Можливості з доставки в інтернет-магазинах Drupal Commerce

16.04.2020
Можливості з доставки в інтернет-магазинах Drupal Commerce
Автор:

У кожну мить мільйони товарів поспішають до покупців у будь-яку точку світу. Зручна доставка — одна з причин шаленої популярності онлайн-продажів.

Правильна стратегія щодо доставки товарів може принести велику віддачу власникам інтернет-магазинів. А сайти повинні їм допомагати втілювати цю стратегію бездоганно.

Все це можливо з Drupal! Ми переконані, що Drupal є найкращим рішенням для інтернет-магазинів разом з його потужною платформою Drupal Commerce. Читайте більше про рішення та можливості щодо доставки в Drupal Commerce.

Варіанти доставки в інтернет-магазині

Ви можете формувати власну стратегію з доставки товарів залежно від своєї бізнес-моделі. Ось декілька популярних варіантів:

- Можна обрати надійні служби з доставки та провести інтеграцію з вашим магазином.
- Ваш магазин може пропонувати безкоштовну доставку товарів.
- Ви можете брати фіксовану плату за доставку (завжди однакову незалежно від товару).
- У вас можуть бути різні тарифи залежно від:

 • ваги товару
 • розмірів
 • кількості
 • пакування
 • країни
 • міста
 • адреси
 • відстані
 • терміновості
 • загальної вартості
 • і не тільки

Детальніше про можливості з доставки в Drupal Commerce

Операції з доставки можливі завдяки основній збірці Drupal Commerce та особливому контрібному модулю — Commerce Shipping. Commerce Shipping працює як фреймворк, з яким можна поєднувати інші модулі на кшталт Commerce FedEx, Commerce Canada Post, Commerce UPS і так далі.

Для простих варіантів, таких як фіксована плата за доставку, буде достатньо контрібного модуля Commerce Shipping. В Drupal 7 також знадобиться модуль Commerce Flat Rate, однак він втратив актуальність у Drupal 8 з приходом Commerce 2.

Щоб інтегрувати потрібну службу доставки (FedEx, UPS і так далі) і розраховувати їхні тарифи автоматично для ваших покупців, будуть потрібні додаткові Drupal-модулі. Декілька з них ми наводимо нижче. Якщо не існує готового модуля для потрібної вам служби доставки, можете замовити створення модуля в нашої команди з підтримки сайтів за доступною ціною.

Популярні модулі Drupal Commerce для доставки

Commerce UPS

Модуль Commerce UPS забезпечує інтеграцію з популярним сервісом UPS (United Parcel Service). Для підтягування відповідних тарифів на сайт потрібен активний акаунт на ups.com. Модуль доступний для Drupal 7 і Drupal 8 (наразі альфа-версія).

Commerce UPS Drupal module for ecommerce shipping

Commerce FedEx

Служба доставки FedEx може бути запропонована покупцям вашого інтернет-магазину завдяки модулю Commerce FedEx для Drupal 8 (наразі бета-версія). З ним можна налаштувати динамічну калькуляцію тарифів FedEx.

Commerce Kiala

Модуль Commerce Kiala інтегрується з кур'єрською службою Kiala і дозволяє покупцям обирати потрібну точку видачі товару Kiala під час оформлення покупки. Модуль доступний тільки для магазинів на Drupal 7.

Commerce Kiala Drupal module for ecommerce shipping

Commerce USPS

USPS (United States Postal Service) може легко додатися в якості провайдера доставки до вашого магазину завдяки модулю Commerce USPS. Наразі він має стабільні версії для магазинів на Drupal 7 та Drupal 8.

Commerce USPS Drupal module for ecommerce shipping

Commerce Canada Post

Модуль Commerce Canada Post приєднує ваш Drupal-магазин до відомої канадської служби поштової доставки. Його версія для Drupal 8 знаходиться в версії реліз-кандидат.

