Створіть емоційний веб-дизайн вашого сайту

08.04.2020
Build an emotional web design to give your website much more
Автор:

Емоційний веб-дизайн — це те, що змушує користувачів залишатися на вашому сайті, активно досліджувати його та взаємодіяти із ним. Вам слід навчитися використовувати емоційний зв'язок зі своїми клієнтами, бо це принесе вам тільки переваги, наприклад: лідів, постійних клієнтів і розвиток вашого бізнесу.

Ви можете найняти найпрофесійніших дизайнерів у світі, але якщо вони не здатні відчувати людських емоцій, то все марно.

До речі, ми маємо таких спеціалістів за дуже прийнятними цінами, адже ми перейшли на нову модель співпраці.Щоб замовити проект за low-cost моделлю просто звернітся до агентства веб-розробок InternetDevels.

А сьогодні наші спеціалісти розкажуть вам про всі нюанси що стосуються емоційного веб-дизайну.

Що таке емоційний веб-дизайн?

Все просто, емоційний веб дизайн сайту — це дизайн сайту розроблений з метою впливати на емоції користувачів. Люди закохуються, одружуються, роблять покупки на емоціях. Хто б що не говорив, але люди майже завжди керуються емоціями. Ваше основне завдання — це зрозуміти їх емоції та використати у своїх цілях.

Емоційний дизайн може навмисно викликати хороші емоції, такі як щастя, радість. Також, такий дизайн може намірено викликати погані емоції, такі як страх, смуток. Мабуть, ви не розумієте для чого ж стимулювати погані емоції? Зараз ми все пояснимо. Просто існують різні сфери діяльності. Наприклад, щоб задовольнити потреби та викликати яскраві емоції у гравців комп'ютерних ігор дизайнери стилізують ігри на теми жахів чи війни.

емоційний веб дизайн

емоційний дизайн

Чому емоційний веб-дизайн сайту важливий?

Веб дизайн сайту може бути не ідеальним, але він має бути емоційним. Люди готові платити за чудовий користувацький досвід, за відчуття щастя і піднесеності під час здійснення покупки на вашому сайті. Не сумнівайтеся в цьому. Це чудово видно на прикладі такої компанія як Apple.

«Більшість людей помиляються, коли уявляють собі дизайн як візуальне уявлення про об'єкт. Вони думають, що це зовнішній лиск, що дизайнерам дають коробочку і кажуть «зроби красиво». Ми думаємо, що це не є дизайном. Дизайн — це не тільки те, як щось виглядає чи відчувається. Це те, як щось працює» — Стів Джобс.

емоційний веб дизайн епл

Сьогодні люди хочуть купувати не лише продукт, але й емоцію!

Існує думка, що люди частіше купують керуюючись логікою, але навіть ця група людей вибирає сайти з приємним веб дизайном. З цього випливає, що приємний користувацький досвід — це емоційна сфера, а не логічна.

Емоційний веб-дизайн впливає на сприйняття людей. Тільки після того, як ви навчитеся встановлювати емоційний зв’язок з користувачами — ви зможете перетворити їх на ваших постійних клієнтів.

2 основні переваги емоційного веб-дизайну

 1. Він може мотивувати до покупки, або повністю відбити бажання її здійснювати
 2. Це впливає на нашу споживчу пам'ять. Кожна покупка асоціюється з якоюсь емоцією, яку ми відчували при покупці.

Ви можете звернутися до наших дизайнерів, які «зроблять» емоції для вашого веб-сайту за дуже приємними цінами.

3 основних кроки, які слід зробити, перш ніж створити емоційний веб-дизайн

Ми надіємося, що ви зрозуміли важливість емоційного веб-дизайну сайту. Якщо нам вдалося переконати вас створити емоційний веб-дизайн вашого сайту, то ви повинні знати, які підготовчі етапи він має.

1. Зрозумійте, ким є ваша аудиторія

Неможливо налаштувати емоційний зв'язок із чужою для вас аудиторією. Не маючи навіть мінімальної інформації про ваших клієнтів, ви не зможете змусити їх купити. Тому, першим завданням при розробці емоційного веб дизайну буде збирання інформації про ваших потенційних покупців. Ця інформація допоможе вам зрозуміти потреби цільової аудиторії, і в майбутньому успішно їх задовольнити через задоволення їх емоцій.

2. Зрозумійте, як це має виглядати

Уявіть, що у вас вже є аудиторія. Ви повинні надати їм не тільки емоції, але і зручність використання вашого сайту. Ваш сайт повинен бути простим і зручним у використанні. Користувачі мають хотіти ще раз повернутися до вас.

3. Зрозумійте свою кінцеву мету

З самого початку створення сайту ви повинні розуміти, які емоції ви хочете викликати веб-дизайном вашого сайту. Ви хочете отримати короткострокових клієнтів чи надійне довготривале співробітництво? Вибір за вами.

6 елементів емоційного веб-дизайну

Перше, що привертає увагу відвідувачів вашого сайту — це ваш дизайн, а не продукт. Цілком зрозуміло, що дизайн має бути приємним для сприйняття. Це те, що може затримати на веб-сторінці або змусити вийти з неї.

Коли ви починаєте розробляти емоційний веб-дизайн сайту слід бути уважними до всіх деталей.

