Facebook Graph API: дозволили отримувати адресу і мобільний телефон користувача

22.01.2011
Facebook Graph API: allowed to receive user’s address and cell phone number
Автор:

Нещодавно веб-розробники Facebook опублікували непогану новину: тепер можна отримати адресу та мобільний телефон користувача. Як вони пишуть, тепер інтернет-магазин, на якому користувач залогінений за допомогою Facebook Account може отримати адресу та мобільний телефон користувача, що значно полегшить процес замовлення та обслуговування.  Мені здається, що дійсно корисна функція. Хоча в коментарях блогу є багато скептиків, яких дратує порушення конфіденційності. Слід зауважити, що доступність інформації залежить від ваших налаштувань приватності в профілі.

Ми доопрацювали свій модуль FacebookDrupalPack з метою отримання нових даних та їх маппінг в друпалівські ССК поля.

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

При розробці сайту з нерухомості, клієнт попросив імпортували в таксономію базу даних всіх міст світу. В результаті ми написали свій модуль, заточений під великі обсяги даних.

2

В блозі розглянемо дуже корисний модуль, який дозволяє вставляти FileField поля прямо в текстовий редактор.

3

Рано чи пізно кожен розробник наштовхується на ситуацією, коли сайт "падає" і його доводиться "піднімати. Причин цьому може бути безліч.

4

Засновники та розробники MySQL пішли з рідної компанії, яка належить Oracle (колись Sun поглинула MySQL AB, а потім Oracle поглинула Sun).

Subscribe to our blog updates