Commerce Canada Post Drupal module for ecommerce shipping

Commerce Australia Post

Для багатьох магазинів актуальна також доставка від Australia Post, з якою вам допоможе модуль Commerce Australia Post. Він має версію реліз-кандидат для Drupal 7 і бета для Drupal 8. Модуль працює на базі API-ключа з Australia Post.

Commerce NZPost

Модуль Commerce NZPost допомагає відображати тарифи новозеландського провайдера поштової доставки — NZ Post. Він має стабільні релізи і для Drupal 7, і для Drupal 8.

Commerce NZPost Drupal module for ecommerce shipping

Інші модулі з доставки (переважно Drupal 7)

Також є модулі для інтеграції зі службами доставки, такі як Shipwire Commerce, Commerce bpost, Commerce Shipping DHL, Commerce Colissimo та інші. Не забудьте зв'язатися з нашою командою з підтримки сайтів, якщо ви зацікавлені в конкретному провайдері, для якого ще немає модуля або він потребує покращень.

Налаштування доставки в Drupal Commerce

Додавання методу доставки

Методи доставки доступні за адресою Admin — Commerce — Configuration — Shipping methods. Там працює система на базі плагінів. Вам буде потрібно:

 • дати назву методу доставки, яку бачитимуть адміністратори
 • обрати плагін (“flat rate,” “flat rate per item” або додатковий)
 • додати ярлик до методу, який бачитимуть клієнти
 • опційно додати опис методу
 • вказати вартість доставки

Налаштування відрізнятимуться залежно від використовуваних плагінів, але суть буде така.

Adding a shipping method in Drupal Commerce

Особливі умови доставки

Ви можете визначити тарифи на основі певних умов доставки. Drupal Commerce 2.x і модуль Commerce Shipping пропонують ряд уже вбудованих умов, доступних на сторінці налаштування методу доставки. Вони базуються на наступному:

 • роль користувача, електронна адреса, розрахункова адреса
 • сума замовлення, тип замовлення, валюта, магазин
 • вага товару

Shipping conditions in Drupal Commerce

Однак, для вашого Drupal-магазину можуть бути створені будь-які інші умови за допомогою Drupal Rules.

Увімкнення доставки для товарів

Важливим моментом є необхідність увімкнути за допомогою галочки можливість доставки для конкретних типів варіацій товару в Admin— Commerce — Configuration — Product variation types.

Доступні послуги з налаштування або створення інтернет-магазину

Вищеописані опції були дуже простими, але можливості Drupal Commerce щодо доставки безмежні. Для вас можна створити будь-які кастомні умови, тарифи і так далі. В руках досвідчених розробників усе може бути кастомізовано в точності під ваші потреби. У зв'язку з цим є гарні новини для всіх поточних і майбутніх власників сайтів:

наша Drupal-команда готова розглянути ваш запит. У нас доступні послуги з розробки інтернет-магазинів на Drupal — напишть нам для обговорення деталей!

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

У блозі дізнайтесь більше про PWA (прогресивні веб-додатки), що вони собою являють, чим корисні та як можлива інтеграція PWA з Drupal-сайтом.

2

Повний гайд із переходу на Drupal 9 і все інше, що ви хотіли знати про майбутній реліз. 

3

Якщо у вас магазин на Ubercart, давайте поговоримо, чому варто розглянути міграцію з Ubercart на Drupal Commerce. Вона допоможе збагатити функціональність вашого магазину, дати йому впевненість у...

4

Drupal рухається в майбутнє і впроваджує все більше інноваційних технологій. Тож лідери у високих технологіях довіряють Друпалу свої сайти. Drupal рухається в майбутнє і впроваджує все більше...

5

Великим компаніям часто потрібен більш ніж один сайт — їм потрібна «колекція» споріднених сайтів, якою було б легко керувати. Для цього існує Drupal-мультисайтинг, який набув популярності серед...

Subscribe to our blog updates