Модуль Entity Browser в Drupal 8: переваги і налаштування

15.08.2017
Модуль Entity Browser в Drupal 8: переваги і налаштування
Автор:

Створення унікального контенту — прямий шлях як до серця Google’а, так і до сердець ваших клієнтів, а Drupal 8 робить цю подорож набагато легшою, приємнішою та цікавішою! Створення інтерактивного контенту HTML5 і моделювання контенту в Drupal 8 — це лише декілька гарних прикладів, які ми описували. Сьогодні ж розглянемо Entity Browser — один із модулів з чудової колекції інструментів керування мультимедійним контентом в Drupal 8.

Втім, казати «один» — це означає применшувати можливості Entity Browser, адже навколо нього існує ціла екосистема, і він служить базою для створення багатьох прекрасних браузерів. Entity Browser в Drupal 8 — це наче величезна шкатулка зі скарбами, і ми розглянемо деякі з них просто зараз.

Як Drupal 8 Entity Browser радує контент-менеджерів

Для контент-менеджерів (і не тільки) настали чудові часи, оскільки з’явився такий неймовірно гнучкий інструмент для керування (пошуку, вибору, створення і т.д) сутностей, як Entity Browser. З ним можна завантажувати за допомогою перетягування мишкою одразу багато картинок, змінювати їх порядок та видаляти, використовувати їх знову для наступних статей, довантажувати нові картинки в процесі, легко шукати схожий контент за різними параметрами, створювати і додавати цитати без відкривання нової вкладки, створювати нову одиницю контенту без виходу з форми, вбудовувати сутності в WYSIWYG, і багато чого іншого.

Плагіни для Entity Browser

В своїй роботі Entity Browser покладається на плагіни ядра Drupal 8. «Душа» Entity Browser — це плагін Widget, який відповідає власне за вибір і створення сутностей. Плагін Widget Selector має справу з різними варіантами переходу між віджетами. Далі йде плагін Selection Display, що працює зі способами відображення обраних сутностей. І, нарешті, плагін Display визначає, як виглядатиме сам Entity Browser.

Налаштування Entity Browser в Drupal 8

Гнучкість Entity Browser дозволяє йому бути саме таким, як потрібно вам, аби забезпечити ідеальний процес роботи з сутностями.

Успішно встановивши модуль Entity Browser (а також модуль Ctoools тільки для процесу налаштування) перейдіть у Налаштування — Редагування контенту — Браузери сутностей та натисність кнопку «Додати Браузер сутностей». Ви можете дати йому назву і налаштувати згідно зі своїми вподобаннями.

1. На тій самій сторінці оберіть загальні характеристики вашого Entity Browser, налаштувавши відповідні плагіни.

  • Вигляд Entity Browser може бути таким: окрема форма, контейнер iFrame або модальне вікно.
  • Доступні віджети можуть бути представлені як: спадне меню, єдиний віджет або горизонтальні вкладки.
  • Опції для показу обраних сутностей наступні: попередньо налаштована в’юшка, відсутність показу, багатокроковий показ.

2-3-4. Налаштуйте додаткові деталі.

Наступні три кроки передбачають більш точне налаштування (розміри, стилі і т.д.) тих плагінів, що ви обрали вище. Це не забере багато часу — а для деяких варіантів додаткове налаштування взагалі не потрібне.

5. Додайте віджети.

Забезпечте контент-менеджерів якомога більшою кількістю можливостей. Доступні плагіни віджетів: “View”, “Upload”, “Entity form” і “Upload images”.

Вітання — ваш Entity Browser створено!

Готові браузери, з яких можна обирати

Ви також можете обрати з-поміж уже готових, попередньо налаштованих браузерів на базі Entity Browser. Це контрибні Drupal-модулі, які вам потрібно завантажити і встановити: Media Entity Browser, File Entity Browser, Content Browser, Entity Browser Enhance(d|r) і Slick Browser.

«Грім і блискавка»

Є також повномасштабні Drupal-дистрибуції, що використовують Entity Browser. Вони називаються Thunder і Lightning, і їхня мета — забезпечити покращену роботу з мультимедіа-контентом.

Entity Browser і Inline Entity Form

Неймовірна «дружелюбність» Entity Browser дозволяє йому співпрацювати з безліччю інших інструментів. Серед них хочеться особливо відзначати модуль Inline Entity Form для Drupal 8, який ми описували. Entity Browser і Inline Entity Form широко використовуються разом для створення нових сутностей і роботи з готовими сутностями.

Це лише коротенький огляд модуля Entity Browser, а його можливості безмежні. Крім того, майбутнє виглядає дуже перспективно для роботи з мультимедіа загалом — завдяки відповідній ініціативі в Drupal 8. Якщо вам потрібна допомога у налаштуванні Entity Browser на сайті, розробці кастомного функціоналу спеціально під ваші потреби або переході на Drupal 8 з усіма його інноваціями, зв’яжіться з нашими розробниками

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

У сьогоднішньому блозі Друпал 8 також буде в центрі уваги, однак, з аспекту SEO. Ми розглянемо, які модулі та які інші функції D8 призначені для оптимізації вашого веб-ресурсу для пошукових систем...

2

Привіт усім! Літо триває. Так і хочеться взяти кошик і зібрати для вас декілька свіжих, стиглих і соковитих... Drupal-новин! ;) Ви побачите, що липень 2017 був справді дуже плідним для Drupal. Тож...

3

Міграція на Drupal 8 допоможе вам заощадити час, гроші та зусилля в майбутньому. Несподівано? Але це факт! Дізнайтесь чудові новини про легкі апгрейди і зворотну сумісність.

4

Отже, якщо ви вирішили створити веб-сайт на 8-й версії Друпал, у нас є ефективні поради для розробників про те,...

5

Кожен з нас в життя має багато «ролей», які можуть змінюватися з часом. Однак, ми перш за все — особистості, і ми є унікальними. І хоча реальне життя і Drupal-сайти — різні речі, це трохи нагадує...

Subscribe to our blog updates