Як створити цільову сторінку для інтернет-магазину в WordPress?

30.01.2019
Create E-commerce Landing Page in WordPress
Автор:

Ви хочете розпочати онлайн-бізнес і вам потрібно створити цільову сторінку для інтернет-магазину в WordPress?

Цільові сторінки створюють для отримання конверсій. Дізнайтеся, як створити цільову сторінку для інтернет-магазину в WordPress CMS і збільшіть обсяги ваших продажів вже сьогодні.

Що таке цільова сторінка?

Цільова сторінка — це одна веб-сторінка, на якій клієнти можуть дізнатися більше про продукт або послугу. Пряма пропозиція (заклик до дії) повинна бути представлена на цільовій сторінці. Якщо користувач робить покупку, підписується на емейл розсилку, залишає свою електронну пошту або виконує будь-які інші дії, це називається конверсією.

Як створити цільову сторінку для інтернет-магазину в WordPress?

Ми вже обговорювали елементи ефективної цільової сторінки. Тепер, коли ви знаєте ключові риси, які потрібно реалізувати, давайте уважніше розглянемо деякі з найпопулярніших і найпростіших методів створення цільової сторінки для інтернет-магазину в WordPress.

Спосіб №1. Використовуйте Page Builder з функцією перетягування

Найпростіший спосіб створити цільову сторінку для інтернет-магазину — це використання конструктора сторінок.

Ідея створення цільової сторінки у WordPress полягає в тому, щоб виділити її з усіх інших веб сторінок. Проблема в тому, що більшість тем WordPress обмежені в дизайні та функціоналі. Тому зручно використовувати конструктори сторін з функцією перетягування.

Такі конструктори сторінок інтегровані в більш розроблені теми і дають можливість розширити функціонал веб сторінки через зручний інтерфейс.

Одним з найпопулярніших page builder є Elementor. Він має простий і інтуїтивно-зрозумілий інтерфейс, який допоможе вам з легкістю створювати цільові сторінки.

Ключові риси:

  • не потрібні навички кодування
  • легко-настроювані віджети
  • mobile-friendly
  • має готові шаблони
  • доступні кольорові палітри

Спосіб №2. Плагіни WordPress

WordPress надає плагіни майже для кожної функції, яку ви тільки можете собі уявити. Створення цільових сторінок не є винятком. Якщо вам потрібно швидко і легко створити цільову сторінку для інтернет-магазину в WordPress, завантаження необхідного плагіна є вашим вирішенням проблеми.

Прикладом безкоштовного і багатофункціонального плагіна є WordPress Landing Pages. Він надає всі основні функції, необхідні для створення цільової сторінки для інтернет-магазину в WordPress.

Ключові риси:

  • Visual Editor для перегляду змін
  • можливість відстежувати показники конверсій на цільових сторінках
  • клонування існуючих цільових сторінок та A / B тестування
  • можливість реалізувати власний дизайн цільової сторінки

Спосіб №3. Створення шаблонів вручну

Незважаючи на те, що це найстаріший та найскладніший підхід, він допомагає розширити функціональність цільової сторінки. Веб-розробник може додавати складні візуальні компоненти або анімацію до веб-сторінки за допомогою цього методу. Усі додаткові елементи, такі як 3D кнопки або спливаючі вікна, можуть бути створені вручну в Photoshop або через CSS / HTML.

Не намагайтеся створити шаблон сторінки, якщо ви не маєте належних навичок кодування, оскільки ви можете нашкодити всьому веб-сайту. Довіртеся професіоналам щодо створення шаблону цільової сторінки для інтернет-магазину в WordPress.

Створіть цільову сторінку для вашого Інтернет-магазину в WordPress уже сьогодні!

Цільова сторінка — це найкращий спосіб залучити потенційних клієнтів і збільшити продажі для вашого онлайн-бізнесу, оскільки така сторінка спрямована на мотивацію відвідувача до дії.

Готові створити цільову сторінку для вашого інтернет-магазину у WordPress? З легкістю розпочинайте роботу разом із послугами веб розробки від InternetDevels!

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Що може бути більш захоплюючим, ніж визнання однією з провідних компаній у світі від відомої дослідницької організації? Компанія InternetDevels з гордістю може сказати, що ми потрапили у ще...

2

Використання CI/CD там, де це можливо, — один із ключових принципів DevOps. Він...

3

Якщо ваш сайт побудований на WordPress, або це є у вас в планах — то знайте, що його можна зробити мультимовним. Зокрема, у цьому можуть допомогти чудові WordPress-плагіни для мультимовних сайтів...

4

Добре побудований сайт ресторану здатний надихати відвідувачів на реальні візити. Як шеф-кухар знається на хороших стравах, наша...

5

Так як зростає кількість інтернет-магазинів, збільшується і кількість компаній по їх розробці. Процес вибору хорошої команди розробників — справа нелегка, враховуючи численні можливості. Команда...

Subscribe to our blog updates