Четверта точка DrupalTour

05.03.2015
DrupalTour Хмельницький
Автор:

Ціль DrupalTour — поширити славу Drupal у різних місцях. Але фішка не тільки в цьому! Ми просто хочемо повеселитись :)

Це уже четверта точка DrupalTour, цього разу ми їздили до Хмельницького. Щоразу ми все далі від’їжджаємо від Луцька, тому команді доводиться просинатись все раніше… Цього разу ми почали нашу подорож о 7:30, а до Хмельницького доїхали уже об 11.

Перш за все ми знайшли заклад, де планувалося провести DrupalTour і зі спокійною совістю пішли снідати. У цьому затишному закладі навряд чи колись спостерігалась така висока концентрація друпалістів за одним столом ;)

Сніданок на DrupalTour

Команда розділилась: дехто пішов шопінгувати, а решта зайнялась підготовкою приміщення до DrupalTour. Перші відвідувачі почали підходити вже за пів години до початку заходу, але нудно нікому не було. Якраз був час, щоб познайомитись і поспілкуватись.

Реєстрація на DrupalTour

Перші відвідувачі на DrupalTour

Цього разу DrupalTour мав формат справжньої ІТ конференції — було аж 5 доповідачів! Першим став Андрій Саханюк. Він розповідав про Drupal в загальному. Ця інформація була дуже корисна для новачків у розробці на Drupal, або для тих, хто не може визначитись з платформою.

Доповідач DrupalTour Андрій Саханюк

У другій доповіді йшлося про React-ивну розробку і її переваги. Олександр Бондаренко вийшов з ліхтариком на лобі — корисна річ для боротьби з відволікаючими факторами під час доповіді ;) А якщо серйозно, одразу після своєї доповіді Олександр рушив на авто квест до іншого міста, а ліхтарик був необхідним для нього реквізитом.

Доповідач DrupalTour Олександр Бондаренко

Наступним доповідав Віктор Волошин. Він розповів про електронну комерцію для новачків у Інтернет-бізнесі. Ця тема ніколи не втратить своєї актуальності!

Доповідач DrupalTour Віктор Волошин

Нам розповіли стільки цікавого, що ми просто мусили усе обговорити за пивом! Тому охоче зробили невеличку перерву.

Перерва на DrupalTour

Одразу після цього з доповіддю виступав Тимур Болотюх. Він розповів про Ember.js, інший фреймворк Javascript. Тимур не оминув увагою жоден з найважливіших аспектів Ember.js, висвітлив його переваги і недоліки. Відвідувачі оцінили!

Доповідач DrupalTour Тимур Болотюх

Останнім виступав Олександр Кузава. Він розповідав, як створити блог-сайт на Drupal. Фішка цієї доповіді в тому, що він не лише розповідав теорію, але й показував весь процес на практиці прямо на DrupalTour! Гарний досвід для друпалістів-новачків.

Доповідач DrupalTour Олександр Кузава

Компанія наших відвідувачів і доповідачів нам настільки сподобалась, що ми не змогли відмовитись від after party! Тому ми пішли до іншого закладу, щоб пропустити кілька бокалів пива і поспілкуватись ще.

DrupalTour вечірка

Час промайнув дуже швидко — ми самі не помітили, коли настав час повертатись до Луцька. Але ми не втрачаємо часу і вже готуємось до наступного DrupalTour! Місто і дату незабаром оголосимо.

P.S.: ми уже додали фотографії з події! Зацініть!

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Що може бути краще, ніж Symfony та кава суботнім ранком? Нічого! Ну, ми так думаємо.

2

Компанія InternetDevels тепер може зробити вдвічі більше для розвитку ІТ в Україні!

3

Нічого не завадить Друпал туристам подорожувати! Незважаючи на холодну погоду, Тернопіль зустрів нас тепло і дружньо. Як це було? Читайте у нашому блозі!

4

Які значні Drupal події ми спонсорували в 2014 і як це було.

5

Drupal туристи відвідали друге місто у серії подорожей - Чернівці. Як це було читайте в нашому блозі.

Subscribe to our blog updates