Наші класні друпалісти навідались до Вінниці

03.04.2015
DrupalTour Vinnytsia
Автор:

Ура, ми побували уже в п'ятьох українських містах! Це вже майже ювілей, але ми на цьому не зупинимось. Цього разу побували у Вінниці. Було справді дуже круто — в принципі, як це завжди і виходить :)

Той суботній ранок був важким для наших Drupal туристів: довелося вставати дуже рано, щоб виїхати з міста вже о 4й! Але ми сильні. Ми змогли. Шкодувати про це не довелось, Вінниця зустріла нас радісно й охоче!

І знову DrupalTour зібрав досить широку аудиторію: тут були і прихильники Drupal, і інші ІТшники. Було приємно читати доповіді перед такими крутими людьми.

Відвідувачі ДрупалТур

Відвідувачі ДрупалТур

Першим доповідав Олександр Кузава. Він розповів усім присутнім про SASS i Drupal теми. Інформація була цікава і корисна, а сама доповідь виявилась дуже милою. А все через прикольного Nyan Cat, який супроводжував кожен слайд презентації :)

Олександр Кузава на ДрупалТур Вінниця

Другим доповідав Василь Плотніков. Насправді, це не було доповіддю у традиційному розумінні, адже Василь не тільки розповідав, для чого потрібен PHP extension, а й писав його прямо на DrupalTour!

Василь Плотніков на ДрупалТур Вінниця

І наш третій доповідач, Андрій Лещук, розказував про те, як впоратись з навантаженням на MySQL. Ця тема важлива не лише для друпалістів, а для набагато ширшої аудиторії.

Андрій Лещук на ДрупалТур Вінниця

Після офіційної частини заходу ми вирішили познайомитися між собою ближче. Тому залишилися у тому ж закладі, щоб пропустити по кілька бокалів пива і погутарити.

ДрупалТур Вінниця з аудиторією

ДрупалТур Вінниця вечірка

Час промайнув дуже швидко і нам потрібно було рушати назад до Луцька. Дякуємо, Вінниця! Було круто!

P.S.: ми вже готуємося до наступної подорожі! Скоро і місце оголосимо, слідкуйте за оновленнями у наших соцмережах:

Facebook

Twitter

VKontakte

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Черговий DrupalTour в чудовому місті Хмельницький приніс море чудових вражень і знайомств!

2

Що може бути краще, ніж Symfony та кава суботнім ранком? Нічого! Ну, ми так думаємо.

3

Компанія InternetDevels тепер може зробити вдвічі більше для розвитку ІТ в Україні!

4

Нічого не завадить Друпал туристам подорожувати! Незважаючи на холодну погоду, Тернопіль зустрів нас тепло і дружньо. Як це було? Читайте у нашому блозі!

5

Які значні Drupal події ми спонсорували в 2014 і як це було.

Subscribe to our blog updates