DrupalTour Житомир

14.05.2015
DrupalTour Zhytomyr
Автор:

Весняний час прекрасно підходить для Друпальних поїздок! Погода крута, друпалісти у доброму гуморі і Drupal-бус виблискує на сонці… От ми і вирішили з’їздити до Житомира. Було супер!

З Луцька виїхали о 7:30 ранку. Хоч такі ранні підйоми в суботу не дуже радують, але це було потрібно, щоб вчасно дістатися до Житомира. Забігаючи наперед, зізнаємось — це було того варте :)

Ми не могли дочекатися початку заходу, тому приїхавши до Житомира, одразу рушили в Yurish Pub. А роботи, між іншим, таки було багато — треба було встановити і налаштувати обладнання, розпакувати подарунки ну і просто чимось перекусити (ну аякже, ми ж теж люди ;) ).

DrupalTour Zhytomyr cups

А тепер про головне — доповіді! Першим виступав Сергій Скрипчук. Він розповів про Drupal Commerce і пояснив, як створити back-end Інтернет-магазину на Drupal.

DrupalTour Zhytomyr report

Вже під час першої доповіді на нас чекав приємний сюрприз — аудиторія виявилась дуже активною. Люди ділилися досвідом і охоче задавали питання, які перетворювались у жваві дискусії. Знайомство з такими відвідувачами — одне задоволення!

DrupalTour Zhytomyr audience

Другим доповідав Іван Тібеж. У його виступі йшлося про модуль Entity API та сфери його застосування.

DrupalTour report

Цього разу відвідувачі багато запитували про оптимізацію: коли вона необхідна і як її проводити. Тому доповідь Дмитра Кінаха виявилась ніби чарівною паличкою — він розповідав саме про це :)

DrupalTour Zhytomyr report

Захід завершився класною afterparty в тому ж закладі. Ми справді вдячні всім відвідувачам за незабутню дружню атмосферу, яка панувала на DrupalTour в Житомирі! Ви всі просто супер! Будемо раді зустрітися ще.

До речі, зовсім скоро, 23 травня, ми рушаємо до Рівного. Побачимось там!

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Наближається неймовірно масштабна подія — DrupalCon LA, яка об'єднує тисячі справжніх Drupal-ентузіастів з усіх куточків світу. Звісно, така подія не може пройти без InternetDevels!

2

DrupalTour Вінниця: завойовано вже п'яте місто!

3

Черговий DrupalTour в чудовому місті Хмельницький приніс море чудових вражень і знайомств!

4

Що може бути краще, ніж Symfony та кава суботнім ранком? Нічого! Ну, ми так думаємо.

5

Компанія InternetDevels тепер може зробити вдвічі більше для розвитку ІТ в Україні!

Subscribe to our blog updates