Drupal події 2014. Яким був цей рік

31.12.2014
Drupal events 2014 sum up
Автор:

Цей рік був справді багатим на Drupal-події. Ми теж не стояли осторонь! Особливої уваги заслуговують DrupalCon’и. Цього року їх було два:

DrupalCon в Остіні 2-6 липня. Ми відвідали захід, отримали багато чудових емоцій та познайомилися з крутими друпалістами. Окрім того, ми подорожували по містах США.

InternetDevels також стала срібним спонсором DrupalCon’у в Амстердамі, що проходив з 26 вересня по 3 жовтня. Цей захід запам’ятався насамперед тим, що там було оголошено про перший реліз Drupal 8. Та й сама атмосфера Drupal тусовки була незабутньою. Хочете дізнатись більше? Прочитайте наш блог пост, присвячений цій події.

В цілому 2014 рік виявився багатим на Drupal події:

BADCamp — один з найпопулярніших кемпів, який щорічно проходить в Bay Area, LA. Цього року компанія InternetDevels стала гамма спонсором заходу, підтримуючи таким чином зростання і розвиток спільноти.DrupalCamp Atlanta відбувся 3-4 жовтня в Kennesaw, GA. Це також щорічне зібрання, що проводиться ще з 2009 року. Тема цьогорічного кемпу: “Назад до школи з Drupal”. Ми підтримали подію, ставши її срібним спонсором.New England DrupalCamp відбувся 1-го листопада 2014 року в Providence, Rhode Island. Незважаючи на те, що подія тривала лише день, було проведено 20 сесій, тож кожен відвідувач зміг знайти щось цікаве для себе. Компанія InternetDevels стала срібним спонсором події.DrupalCamp PA — дводенний кемп, що проходить у місті Pittsburgh, PA. Ця зустріч створена для тих, хто хоче більше дізнатись про Drupal. Навіть люди з мінімальним рівнем технічної обізнаності можуть отримати корисну інформацію і, що важливіше, загальне розуміння CMS та принципів її функціонування. Ми вважаємо цю ідею чудовою, тому стали бронзовим спонсором заходу.Drupalaton відбувся цьогоріч 7-10 серпня у Kezthely, Угорщині. Подія вирізняється чудовим поєднанням навчання з дозвіллям: там були як тренінги та сесії, так і плідне спілкування між друпалістами. Ми стали срібним спонсором заходу, а також відвідали його. Дізнайтесь більше про це у нашому записі у блозі.Drupal Camp Fox Valley відбувається в Aurora, IL і є одним з найбільших тематичних зібрань в цьому регіоні. Компанія InternetDevels стала срібним спонсором події.DrupalCamp Montréal, що відбувається в Канаді, надає можливість новачкам в Drupal отримати більше інформації про CMS та легше влитися в чудову Drupal спільноту. Тому компанія InternetDevels стала срібним спонсором події.DrupalCamp Colorado — триденне зібрання, що включає тренінги та Drupal сесії, що надають різнопланову інформацію, яка стане у нагоді як новачкам, так і досвідченим Drupal розробниками. Наша компанія стала бронзовим спонсором події.DrupalCamp LA — щорічна Drupal подія, що має на меті підвищити рівень знань та вдосконалити навички розробників на Drupal з Los Angeles та регіону Greater Southern California. Ідея вільного і безкоштовного розповсюдження знань сподобалась нам, тому ми підтримали подію.Drupaldelphia це щорічний кемп, що надає детальну інформацію про Drupal широкій аудиторії — і професіоналам веб розробки, і новачкам у цій сфері. Ми стали срібним спонсором події.Pacific NorthWest Drupal Summit — триденний захід з код спрінтами і сесіями, що надає інформацію про всі аспекти розробки на Drupal. Компанія InternetDevels стала срібним спонсором події.

Ми також надаємо великого значення розвитку спільноти Drupal в Україні. Тому компанія InternetDevels стала золотим спонсором цьогорічного DrupalCamp Kyiv. Як ви вже напевне знаєте, InternetDevels займається і розробкою на Symfony, тож тепер підтримує і Symfony заходи. Таким чином, ми стали золотим спонсором SymfonyCamp Kyiv, а також відвідали цей захід. Більше про нього можна дізнатись у нашому записі у блозі.

А щодо наших подій: ми організували Lviv Euro DrupalCamp та запустили нову подію — DrupalTour.

Залишайтесь на зв’язку. До зустрічі на Drupal-подіях!

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Drupal туристи відвідали друге місто у серії подорожей - Чернівці. Як це було читайте в нашому блозі.

2

Першим пунктом призначення команди професійних розробників на Drupal став Івано-Франківськ. Як усе пройшло? Читайте у нашому блозі.

3

Ми спонсоруємо Symfony Camp UA 2014. 1-2 листопада найкращі розробники Symfony і Drupal зберуться в одному місці в Києві. Приходьте і станьте частиною ІТ-світу!

4

Наша команда відвідала найбільшу Drupal подію в Європі — DrupalCon Amsterdam.

5

Наші враження і фотографії з Lviv Euro DrupalCamp 2014.

Subscribe to our blog updates