоб питання-відповіді було легко шукати, модуль можна застосувати разом із модулями на кшталт Search API.

Щоб доповнити нашу розповідь, ми створити відео про роботу Drupal-модуля FAQ field.

Доручіть професіоналам створити розділ FAQ на вашому сайті!

Ми показали простий, або гарний спосіб створення розділу FAQ на сайті. Зв'яжіться з нашою командою з Drupal-розробки — і ми створимо для вас сторінку або розділ FAQ згідно з вашими побажаннями!

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Все більше власників бізнесу вирішують найняти команду...

2

Подивіться, як створюються зручні розклади подій за допомогою модуля Smart Date у Drupal 8. Модуль застосовує дуже гнучкі підходи до дати і часу.

3

Сьогодні ми розповімо, як підвищити юзабіліті кошика за допомогою одного чудового модуля. Він входить в добірку...

5

Зробимо невеликий огляд того, як будуються профілі користувачів у Drupal 8. Почнемо з основ і перейдемо до цікавих можливостей з модулями Media Library і Layout Builder.

Subscribe to our blog updates