Друпал туристи в Тернополі

29.01.2015
Drupal tourists in Ternopil
Автор:

Нічого не завадить Друпал туристам подорожувати! Ми в захваті від Друпала та ІТ, тож радіємо зустрічам з однодумцями! Незважаючи на холодну погоду, Тернопіль зустрів нас тепло і дружньо. Як це було? Читайте у нашому блозі!

Drupal van car wash

Три години у дорозі промайнули швидко і ми дісталися Тернополя! Наші туристи з цікавістю роздивлялися місто, поки ще був час до початку заходу.

І ось DrupalTour розпочався! До нас прийшло досить багато відвідувачів. Тільки погляньте на усі ці розумні обличчя!

DrupalTour visitors

Ми почали з доповіді Андрія Саханюка. Він розповідав про послідовність дій, що відбувається, коли хтось переходить за посиланням. Ця тема — класна і цікава, окрім того, Андрій доклав зусиль задля того, щоб доповідь була зрозуміла для людей з різним рівнем технічної підготовки.

Andrii Sakhaniuk DrupalTour

Наступною зіркою став Василь Плотніков. Він розуміє процес веб розробки зсередини і знає багато секретів, що допомагають вирішити будь-які проблеми розробника. Цього разу він ділився досвідом написання PHP extension. Так, Василь кодив прямо там!

Vasyl Plotnikov DrupalTour

Всім відомо, що безпека має надзвичайно велике значення. Макс Орловський, доповідач з компанії MagneticOne, розповідав саме про це. Було дуже цікаво та корисно! Ми також вдячні MagneticOne за те, що вони підтримали і проспонсували DrupalTour. Друзі, ви — круті!

Max Orlovskii DrupalTour

А останнім виступав Сергій Пучковський. Він радив Друпал-розробникам, як вони можуть зекономити свій час. Відповідь на це питання проста: Drush! Більше пива, менше зусиль :)

Serhii Puchkovskii DrupalTour

Офіційна частина DrupalTour добігла кінця, а ми отримали ще один сюрприз — чудову екскурсію Тернополем від приймаючої сторони. Вечірнє місто було дійсно прекрасним!

А після цього ми рушили назад до Луцька, втомлені, але щасливі. Приєднуйтесь до нашої наступної подорожі! Цього разу їдемо у Хмельницький!

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Які значні Drupal події ми спонсорували в 2014 і як це було.

2

Drupal туристи відвідали друге місто у серії подорожей - Чернівці. Як це було читайте в нашому блозі.

3

Першим пунктом призначення команди професійних розробників на Drupal став Івано-Франківськ. Як усе пройшло? Читайте у нашому блозі.

4

Ми спонсоруємо Symfony Camp UA 2014. 1-2 листопада найкращі розробники Symfony і Drupal зберуться в одному місці в Києві. Приходьте і станьте частиною ІТ-світу!

5

Наша команда відвідала найбільшу Drupal подію в Європі — DrupalCon Amsterdam.

Subscribe to our blog updates