DrupalCon в Лос-Анджелесі: ми готуємося підкорювати Голлівуд!

08.05.2015
DrupalCon в Лос-Анджелесі: ми готуємося підкорювати Голлівуд!
Автор:

В Лос-Анджелесі, з його Алеєю слави та Голлівудом, найбільше шансів зустріти справжніх знаменитостей. Кого б ви хотіли побачити? Анджеліну Джолі? Бреда Пітта? Джонні Деппа? Але вам навряд чи вдасться з ними гарно поспілкуватися. І, звісно, з ними ви не зможете випити кілька келихів пива. Ну й, зрештою, вони не знають Drupal! Та ні, мають же бути якісь інші — кращі, комунікабельніші та прогресивніші зірки! :)

Наступного тижня пагорби Лос-Анджелесу наповняться саме такими зірками — Drupal-зірками з усіх куточків світу. Адже наближається неймовірно масштабна подія — DrupalCon LA, що об'єднує тисячі справжніх Drupal-ентузіастів, які розробляють, використовують, підтримують Drupal, люблять його і з величезним задоволенням його обговорюють. DrupalCon — це чудовий шанс завести нових друзів, встановити нові ділові контакти, відполірувати свої навички з Drupal так, щоб вони блищали не гірше за діаманти на церемоніях вручення премії Оскар.

Тож на період з 11 травня по 15 травня відомий знак “Hollywood” варто було б замінити літерами "DrupalCon", щоб відобразити справжній дух Лос-Анджелесу в ці дні!

Звісно, така подія, як DrupalCon в Лос-Анджелесі, не може пройти без нас! InternetDevels Drupal є бронзовим спонсором DrupalCon в Лос-Анджелесі і один з найцікавіших його учасників. Тож, Лос-Анджелес, тримайся — українці наближаються! :)

І ми плануємо брати активну участь у всіх заходах DrupalCon LA:

  • Понеділок — день зустрічей “на вищому рівні” і тренінгів
  • З вівторка по четвер — доповіді, засідання, обговорення
  • Весь тиждень будуть проводитися спринти, кульмінаційною точкою в яких стане глобальний Друпал-спринт у п'ятницю.

Для всіх друпалістів Drupal є справжнім мистецтвом, не менш важливим, ніж кіно. Написати код для чудового веб-проекту — не менш відповідально, аніж написати сценарій для чудового фільму. І це, безумовно, варто оплесків і навіть Оскарів!

Тож давайте віддамо себе цьому мистецтву повністю на DrupalCon Лос-Анджелесі. Ви готові?

Будь ласка, не забудьте час і місце DrupalCon Лос-Анджелесі: 11-15 травня, Los Angeles Convention Center в Лос-Анджелесі, штат Каліфорнія. Для отримання більш детальної інформації ви можете відвідати офіційний веб-сайт DrupalCon LA.

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

DrupalTour Вінниця: завойовано вже п'яте місто!

2

Черговий DrupalTour в чудовому місті Хмельницький приніс море чудових вражень і знайомств!

3

Що може бути краще, ніж Symfony та кава суботнім ранком? Нічого! Ну, ми так думаємо.

4

Компанія InternetDevels тепер може зробити вдвічі більше для розвитку ІТ в Україні!

5

Нічого не завадить Друпал туристам подорожувати! Незважаючи на холодну погоду, Тернопіль зустрів нас тепло і дружньо. Як це було? Читайте у нашому блозі!

Subscribe to our blog updates