1. Кольори

Кожен колір має свою історію та своє значення. Є кольори, які лякають, а є такі, що кидаються в очі і допомагають створювати емоції на веб-сайті.

Наприклад, синій — це теплий і спокійний колір, що символізує надійність. Жовтий - символ щастя та емоцій. Червоний колір символізує силу та енергію.

Тому перед тим, як вибрати кольорову палітру для створення емоційного веб-дизайну сайту, ознайомтеся із значенням кожного кольору. Кольорова палітра сайту — це те, що може розповісти про ваш бізнес навіть більше ніж вкладка «Про нас».

2. Середовище

Щоб краще описати пропонований вами товар, потрібно показати його в найкращому світлі. Тобто, ви повинні помістити ваш товар у середовище, де без нього не можна уявити собі ситуацію. Саме це допоможе вам створити емоційний веб-дизайн вашого сайту.

Наприклад, уявіть холодний напій на природі влітку. Хіба це не найкраще середовище для цього виду продукції?

Ви повинні ретельно обдумати ваш продукт та ідеальне середовище для його використання.

3. Зображення

Візуалізація — це чудовий спосіб привернути увагу. Багато відомих компаній використовують фотографії дітей, дорослих або людей похилого віку, щоб завоювати вашу увагу та довіру. Це їх найулюбленіший спосіб створити емоційний веб-дизайн.

Людські обличчя — це чудовий варіант привернути увагу до вашої веб-сторінки та ваших продуктів. Наприклад, фотографії дітей використовуються найчастіше, оскільки діти не вміють дурити.

4. Типографія

Типографія — це те, як написаний ваш контент, ваші блоги та вся інформація на сайті. Все це має легко читатися.

Зараз шрифти розглядаються як один із елементів емоційного веб-дизайну сайту. Вони є гарною можливістю привернути увагу людей до конкретних частин вашого веб-сайту, оскільки їх існує широке різноманіття.

Крім того, ви можете поєднувати тренди типографії та кольори. У дуеті це дасть ще кращі результати, та зробить веб-сайт ще емоційнішим.

5. Тональність

Тональність — це особливий стиль ведення бренду веб-сайту. Вам слід придумати ваш особливий стиль, оскільки він може зробити ваш бренд впізнаваним.

Відповідно, щоб його створити, ви повинні заглибитись у мету та сферу вашого бізнесу.

Існує три види тональностей:

 • авторитетна — для того, щоб показати вашу серйозність та професіоналізм.
 • розмовна — є менш формальною. Її слід використовувати, щоб проявити дружелюбність та турботу.
 • співчутлива — це як розмова з найкращим другом.

Вона допомагає налаштувати користувача на відкрите спілкування та співпрацю.

6. Гумор

Трохи гумору ніколи не шкодить. Людині з хорошим почуттям гумору легше жити та налагоджувати комунікацію. Веб-сайт з гарним почуттям гумором також допоможе уберегти ваших клієнтів від стресу через очікування завантаження сторінки або будь-якої іншої проблеми з веб-сайтом.

Гумор — це те, що може вам допомогти виділитися серед конкурентів. Використовуйте його, якщо це відповідає вашій сфері бізнесу. Головне завдання - не перестаратися.

ТОП 7 емоцій, які має викликати ваш сайт

 1. задоволення
 2. щастя
 3. довіру
 4. натхнення
 5. зацікавлення
 6. легкість
 7. впевненість

Пов'язані із веб-дизайном теми:

Тренди веб-дизайну, які не слід ігнорувати

Як працює респонсивний дизайн

Висновок

Не забувайте, що InternetDevels — це найкраща агенція зі створення емоційного веб-дизайну сайтів. До речі, ми вміємо створити приємні емоції не тільки користувачам вашого сайту, але і вам - нашим клієнтам. Ми перейшли на нову, low-cost модель співпраці! А це означає, що ми будемо ще швидшими та продуктивнішими, щоб ви були максимально задоволені нашою роботою та могли заощадити більше грошей.

Сьогодні агентство InternetDevels намагалося довести, що веб-дизайн повинен бути не тільки гармонійним, але й емоційним. Зрештою, від того, як почуває себе користувач на вашому веб-сайті залежить чи купить він ваш товар або послугу.

Емоційний дизайн веб-сайту — це один із способів залучення нових клієнтів. Якщо ви відчуваєте, що щось не в так із веб-дизайном вашого сайту або він приваблює користувачів, тоді ви можете звернутися до InternetDevels Ux Design Services.

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Деякі розробники вважають, що чим більше кнопок CTA ви використовуєте, тим більша ймовірність того, що простий відвідувач стане вашим постійним клієнтом.

2

Естетично привабливі та цікаві навігаційні меню великою мірою визначають успіх сайту. Якщо ваш сайт побудовано на Drupal, вам пощастило. Адже він має безліч корисних модулів для створення сучасних...

4

Серед відомих інструментів для спільної роботи в дизайні — Figma і Zeplin. Давайте розглянемо особливості кожного з них у нашому блозі.

5

Жив-був користувач інтернету на ім’я Боб. І от він жив щасливо, поки не вирішив відвідати один сайт з потрібною йому інформацією. Ну що ж, давайте вирушимо разом з Бобом у його невеличку подорож...

Subscribe to our blog updates