DrupalTour в Чернівцях

24.12.2014
DrupalTour in Chernivtsi
Автор:

Це сталося зимовими передсвятковими днями… У суботу 13 грудня команда DrupalTour відвідала “Маленький Париж” — Чернівці. Друге місто у серії подорожей Drupal-туристів виявилось надзвичайно привітним та спраглим до ІТ-події нового формату.

О третій ранку ми завели Drupal-бус і вирушили у мандрівку країною, щоб зустрітися з чернівецькою ІТ-спільнотою, познайомитися з чудовими людьми та обмінятися досвідом у веб-розробці. Зимова дорога має свій шарм і спонукає до роздумів про вічне.

Старовинна архітектура завжди приваблює мандрівників, і ми не стали винятком. Проте, в’їхавши у Чернівці, в першу чергу ми смачно поснідали і рушили до місця проведення події — Literatur Cafe. Затишна кав’ярня на другому поверсі старої бібліотеки у самому центрі міста надихає до поглинання нових знань. До речі, якщо ви поціновувач раритетних речей, обов’язково відвідайте це місце. Як не дивно, але ми приїхали розказувати про надсучасні технології та течії у світі інформаційних технологій.

До речі, цього разу Drupal-туристи тримали дорогу не тільки з Луцька, до Чернівців під’їхали і наші колеги зі Львова.

Кількість відвідувачів приємно радує! Оголошуємо початок DrupalTour Chernivtsi! Сьогодні ми почуємо доповіді про PHP, Drupal та Web-design.

DrupalTour почався з доповіді Сергія Скрипчука (@tarzanych) на тему “Composer, менеджер залежностей для PHP”.

Другим виступав Олександр Кузава (@shpiker09) з доповіддю на тему “Проблеми при розробці front end”.

В перерві один з відвідувачів DrupalTour просто підійшов до раритетного фортепіано і заграв чудову музику. Дякуємо, Юрію!

З приймаючої сторони з доповіддю виступив Павло Охрем з цікавою доповіддю “Think different або кUXня сучасного веб дизайну”.

Останнім доповідав Тарас Цюпер. Його доповідь називалась “Як написати якісний Drupal-модуль”. У залі були слухачі, які працюють з іншими CMS, тому під час доповіді у Тараса зав’язувався цікавий діалог з аудиторією.

По відчуттях DrupalTour у Чернівцях промайнув дуже швидко і легко.

А наступний DrupalTour проходитиме у Тернополі.

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Першим пунктом призначення команди професійних розробників на Drupal став Івано-Франківськ. Як усе пройшло? Читайте у нашому блозі.

2

Ми спонсоруємо Symfony Camp UA 2014. 1-2 листопада найкращі розробники Symfony і Drupal зберуться в одному місці в Києві. Приходьте і станьте частиною ІТ-світу!

3

Наша команда відвідала найбільшу Drupal подію в Європі — DrupalCon Amsterdam.

4

Наші враження і фотографії з Lviv Euro DrupalCamp 2014.

5

Команда InternetDevels стала срібним спонсором Drupalaton 2014. Ділимось своїми враженнями від події.

Subscribe to our blog updates