Публікуйте контент з легкістю завдяки Drupal 8

15.12.2017
Easy content publishing with Drupal 8
Автор:

Розміщення унікального контенту на вашому веб-сайті та створення ефективної стратегії контент-маркетингу — це спосіб привернути увагу користувачів до вашого бізнесу та зацікавити потенційних клієнтів. Drupal — найкращий вибір для сайтів з великою кількістю контенту, оскільки він пропонує зручне моделювання контенту та надає багато можливостей для роботи з різними типами контенту, включаючи текст, зображення, відео, аудіо та навіть інтерактивний H5P контент. Це дозволяє авторам, редакторам та публікаторам зосередитися на самому наповненні сайту, що є їхнім основним завданням, а не заглиблюватися в технічні питання. Тож, розгляньмо детальніше, як восьма версія Друпалу може спростити процес роботи з контентом веб-сайту.

Що корисного Drupal 8 може запропонувати редакторам і публікаторам контенту?

Економія часу зі CKEditor в ядрі Drupal 8

Улюблений для багатьох користувачів CKEditor — це WYSIWYG (що бачите, те й отримуєте) редактор, чий зручний користувацький інтерфейс відображає контент схоже до того, як той пізніше виглядатиме на веб-сайті. Тепер CKEditor нарешті знаходиться в ядрі Drupal 8 за замовчуванням, не потребуючи окремого встановлення. Цей редактор надає все головне, що потрібно для редагування та опублікування. Якщо цього недостатньо, можете легко отримати додаткові функції через різні модулі та плагіни, такі як CKEditor Anchor Link. Остання версія CKEditor 4.6 дозволяє перетягувати файли, редагувати в рядку та багато іншого.

ALT текст стає обов'язковим у Drupal 8

На відміну від D7, Drupal 8 відображає червону зірочку поруч із полем, куди вводиться альтернативний текст для кожного завантаженого зображення. Це означає, що публікація не дозволиться, доки це поле не буде заповненим. Ви, напевно, усміхнетесь, думаючи, що перешкоджання процесу публікації важко назвати покращенням. Однак, спираючись на ALT текст, пошукові системи формують результати пошуку за зображеннями, тому це важливо для вашого ж SEO, турбота про яке завжди у ваших інтересах. Крім цього, він використовується програмами для читання з екрану, які дозволяють людям з порушеннями зору сприймати ваш контент, тому таким чином ALT теги допомагають вашому сайту відповідати стандартам веб-доступності. Вони також інформують користувачів про те, що було зображено на картинці, коли вона має проблеми із завантаженням. Отже, як бачите, можна подякувати Drupal 8 за те, що він вберігає вас від пропускання альтернативного тексту.

Оснований на Drupal 8 Thunder для професійного публікування

Open source є перевагою багатьох систем, включаючи Drupal. Тепер ви можете насолоджуватися ще однією зручною системою управління контентом з відкритим вихідним кодом під назвою Thunder. Всі члени її коаліції можуть створювати нові модулі, додавати новий функціонал та потім ділитися своїми напрацюваннями безкоштовно протягом необмеженого часу. Це є перевагою опен-сорс спільноти. Таким чином, крім підтримки головної команди, ця CMS постійно вдосконалюється.

Контрибуція Thunder створена на основі поточного функціоналу Drupal 8. Вона має багато вбудованих функцій, які публікатори найчастіше змушені додавати самостійно до адмін-панелі свого Друпал-сайту. Ви можете встановлювати майбутній час не тільки публікації, а також і видалення з сайту чи то цілої статті, чи окремих зображень. Ви можете працювати над своїм контентом з будь-якого пристрою, насолоджуючись чудовим мобільним досвідом. Контент публікується так само просто, як Facebook Instant Articles, що скорочує час завантаження. Thunder інтегрується з багатьма сторонніми системами, такими як Nexx.tv, щоб керувати мультиекранними відео та Riddle, щоб створювати вікторини.

Більше станів контенту з модулем Workbench Moderation

Існує набір модулів Workbench, і Workbench Moderation — один з них, який має стабільний реліз для Drupal 8. Він розширює можливості роботи над наповненням веб-сайтів для багатьох залучених людей та вдосконалює контроль прав доступу та робочого процесу. Однією з особливостей модуля Workbench Moderation є додавання необмеженої кількості проміжних станів контенту крім стандартних «опублікований» та «неопублікований». Ви також можете продовжувати переглядати та покращувати свій контент після його розміщення на живому сайті.

Переконайтеся, що редагування та публікування контенту з Друпал 8 дійсно зручне. Скористайтеся цими перевагами та відстежуйте подальші вдосконалення Drupal 8, а наш блог допоможе тримати руку на пульсі часу в Друпал-світі. Якщо вам знадобиться допомога щодо веб-сайту, звертайтеся до наших фахівців.

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Чудові можливості з налаштування товарів — одна з ...

2

Неймовірні мультимовні можливості — одна з найспокусливіших новинок...

3

Унікальні здібності щодо взаємодії з іншими системами — одне із найприємніших ...

4

Магічна здатність картинок підлаштовуватись під розмір екрану яскраво ілюструє те,...

5

Адміністратори сайтів його обожнюють, Drupal-новачки починають саме з нього, а розробники зі стажем творять з ними неймовірні речі. Views у складі ядра вважається одним із найбільших...

Subscribe to our blog updates