Чому варто розробляти сайти для конференцій та інших заходів на Друпал?

20.09.2018
Чому варто розробляти сайти для конференцій та інших заходів на Друпал?
Автор:

Розробка сайтів для конференцій та інших заходів більше не проблема. Існує безліч систем управління контентом (CMS), що пропонують швидкий результат. Команда розробників в InternetDevels надає перевагу Друпал для створення сайтів конференцій. Чому? Такі сайти зрозумілі, безпечні та їх легко розширювати. Дізнайся про переваги розробки сайтів для конференцій та інших заходів на Друпал.

Деякі з переваг розробки сайтів для заходів на Друпал

Друпал — це платформа для управління контентом, що знаходиться у відкритому доступі, та справді відрізняється від інших CMS. Друпал має набір вбудованих інструментів для кастомізації та підтримки сайту. Ця система пропонує тисячі безкоштовних та платних тем для оформлення сторінки. Окрім того, на drupal.org є безліч модулів, що допоможуть побудувати успішну платформу для конференцій. Такі рішення допомагають, якщо необхідно запустити вебсайт швидко. І накінець, Друпал це мультимовна платформа, що включає підтримку 100+ мов.

Ми називаємо Друпал зручною для користувачів системою, тому що для виконання завдань він вимагає мінімум зусиль, а процес є досить зрозумілим та очевидним.

Дізнайся чому слід розробляти сайти для конференцій та інших заходів на Друпал.

Друпал зручний для користувачів

Успіх події напряму залежить від її якості. Вебсайт — це перше, з чим знайомиться потенційний відвідувач. Перше враження важливе. Продемонструй свій захід через якісний сайт з приємним дизайном та зручним інтерфейсом.

Система управління контентом Друпал орієнтована на використання на мобільних пристроях, тому теми чудово функціонують на всіх гаджетах. Така гнучкість дає розробникам та редакторам можливість сфокусуватися на інших важливих проблемах. Друпал функціонує на мобільних пристроях краще, ніж будь-яка інша CMS, а це означає більшу зручність для користувачів. Окрім того, ця платформа забезпечує найбільш легкий процес редагування.

Простий процес реєстрації

Майже кожен вебсайт для конференцій та інших заходів потребує функцію реєстрації. Це не проблема з Друпал. Існує безліч модулів, що роблять реєстрацію простою та безпечною. Наприклад, модуль Event Signup дозволяє користувачам заходити на сторінку або реєструватися без зусиль. Якщо використовувати цей модуль на нодах, які мають функцію відліку часу (модуль CCK date field або Event), він може надсилати нагадування для всіх зареєстрованих користувачів Х днів перед конференцією, або автоматично закривати можливість реєстрації Х годин перед початком заходу.

Швидка купівля квитків

Квитки — це необхідність для багатьох конференцій. Аби полегшити життя і для клієнтів, і для організаторів, функція купівлі квитків на вебсайті це маст хев. І знову, Друпал пропонує рішення. Наприклад, модуль Event Tickets забезпечує інтеграцію з багатьма платформами продажу електронних квитків прямо через ваш сайт. Це найлегший спосіб придбати квиток на захід.

Зрозумілий розклад

Зазвичай, на заході відбувається багато зустрічей, промов та виступів. Аби не заплутати гостей та зробити розклад чітким та зрозумілим, модулі Друпал знову стануть у пригоді. Можна використовувати модуль Schedule, щоб повідомляти про час та місце певної презентації чи виступу. Окрім того, існує модуль Countdown, аби відраховувати дні, години, хвилини та секунди до певної події.

Легкий спосіб публікування

Платформа для конференцій та інших заходів динамічна. Часто слід оновлювати інформацію або створювати новий контент. Наприклад, вам необхідно буде додати спонсорів, або описати спікерів, що будуть виступати на конференції. Друпал має переваги і тут. Ця CMS спрощує управління вебсайтом для людей, які не знайомі з програмуванням. Друпал дозволяє створювати контент за допомогою WYSIWYG (what you see is what you get) редактора. Мобільне редагування також можливе.

Гнучкі теми для конференцій та подій

У Друпал ви отримуєте зручні в користуванні теми за замовчуванням. Не обов’язково створювати дизайн з нуля. Друпал пропонує вже готові оформлення веб сторінки. Багато з них розроблені спеціально для сайтів конференцій. Ми виділили найпопулярніші з них.

Universh

Universh — це гнучкий шаблон для Drupal 8. Сюди входить 10 тем для оформлення сторінки, які підлаштовуються під розмір екрану і роблять сайт сумісним з будь-яким девайсом.

WeMusic

Тема WeMusic була розроблена спеціально для музичних заходів. Вона пропонує 100% гнучкий макет, 2 профілі (Default/Shop), 2 текстури (Dark/Light), та 4 стилі домашньої сторінки. WeMusic дозволяє налаштувати аудіо плеєр на веб сторінці.

Okno

Okno — це багатофункціональна тема для Друпал. Вона включає в себе численні унікальні сторінки та компоненти. Завдяки гнучкому дизайну, ця тема буде виглядати та працювати чудово на будь-якому пристрої.

Друпал безпечний

Друпал має високу репутацію завдяки своїй захищеності. Він убезпечує приватні дані користувачів. Вебсайт, розроблений на Друпал, важко хакнути. Існують спеціальні модулі, що ліквідують спам та не дозволяють ботам переглядати вебсайти у пошуках е-мейл адрес або постити будь-яку інформацію.

Друпал найбільш безпечна CMS для переказу платежів. На відміну від автоматизованого плагіну WordPress, Друпал не зберігає персональні чи фінансові дані користувачів. Використовуйте Payment platform для проведення платежів. Ця платформа інтегрується з іншими модулями, що відповідають за проведення операції з переказу коштів.

Друпал — ключ до успіху вебсайту для конференцій та інших заходів

Звичайно, список переваг не вміщує усі можливості Друпал для сайтів конференцій. Однак, ми спробували виділи найбільш важливі функції, які пропонує Друпал.

Команда InternetDevels радить вам користуватися Друпал для демонстрації подій та заходів онлайн.

Ми маємо великий досвід у розробці вебсайтів для конференцій та інших заходів і створили багато успішних платформ. Наприклад, наша команда розробила сайт для Drupal Camp 2017 у Луцьку.

Не думай довго. Пиши нам, якщо маєш питання або потребуєш допомоги у розробці вебсайту для конференцій та інших заходів на Друпал. Ми можемо створити платформу, яка принесе успіх конференції.

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Є 3 типи Друпал модулів: ті, що входять до складу ядра (модулі ядра), ті, які можна завантажити з Drupal.org, але не є частиною ядра (контрібні модулі), модулі, написані спеціально для певного...

2

Drupal має неперевершено гнучку систему ролей і дозволів та чудові можливості з тонкого налаштування доступів. Все це дуже важливо як для...

3

Найкращих компліментів варті одні лише можливості Друпала у тому, щоб інтегрувати сайт зі сторонніми системами, вивести дані на будь-які додатки і закрити сайт «на сім замків».Тому не дивно, що...

4

Враховуючи технічні можливості, вартість та час розробки, тепер спробуємо визначити, для яких типів веб-сайтів найкраще підходить кожна з цих двох CMS. Для яких видів бізнесу та сфер соціального...

5

Друковані газети та журнали зараз витісняються інтернет-виданнями. Як Друпал може допомогти засобам масової інформації завоювати читацьку аудиторію серед користувачів Інтернету? Дізнайтеся,...

Subscribe to our blog updates