DrupalTour містами України

22.06.2015
DrupalTour
Автор:

Якщо хочеться піцци, можна або сходити в кафешку, або замовити доставку, правда? То чого Drupal має відрізнятись? :) Тепер можна замовити Drupal з доставкою у будь-яке місто України!

DrupalTour

Ця ідея належить нашому СЕО, Віктору Левандовському. Все просто: ми їздимо країною і розповсюджуємо ідеї друпалізації! Євангелізм в чистому вираженні! Кожного місяця ми збираємо команду супер-крутих друпалістів і рухаємо в дорогу! Наш брендований Drupal бусик робить кожну поїздку незабутньою. Ми вже відвідали 8 міст (прямо як версій у Drupal) і не збираємось на цьому зупинятись!

DrupalTour

Кожному друпалісту є чим поділитись: цікаві випадки з роботи, круті практичні фішечки, або улюблені модулі — та будь-що, пов’язане з друпальним життям. Сам захід чимось нагадує DrupalCamp’и — сесії наше все. Тому доповіді на DrupalTour розраховані на досить широку аудиторію: від друпалістів-новачків до крутих і досвідчених бородатих друпалістів. Ось декілька прикладів наших доповідей:

How to create high quality Drupal module;

Development workflow in Drupal. Continuous integration;

The bumpy road of Drupal 7: entity reference vs. custom multifield;

Theming in Drupal 8: from A to Z;

Writing your own PHP extension.

DrupalTour

Ну а потім — пиво і кава. Як же круто просто посидіти у гарній компанії, обговорити найцікавіші деталі заходу і просто відпочити…

До речі, хто пам’ятає круті Drupal чашки, які ми привозили на DrupalCon’и? Маєте шанс отримати таку є на DrupalTour! Кажуть, ці чашки мають особливу суперсилу — ранкова кава в них стає вдвічі смачнішою ;)

DrupalTour mugs

І такі Drupal вечірки відбуваються в Україні кожного місяця! Хочете затусити у вашому місті? Без питань — давайте розповсюджувати друпальні ідеї разом!

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

"Кожен клієнт, думаючи про аутсорсинг, повинен в першу чергу згадувати про Україну". Ці та багато інших коментарів Жені Розинського, відомого бізнес-консультанта, який вже 25 років живе і працює в...

2

Як ми провели шосте IT Cafe у Луцьку.

3

Доставку Друпал до Рівного замовляли? :) Ось і ми!

4

Веб-програмісти завжди будуть забезпечені добре оплачуваною та цікавою роботою — як в Україні, так і за кордоном. Стати веб-програмістом "з нуля" допоможе школа веб-програмування OxIT, що з’...

5

Ми в захваті від Друпальних поїздок! Завжди виходить шикарно завдяки класним людям поруч ;)

Subscribe to our blog updates