DrupalTour Рівне

28.05.2015
DrupalTour Rivne
Автор:

Ранок добрий, коли починається з DrupalTour ;) А особливо, якщо пункт призначення всього за 70км. Цього разу катались до Рівного, ласкаво просимо на борт!

До речі, ми вирішили трохи змінити концепцію проведення нашого заходу. Тепер розташовуємось в спеціально облаштованих для таких подій приміщеннях. І справді, в конференц-залах друпалтурити приємніше — можна зосередитись на доповідях і запитаннях. Нічого зайвого.

Ми приїхали до Рівного десь об 11 ранку, щоб підготувати все необхідне в конференц-залі Люблін. Приїхали раніше і правильно зробили — рівняни виявились ранніми пташками! Більшість відвідувачів прийшла уже о 12-12:30.

DrupalTour Рівне аудиторія

Почали з доповіді Івана Тібежа. Він того дня став для відвідувачів екскурсоводом в цікавий світ Drupal 8. Відвідувачам сподобалось!

доповідач DrupalTour Іван Тібеж

Другим доповідав Олександр Кузава. Пояснював різницю між back-end i front-end підходами до виконання повсякденних задач розробника.

доповідач DrupalTour Олександр Кузава

Перші дві доповіді були орієнтовані на більш “підковану” в Drupal аудиторію. Наступні ж були цікаві та зрозумілі ширшій аудиторії. Як наприклад доповідь Тараса Романчука (він розповідав про behaviour driven development). Застосування його порад на практиці допоможе краще порозумітись клієнту і команді розробників.

доповідач DrupalTour Тарас Романчук

Ну а третя доповідь була про SEO i юзабіліті. Головна фішка в тому, що тут було аж два доповідачі: супер-сеошник і мега-юзабіліст! А тема виявилась цікавою не лише для розробників, а й для власників сайтів. Люди задавали багато питань, цікавились і тим, що не потрапило в програму доповіді.

доповідач DrupalTour Олег Шихальов

Нам пощастило з відвідувачами — вони активно дискутували і задавали питання. Дуже круто відчувати, що людям цікаво, і вони з радістю отримують нові знання. Тому ми приїхали не з пустими руками: привезли подарунки для найактивніших учасників.

DrupalTour подарунки для відвідувачів

А по завершенню офіційної частини заходу ми перебазувалися в Айріш паб, щоб ще трошки поспілкуватись в затишній атмосфері та класній компанії :) Було круто, але додому хотілось теж — день видався дооовгим, але продуктивним і ми трохи стомилися.

Але нема коли розслаблятись — вже 20го червня їдемо до Львова. Позначте цю суботу в своєму календарі та забігайте в гості ;)

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Веб-програмісти завжди будуть забезпечені добре оплачуваною та цікавою роботою — як в Україні, так і за кордоном. Стати веб-програмістом "з нуля" допоможе школа веб-програмування OxIT, що з’...

2

Ми в захваті від Друпальних поїздок! Завжди виходить шикарно завдяки класним людям поруч ;)

3

Наближається неймовірно масштабна подія — DrupalCon LA, яка об'єднує тисячі справжніх Drupal-ентузіастів з усіх куточків світу. Звісно, така подія не може пройти без InternetDevels!

4

DrupalTour Вінниця: завойовано вже п'яте місто!

5

Черговий DrupalTour в чудовому місті Хмельницький приніс море чудових вражень і знайомств!

Subscribe to our blog updates