DrupalCon Барселона 2015: найкраще місце для InternetDevels

18.09.2015
DrupalCon Barcelona 2015: a perfect place for InternetDevels
Автор:

Привіт друпалістам! :) Антоніо Гауді, Монсеррат Кабальє, Лео Мессі...Всі ці чудові люди ніколи не бували на ДрупалКоні :) Чому ж ми їх згадуємо тут? Бо вони втілюють неповторний дух одного чудового міста. Тож у такий спосіб ми хочемо оголосити (або нагадати — бо ви, мабуть, уже знаєте), що наближається довгоочікуваний DrupalCon Barcelona 2015! Ура!

Він уже настільки близько, що можна відчути його гаряче "серцебиття" в ритмі фламенко. Тож час приєднатися до цього чудового "Друпал-танцю"! Звісно,  InternetDevels приєднається до нього. Читайте далі і дізнавайтеся більше.

У вересні всі дороги друпалістів ведуть у Барселону

Якщо ви закриваєте очі і чуєте звук гітари, якщо гаряча та ароматна паелья лоскоче вам ніс, якщо ваше серце стрибає і співає, як відомі барселонські "Співочі фонтани", то знайте: ви у правильному місці. З 21 по 26 вересня всі дороги друпалістів ведуть у Барселону (так, так, всі карти та GPS були спеціально оновлені ;)

В Барселоні, посеред неповторної мозаїки Гауді, кожен отримає найяскравіші Друпал-враження. Це гарантовано! Тільки будьте обережні з місцевою сангрією — вона солодка, але міцна. Краще насолоджуйтесь чудовою атмосферою DrupalCon Barcelona 2015!

DrupalCon Barcelona 2015: найкраща "Друпал-тусівка"

DrupalCon проходить тричі на рік. І кожного разу він унікальний! Тисячі друпалістів приїздять з усіх куточків світу, щоб обговорювати Друпал, обмінюватись ідеями і враженнями, вдосконалювати свої навички, знаходити нових бізнес-партнерів, клієнтів, друзів та просто однодумців.

На DrupalCon Barcelona 2015 будуть круті Drupal-доповіді та обговорення, цікаві розважальні заходи, тренінги і семінари, а також безліч чашок смачної кави (так, організатори обіцяли саме це, і ми їм віримо :) Уявіть: на цьому ДрупалКоні буде 120 Друпал-сесій у порівнянні з 84 на попередньому барселонському ДрупалКоні (який проходив у 2007 році). Кількість учасників зросла в чотири рази порівняно з 2007 роком. І це лише початок!

304 — ваше щасливе число: знайдіть InternetDevels на DrupalCon Barcelona 2015!

Серед безлічі учасників DrupalCon Barcelona 2015 легко загубити одного дуже особливого. Тож якщо ви їдете на DrupalCon або просто будете в Барселоні протягом 21-25 вересня, вам варто знати, де шукати відомих українських друпалістів, які будуть дуже раді вас бачити. Відвідайте 304-й стенд в барселонському Convention Center (це буде нашим місцем дислокації на DrupalCon Barcelona 2015). Поділіться з нами своїми ідеями. Ми знаємо, як втілювати в життя найскладніші з них!

InternetDevels - срібний спонсор DrupalCon Barcelona 2015

У нас справді не було іншого вибору, аніж стати спонсором цього дійства. Адже ми завжди підтримуємо найкрутіші події Drupal-світу, однією з яких є DrupalCon Barcelona 2015. Окрім того, на ДрупалКонах спонсорів пригощають смаколиками на День Спонсора! :)

І наостанок...майже цитата Хуана Міро! :)

“Я старають підбирати кольори, немов слова, які складають поеми, немов ноти, які складають музику". Так сказав Хуан Міро, всесвітньо відомий художник, який народився в Барселоні.  Присвячуючи себе мистецтву створення сайтів, ми можемо сказати, що стараємось підбирати Drupal-модулі, які складають "поеми". Давайте створювати справжні шедеври з Drupal! Бажаємо всім натхнення! ;)

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Привіт, друпалісти! Насолоджуємося літом? Осінь буде не гіршою, це ми вам обіцяємо. Ми перевірили всі прогнози, вивчили розташування зірок, написали скріпти для визначення дати і місця, з якими...

2

Ці понеділки… Початок робочого тижня часто видається тяжким. Але є один безвідмовний спосіб, як зробити понеділки не такими складними. Це — SymfonyCafe!

3

Що вийде, якщо об’єднати 2 популярні меми — "Keep calm and code on" та "Keep calm and visit Lviv"? А якщо додати до цього швидкий зелений Друпал-бусик, веселий настрій та цікаві...

4

Всі ми любимо Drupal і часто хочемо поділитись цим з іншими ІТшниками. Це можна зробити весело, прикольно і із класними подорожами. Як? DrupalTour! Це працює, ми тестили :)

5

"Кожен клієнт, думаючи про аутсорсинг, повинен в першу чергу згадувати про Україну". Ці та багато інших коментарів Жені Розинського, відомого бізнес-консультанта, який вже 25 років живе і працює в...

Subscribe to our blog updates